Da li ste USTAŠA ako danas letujete u Hrvatskoj?

Ne budu ogorcen bez potrebe.

Rat se odavno zavrsio.
Za vas očigledno nije

U jedan kafić u kojem su posjetitelji gledali utakmicu play offa Lige prvaka između Young Boysa i Crvene zvezde upala je grupa maskiranih napadača i fizički ih napala.
Prema tim informacijama, među ozlijeđenima je i 9-godišnje dijete.
Petnaestak maskiranih napadača napalo goste kafića među kojima su bile žene i djeca, vlasnik dobio bocu u glavu, a supruga posjekotinu
 
Za vas očigledno nije

U jedan kafić u kojem su posjetitelji gledali utakmicu play offa Lige prvaka između Young Boysa i Crvene zvezde upala je grupa maskiranih napadača i fizički ih napala.
Prema tim informacijama, među ozlijeđenima je i 9-godišnje dijete.
Petnaestak maskiranih napadača napalo goste kafića među kojima su bile žene i djeca, vlasnik dobio bocu u glavu, a supruga posjekotinu

Za mene jeste, ja sam predstavnik ovog naroda na ovom forumu.
 
Ja bih isao npr.

Grcka je lepa i ima bogatu istoriju. Mada bih vise voleo u Italiju jer vise volim istoriju Rima nego Grcke.
Nego živo me zanima zašto se samo hrvati iz Slavonije masovno iseljavaju,šta je sa vama iz Vojvodine šta čekate,ipak svako od vas poseduje putovnicu
Nije valjda da vi hrvati iz Vojvodine bolje živite od hrvata iz Slavonije
 
Nego živo me zanima zašto se samo hrvati iz Slavonije masovno iseljavaju,šta je sa vama iz Vojvodine šta čekate,ipak svako od vas poseduje putovnicu
Nije valjda da vi hrvati iz Vojvodine bolje živite od hrvata iz Slavonije

Istina , ima njih dosta sto putovnice koje su dobili dosta davno a ima i Madjara isto koji imaju pasos. Ali mnogi od tih su vec sredovecni i stariji ljudi, oni su uglavnom tu, a mladji bas i ne.

A prvo pitanje-pa kako sta je- los standard nasprav Austrije, Nemacke, Irske itd, nepotizam, korupcija itd... Iz istih razloga 51.000 Srba napusta Srbiju godisnje.

Isti smo, kao braca.
 
Nego živo me zanima zašto se samo hrvati iz Slavonije masovno iseljavaju,šta je sa vama iz Vojvodine šta čekate,ipak svako od vas poseduje putovnicu
Nije valjda da vi hrvati iz Vojvodine bolje živite od hrvata iz Slavonije
отишли су углавном хрвати из војводине, има их још мало око бајмока и суботице плус шокице из мешаних бракова
 
Hrvati Ii dan danas žive u Hrtkovcima, to je poenta priče. Policija ih štiti od raznih Šešelja...
A gde su Srbi iz srpskih sela u Krajini?

Toliko o razlici u 'proterivanju' i proterivanju.


Reći ću ti razliku u protjerivanju 1991. - 1992. godine i one 1995. godine.

Hrvati su protjerani u najlon vrećicama i išli su preko brda, planina i minskih polja, Srbi su imali traktore i osobne automobile.

Treba li spomenuti da je prva masovna paljevina kuća počela 1991. godine..

Srbima je spoznaja o ratu i strahotama samo vojna operacija Oluja i sve oko toga što se dešavalo.
 
Opet se izlile fekalije u more: "Neprijatni mirisi se šire plažom"

U okolini Zadra poslednjih nekoliko dana zabeležena su dva slučaja izlivanja fekalija na plažama, zbog čega je, kako navodi Indeks, više dece dobilo kožne infekcije.
Zadarski list prvi je pisao o slučaju iz Vinjerca kod Posedarja, gde su se ljudi požalili na problem s izlivanjem fekalija iz septičkih jama u more na obližnjoj plaži, a zbog čega se, kako tvrde, troje dece zarazilo stafilokokama, odnosno dobilo kožnu zaraznu bolest impetigo.

Sa sličnim problemima javili su se i ljudi iz mesta Sali.

"Već duže vreme na području mesta Sali, uvali Sašćica, na površini mora u strogoj kupališnoj zoni, povremeno se javljaju neugodni mirisi, fekalije i uljne fleke. Na toj lokaciji nalaze se hoteli koji su kao i većina domaćinstava spojeni na kanalizacijski sistem koji nema pročišćivač. Fekalije plivaju i u oko brodića na vezovima", napisao je jedan čitatelj Zadarskog lista.

On je dodao da su pre petnaestak dana počeli da se javljaju slučajevi kožnih infekcija kod dece, a prošli vikend zbog istog problema vodio je kaže i svoje dete kod lekara.

Tada je, dodaje, i saznao da je dvadesetak dece iz tog mesta zaraženo impetigom.

"Na kupanje nije potrebno poneti ulje za sunčanje jer ga ima u moru, nego antibiotik i antibiotsku kremu", poručio je.
 

Back
Top