Quantcast

Da li ste Vestica..?

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
224.506
Umesto poruka i poziva na mobilni- ostavljam male pismene porukice po njegovom stanu- rukom pisane; nekad komad vesa , snalicu(za kosu) ,parfem, svoju knjigu, kisobran...kremu...sitnice koje zaboravljam...+ znam kada da odem...I uvek neku tajnu sacuvam za sledeci put...Poenta je u dodiru i prici koju ostavljam "otvorenom",bar on tako kaze,cesto sam dvosmislena..."trosmislena"...i rasejana(nenamerno)...;-)
Opasnice,.:D prave stvari za jednu vezu.Postavila sam temu ali ja sama ne znam ustvari kako i sta.kazu da je to moja pojava i moj osmeh..ali jedno znam da ih na kraju dotucem verbalno.Posebno mi je draz kada naletim na sebi ravnog koji mi moze konkurisati na vise polja osim price.To je cisti izazov.:D

mofi

Početnik
Poruka
45
Dopala mi se tvoja tema:)...I bas ovo sto sada pominjes,ta svest da cinimo ovo ili ono...I ja nikada nisam svesna do kraja svojih postupaka,pokreta,izgleda...; pa sam zato mislila da nisam opasnica:wink: Sve u stilu da je opasnica(vestica) svega do kraja svesna i da moze sve da isplanira unapred...Nekako u toj igri ne osecam da ja vodim ili on...Samo sumiram posle,kada odem od njega... p.s. Nema "uvaljivanja" moonjo...Ionako je njegov prostor mali(dvostruko manji od mog);a kako on kaze moj je i daleko lepsi...Nebitno..Akcenat je bio na necem sasvim drugom,nema veze sa ovim.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
224.506
Vesticija stvar i jeste u tome sto nista nije isplanirano u napred..kao ono..nocas cu da oborim s nogu makar jednog i to tako sto cu..bla,bla..:D Svaka od nas ima svoj stav i kriterijum..a taktika..kako kad ..zavisi od raspolozenja,alkohola,drustva,trenutka i naravno..odgovarajuceg muskarca..:Dmmmmm kako zelene okice znaju biti inspirativne..:wink:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.