Da li ste voleli jako, iskreno osobu a znali ste da sa njom nema budućnosti.

rekoh ti miki , ili je zamena teza (cega nijesi ni svjestan , ima i toga, ume ta strast podosta da pomuti) ili je pravdanje

nema trece, uvjek se pokaze na kraju

nemoj se jedis
ne jedim se nego kažem šta mislim, osećam itd...
nemamo svi isti doživljaj ljubavi
ne moramo da se složimo oko svega
ne može se život staviti u kutiju i nalepiti etiketa "definicija"

Još tri dana dežurstva u toaletu 😂😂😂
dobro rece emi
Svako od nas je odgovorio na tvoju temu dobronamerno, a ti si svakoga dočekao sa krošeom.

Stvarno ne zaslužuješ bilo kakvo obraćanje ka tebi sa naše strane. Moraćeš ponovo da se registruješ sa novim nickom i tako nanovo i nanovo... jer je to izgleda jedini način da neko uđe u konverzaciju sa tobom.
... ali ni to ne traje dugo...
tacno, svakog je docekao odma na kroshe

eto mu tema, svoje smo rekli

ne jedim se nego kažem šta mislim, osećam itd...
nemamo svi isti doživljaj ljubavi
ne moramo da se složimo oko svega
ne može se život staviti u kutiju i nalepiti etiketa "definicija"
naravno da zivot nije definicija

no ono o cemu si pominjao kazem cesto umije da se kod nekog to u datim momentima (koji mogu da potraju i duze) drugacije naziva - pa koriste rijec JAKA LJUBAV umjesto realnu cinjenicu JAKA STRAST

to cesto napravi karambol, a na kraju se pokaze sta je od ta dva , ako dodje do raskida onda je ono odrugo, jer nesto jako ne ostaje sa strane vjecno

ta razlika shvatanja ili ne nazivanje necega pravom recju ume da bude zajebana. pa ziv sam covjek majku mu milance od krvi i mjesa, samo realno kazem

Imao sam to Milance.
I shvatio. Ma koliko bilo opijajuce i prelijepo. Strast Milance , velika strast ona ogromna, kad naidje ume da ....Jer te prvilaci vuce grabi .....A kad to ogolis , i pogledas ostale cinjenice, ne nadjes ni blizu tolko neceg jako kao ta strast ....

u zdravlju

Poslednja izmena:
naravno da zivot nije definicija

no ono o cemu si pominjao kazem cesto umije da se kod nekog to u datim momentima (koji mogu da potraju i duze) drugacije naziva - pa koriste rijec JAKA LJUBAV umjesto realnu cinjenicu JAKA STRAST

to cesto napravi karambol, a na kraju se pokaze sta je od ta dva , ako dodje do raskida onda je ono odrugo, jer nesto jako ne ostaje sa strane vjecno

ta razlika shvatanja ili ne nazivanje necega pravom recju ume da bude zajebana. pa ziv sam covjek majku mu milance od krvi i mjesa, samo realno kazem

Imao sam to Milance.
I shvatio. Ma koliko bilo opijajuce i prelijepo. Strast Miki , velika strast ona ogromna, kad naidje ume da ....Jer te prvilaci vuce grabi .....A kad to ogolis , i pogledas ostale cinjenice, ne nadjes ni blizu tolko neceg jako kao ta strast ....

u zdravlju
Skrati Poručniče,gušiš...😂😂😂😂

Samo mi je žao,ne čuh mišljenje onih koji vole,onih koji imaju dušu,onih koji veruju u ljubav.Možda su u pravu,ne bacaj bisere medj svinje..🤔

Будеш јак и истрпиш бол, то ти је решење. После ће да ти сине сунце... За једно десет година.

Ko nije voleo neće razumeti,ko nije noćima bio budan,pustao zajedničku muziku,suzama jastuk natapao neće razumeti,pitanje je za one sa dušom,srcem..🤔
Žao mi je, mislila sam da razumiješ šta ja mislim onim videom.❤️
Bolje je to sasjeći, nego stalno misliti o tome.

Nažalost, život je pun patnje svima nama...

Drži se ❤️❤️❤️

Јесам !

Бескрајно сам био заљубљен у Мери Хопкинс,
али сам у оној својој дечијој души ипак знао да нећу моћи да је оженим кад порастем,
јер ће она тад бити баба.

Тако нешто, сећам се ...

113 постова до сад,
јел' могуће да сам једино ја одговорио на тему ??? :roll:

Back