Da li ste ubedjeni da smo bozanski narod i da se ceo unverzum vrti oko nas?

Da li ste ubedjeni da smo bozanski narod i da se ceo univerzum vrti oko nas?


  • Ukupno glasova
    29
  • Anketa je zatvorena .
Serbia_future2.PNG
 
To je bio Titov plan..ta karta..balkanska konfederacja Albanije,Jugoslavije i Bugarske...verovatno i Grchke nakon pobede crvenih tamo...ali Staljin nije dao,uplashio se da Tito ne postane previshe motjan....otuda Informbiro,goli otok,propast grchkih komunista,okretanje zapadu,davanje Albancima otvorene granice prema Kosovu...itd.
Toliko o tome odakle duvaju megalomanski vJetrovi...
 
Slično je i Hitler govorio: nismo mi bolji od Engleza i Francuza,ali zato jesmo od Jevreja i Roma.. Nadam se da sam ti ovim pomogao da se pronađeš.

.........pijesh neki opasan chaj ,majstorski izvrcesh tudje rechi ,stim shto je hitler reshio pitanje jevreja u nemachkoj ,iako nisam u tom fazonu to je fakat ,a sad su oni veliki demokrate i bore se za prava manjina .....................tako smo mozda i mi trebali da pobijemo shiptare da ih ostavimo jedno 1% pa onda za jedno 20 godina drugima da trubimo o ravnopravnosti i poshtovanju nacionalnih manjina ..............inache moj deda je proveo 4 godine u zarobljenishtvu u nemachkoj ta "demokratska" drzava mu nikad nije nadoknadila to ............
 
Mi smo vrlo lep i slobodoljubiv narod.

Ali imamo malo nedostataka. Potrebno je vrlo ozbiljno raditi sa ljudimakoji ucestvuju na mitingu.

U skolama treba da se obrade teme
:
Ponasanje na mitingu,
Cuvanje javne imovine,
Samo rad stvara vrednosti , rusenje ih unistava,
Postovanje sluzbi javnog reda i mira
Postovanje reda i zakona

U buduce svaki organizator mitinga treba da obezbedi uverljive dokaze da na miting nedolaze lopovi,huligani,piromani,bombasi,atentatori i drugi ekstremisti, pa da dobije dozvolu za odrzavanje mitinga. Takodje, ako postoje opasnost od nereda, miting netreba odrzavati u centru grada, vec tamo gde ce steta biti najmanja. Organizator mitinga treba da navede u svojoj prijavi mitinga, od cega ce i kako nadoknaditi stetu koja nastane na mitingu (komunalni troskovi i sistne stete do 100 din. po ucesniku mitinga se mogu tolerisati).

Bice jos puno puno mitinga, ali ovakve negativne drustvene pojave treba da prestanu.

Rusili su i palili Beograd kao da ih je organizovao Hasim Taci.
Moze li neko da tvrdi da nije.?


Ocekujem od organa reda da pregledaju kamere sa mitinga i bezbednosne uredjaje i da se izgrednici
nereda evidentiraju,pohapse, kazne a imovina stradala u neredima nadoknadi ljudima bas od strane vinovnika tolike stete. O rezultatima takvih aktivnosti najsira domaca i medjunarodna javnost treba da bude sistematski obavestavana.

Posle ovog rusenja Beograd treba da se zamisli kad ce sledeci put da prihvati da bude domacin nekog mitinga.

Na sledecem mega mitingu treba uvesti kriterijume ocenjivanja mitinga, kao npr, rusilacki potencijali mitinga, ugrozeni objekti , potrebno obezbedjenje, troskovi obezbedjenja, steta evidentirana posle mitinga i analiza mitinga, uporedjenje sa predhodnim mitinzima, evidentiranje pozitivnog ili negativnog trenda .

O tome treba da budu obavestavani svi koji hoce da organizuju mitinge i d.

Ljudi imam utisak da vrlo mala grupa ljudi to radi organizovano i koordinirano (pravi nerede na skupovima)..

Molim javne sluzbe da precizno utvrde o kome se toradi i da se to u budce preventivno sprecava.
Takvim ljudima nesme se dozvoliti da prisustvuju bilo kakvim javnim skupovima. To je tehnicki izvodivo
i to danas u vreme kompjuterske tehnike moze da se radi efikasno.

S postovanjem svima.
 
Slično je i Hitler govorio: nismo mi bolji od Engleza i Francuza,ali zato jesmo od Jevreja i Cigana.. Nadam se da sam ti ovim pomogao da se pronađeš.

Pa ja sam samo rekao svoje misljenje koje sam stekao kada sam video kako se ponasaju dole, prebivanje starica i monahinja je za mene nezamislivo.
A niko to ne osudjuje ,kod nas su huligani napravili ovaj bezobrazluk ali su svi to osudili a kod njih je to proslo bez bilo kakvih osuda.
 

Back
Top