Quantcast

Da li ste Vestica..?

mary ny

Zainteresovan član
Poruka
212
da bila sam vjestica i to ona prava:
kuvala corbe i madjarske i gulas,paprikas kad na kraju kaze nije siguran
da li sam ja ona prava?!!!:confused:
mora da sam neki sastojak u tim corbama izostavila...
i to izgleda onaj za dug rok trajanja...

Mali čičak

Legenda
Poruka
74.882
ili Kako privuci muskarca? Verujem da svaka od vas ima neki svoj nacin..stil.Kada vam se svidi sta tada radite da ga privucete za vezu duzu od jedne noci ?Koliko ste vestica i kakve sve cini bacate..:)
Prvo ga malo gledam, pa kad se primi zesce ga iskuliram, pa se skockam, bacim nos medju oblake, prodjem pored njega(kao slucajno), sva naguzena, natrcena, nasmejana... i eto ti tipa trci kao kucence...a ja mu kazem kuc, kuc, kuc, kuc, kuc,...kuc ku-ruc....:lol::lol::lol:

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
ili Kako privuci muskarca? Verujem da svaka od vas ima neki svoj nacin..stil.Kada vam se svidi sta tada radite da ga privucete za vezu duzu od jedne noci ?Koliko ste vestica i kakve sve cini bacate..:)
Često me startuju muškarci...ali ja nisam zaljubljive prirode...retko se zaljubljujem, ali kad mi se neko dopadne to se desi za otprilike jedan razgovor....a zašto me često startuju, hmmm, smatram da je svako startovanje vezano za pre svega fizičku privlačnost....inače, nisam veštica. Veoma sam korektan igrač, i iskrena.

Bagira013

Početnik
Poruka
6
posto su danasnji muskarci dobili karakteristike i osobine zenskog pola,za njih su sve zene postale vestice. Samo sto neumeju da razlikuju koje su dobre,a koje su zle.
Zato drage moje napadajte i znajte da postoji uvek neka druga vestica!....

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
225.186
Da..tacno..sve su zene po malo vestice i svaka ima parkiranu metlu iza vrata..pitanje je samo kada ce je i zasto uzjahati.Tako da, Vestice,cime mamite i sta radite da bi privukle muskarca..:)

mofi

Početnik
Poruka
45
Umesto poruka i poziva na mobilni- ostavljam male pismene porukice po njegovom stanu- rukom pisane; nekad komad vesa , snalicu(za kosu) ,parfem, svoju knjigu, kisobran...kremu...sitnice koje zaboravljam...+ znam kada da odem...I uvek neku tajnu sacuvam za sledeci put...Poenta je u dodiru i prici koju ostavljam "otvorenom",bar on tako kaze,cesto sam dvosmislena..."trosmislena"...i rasejana(nenamerno)...;-)

mofi

Početnik
Poruka
45
P.s. Sapucem mu na uvo,recitujem Tenisona...menjam atmosferu,ne raspored stvari...Samo ubacujem dozu iracionalnog u zivot jednog filozofa ...Inace,oboje spravljamo razne napitke-od cajeva do...;) Volimo umetnost ; cak skupljamo slicne predmete,ali su nam temperamenti razliciti...Primetila sam da sam pri prvom ulasku u njegov stan, a posebno u kupatilo imala utisak vec vidjenog . "My space!"-pomislila sam. Mozda je on vestac,ima te akusticne gitare,ali ih retko svira preda mnom. Ponekad imam osecaj da posmatra moje pokrete,gestikulaciju,ali nikada ih direktno ne komentarise...Pa kad se spoje introvert i ekstrovert...Mozda je tajna to sto ne zivimo zajedno...To neprestano udaljavanje i priblizavanje,kao ponovno pronalazenje...Ne znam...Ne znamo bas sve jedno o drugom iako smo zajedno skoro 2 god. ...Mozda to i nije dobro(kazu neki)...Pokazace vreme...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.