Quantcast

Da li ste Vestica..?

gost 52128

Iskusan
Poruka
6.694
Zene, besplatan savet:

Ako zelite muskarca "na duze" - ponasajte se NORMALNO i u skladu sa vasom zeljom, budite onakve kakve zaista jeste!

Ako zelite muskarca "na jednu noc" - ponasajte se NORMALNO i u skladu sa vasom zeljom, budite onakve kakve zaista jeste!

Ako zelite samo da koketirate sa muskarcem - ponasajte se NORMALNO i u skladu sa vasom zeljom, budite onakve kakve zaista jeste!
Uf, al mi je savet :lol:
A kada se igramo? Zekimo? I tako to...

dragonfromdarkness

Primećen član
Poruka
535
Onda se igraj i zeki, sasvim NORMALNO i budi kakva jesi.
Raznorazne "tehnike" ce samo zakomplikovati ili vam omoguciti da ostvarite kontakt sa osobom sa kojom mozda niste "kompatibilne" sto opet na kraju vodi razocarenju.

Eto na primer ja, ja se nikad ne bih zekio sa ovim muvalom, to ti je tako strasilo od zene da ne poverujes. A ja vako mlad, lep ............atletski gradjen........telegentan....i tako to...............:oops::oops::oops:

mofi

Početnik
Poruka
45
U vezi sam 2 god. Nikad nisam bacala cini,mozda sam zato tek sada(35) u "pravoj" vezi...Oduvek sam bezala od muskaraca koji me jure,ovaj put nije bilo tako...Gotovo na 2.pogled...Salim se,ali ne,tako nekako...Posle 2 sata razgovora shvatili smo da je to to...Naravno,nismo to bas odmah znali,vise svako za sebe.Ali bilo je vise nego "obvious"...Poenta je da je on smiren,stalozen i opusten...,a ja sve kontra...Fizicka privlacnost se podrazumeva........Mi smo neki cudan spoj suprotnosti koje se nadopunjuju i privlace... Zreo muskarac uvek "procita" zenu...;ali zaista zreo,i dovoljno obrazovan......"Vestice" su za nezrele,klince,mamine sinove,povrsne,folirante...i sve druge koje izbegavah u sirokom krugu...Poenta je da kada najmanje ocekuje zena sretne muskarca za "duze"...Barem kod mene je uvek bilo tako...Bas u toj "neplaniranosti" je draz...I nikada preko drugih...Moja deviza ce mozda zazvucati sebicno,ali kod ovakvih stvari : " Ja sam samoj sebi najbolja prijateljica"......

mofi

Početnik
Poruka
45
inace,super je biti vestica...ali za jedno vece...kada se magija istopi ...novi trik? bolji donji ves? kao da ga oni pa primecuju... "prezauzeta sam" fazon.......ne bih rekla... p.s. ali slatka je tema...onako inspirativna...

alal

Iskusan
Poruka
6.619
imam vesticaste carape, vesticaste suknje a bogami i kosa mi je cesto vesticasta, ja sam vestica u najgorem smislu samo mi jos mladez sa dlakama fali:shock:

a sto se drugog vesticarenja tice, i zavodjenja i sl, pojma nemam, nista ja to svesno nisam radila...ono sta hoces uvek mozes da dobijes...

a sad mi je glavna tehnika zavodjenja da ga tresnem tiganjem u glavu i odvucem u pecinu...ccc...strasno:lol:

Dana

Poznat
Poruka
9.857
ili Kako privuci muskarca? Verujem da svaka od vas ima neki svoj nacin..stil.Kada vam se svidi sta tada radite da ga privucete za vezu duzu od jedne noci ?Koliko ste vestica i kakve sve cini bacate..:)
Do sada su mi se nekako uvek svidjali oni koji i jesu za veze duze od jedne noci... Posteni momci... : )

Tako da ne znam da li sam vestica, kako zavodim, zadrzavam, sta sve radim... To sam samo ja... : )

S_K_V_O

Iskusan
Poruka
6.168
Mozda zato sto si inteligentna - neki ljudi ne kapiraju da je zapravo to osobina koja ih zbunjuje kod zene :lol:
nije zbog toga, misticna je stvarno
@hellen
zato sto si malo uzdrzana, distancirana, odmerena, a sa druge strane imas nesto u sebi sto pleni, nesto interesantno, sto vuce coveka da ti se na neki nacin priblizi
kao kad te nesto mami da ga pipnes, a ne znas dal smes
pa ga onda gledas i pitas se kakva mu je tekstura

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.