Da li ste USTAŠA ako danas letujete u Hrvatskoj?

Чињеница је да Срби и даље иду у Макарску.Није то неки велики проценат али иде се.
Ја не идем нити ћу ићи,имам своје разлоге.
Посматрајући моју ширу околину и даље се највише иде у Црну Гору па Хрватску а тек трећа је Грчка (главни разлог је даљина Грчке,ништа друго).У Србији је већи проценат за Грчку јер је просто ближа.И то се дугорочно неће мењати.
pogotovo, kada se urade putevi ka Grčkoj...prošle godine u Olimpik biču, sve sami Srbi, Makedonci i Bugari...nikakvih sukoba nema
 
Turista u prvih 8 mjeseci pet posto više, bit će opet rekordna godina.
Srpskih turista solidnih osam posto više.

Screenshot_20190912-101000_Drive.jpg
 
Чињеница је да Срби и даље иду у Макарску.Није то неки велики проценат али иде се.
Ја не идем нити ћу ићи,имам своје разлоге.
Посматрајући моју ширу околину и даље се највише иде у Црну Гору па Хрватску а тек трећа је Грчка (главни разлог је даљина Грчке,ништа друго).У Србији је већи проценат за Грчку јер је просто ближа.И то се дугорочно неће мењати.
Ti si iz Trebinja ?
 
Какве везе конобари имају са туристима?Сви ти ће отићи ако не следеће онда за пар година за већом платом као што су и ваши отишли.
Ако мислите да у Хрватској нема србофобије након оваквих наручених текстова онда се лажете.
Немој да се лажемо,не знам чему заиста?!
Искрен да будем ја познајем такође комшију клинца студента 94 годиште,који је отишао радити у неком есклузивном елитном комплексу на Хвару.Конобарише, сређује собе, препаркирава аутомобиле, моторе, шета кућне љубимце од господе која дан плаћају и преко 1000 евра.То су неке натуре брвнаре од камена уз море,неки тешки хедонизам колико сам видио преко слика,далеко од дневно-политичког свињца у Хрватској.Све туристи милионери,чак је неки дан објавио инстаграм слику са Бреном и Нином Бадрић.То не значи ништа.Долази назад са зарађених 5-6 хиљада евра и наставља да полаже своје испите.Конобари студенти који раде по 10-12 сати,соба-спавање-рад-соба-спавање-рад.Са Хрватском имају додира као и ја.То су такође факти.
 
Какве везе конобари имају са туристима?Сви ти ће отићи ако не следеће онда за пар година за већом платом као што су и ваши отишли.
Ако мислите да у Хрватској нема србофобије након оваквих наручених текстова онда се лажете.
Немој да се лажемо,не знам чему заиста?!
Искрен да будем ја познајем такође комшију клинца студента 94 годиште,који је отишао радити у неком есклузивном елитном комплексу на Хвару.Конобарише, сређује собе, препаркирава аутомобиле, моторе, шета кућне љубимце од господе која дан плаћају и преко 1000 евра.То су неке натуре брвнаре од камена уз море,неки тешки хедонизам колико сам видио преко слика,далеко од дневно-политичког свињца у Хрватској.Све туристи милионери,чак је неки дан објавио инстаграм слику са Бреном и Нином Бадрић.То не значи ништа.Долази назад са зарађених 5-6 хиљада евра и наставља да полаже своје испите.Конобари студенти који раде по 10-12 сати,соба-спавање-рад-соба-спавање-рад.Са Хрватском имају додира као и ја.То су такође факти.

Tekst nije o nekom imaginarnim osobama, ljudi su od krvi i mesa pričaju svoje priče iz Hrvatske.

Incidenti se dižu na n-tu potenciju u vašim medijima, ispada skora da je hajka na Srbe kod nas.

Bilo bi bolje da incidenata nema ali šta se može, budala nam ne manjka.

Ima više pozitivnih primjera, ali to tebe i slične neće razuvjeriti jer ti imaš ukalupljeno mišljenje.

Svi na Hvaru vrlo dobro znaju to je i što je tvoj susjed i odakle dolazi, nikoga nije briga.

Sezonaca iz Srbije i turista ima svake godine sve više i više..

Nisu to neke brojke za pasti na guzicuu, ali to su fakti kako ti kažeš...
 
Tekst nije o nekom imaginarnim osobama, ljudi su od krvi i mesa pričaju svoje priče iz Hrvatske.

Incidenti se dižu na n-tu potenciju u vašim medijima, ispada skora da je hajka na Srbe kod nas.

Bilo bi bolje da incidenata nema ali šta se može, budala nam ne manjka.

Ima više pozitivnih primjera, ali to tebe i slične neće razuvjeriti jer ti imaš ukalupljeno mišljenje.

Svi na Hvaru vrlo dobro znaju to je i što je tvoj susjed i odakle dolazi, nikoga nije briga.

Sezonaca iz Srbije i turista ima svake godine sve više i više..

Nisu to neke brojke za pasti na guzicuu, ali to su fakti kako ti kažeš...
Pa dobro nije isto Srbin iz Bosne i iz Leskovca i Kruševca , naime ovog prvog ako mu ne vide ime i prezime i ne deklariše se kao Srbin (a nema razloga za to ),ni ne provale ko je i šta je ,dok ovi drugi čim progovore sve je jasno.
Mada je bilo slučajeva da su mislim u Makarsakoj neki lokalnio HDZ političari i tzv. novinari imali šovinističke ispade i prema Bosancima gostima , čak ne ni Srbima nego najviše mujama , ono išlo je dokle da su im i decu pljuvali kako se deru i ne ostavljaju dovoljno love za sladolede . :lol:
 
ne bi išao čisto iz praktičnih razloga tipa da mi ne polupaju kola kad vide srpske tablice ili glavu jer sam tražio hleb umesto kruha...
a to ko će da kaže da sam ovakav ili onakav jer sam tamo letovao...jebbe mi se
ma nisu hrvati problem.............ja sam problem. Strah me je da ne zaglavim u corku jer ce ubijem nekog NATO-hrvata ako samo pomene ameriku.
 

Back
Top