Da li ste svesni da migranti i stranci za njih kupuju kuce u Vojvodini?

Обрезаним гаравим ИСИЛ-овцима, криминалцима и психопатама није место у Србији! Нека их прима Саудијска Арабија, Кувајт, Бахреин и Катар, то су њихови муслимани а овим имају пара да их удоме.
Da li u Srbiji ima kriminalaca i psihopata?
Naravno da ima,pa moras sa takvim da delis zemlju,gde bi te Srbe deportovao u Katar,Bahrein....?
 
Занимљиво како никако да скрену на ту страну. А богате земље, могу да их хране деценијама.
Стоји, само их они неће.
Сиротиња, прошарана ИСИЛ-овцима ником не треба, и само је терет...
 
Занимљиво како никако да скрену на ту страну. А богате земље, могу да их хране деценијама.

Циљ увоза миграната у Европу није бољи живот тих миграната, него муслиманизација Европе и генетско мешање белих Европљана са гаравим миграхтима да се створи нека сива раса.
 
Циљ увоза миграната у Европу није бољи живот тих миграната, него муслиманизација Европе и генетско мешање белих Европљана са гаравим миграхтима да се створи нека сива раса.


Мене су на Редиту трајно бановали јер сам написала да је Орбан добар политичар и државник. Нападоше ме којекакви европски лефтарди да сам расиста и нациста и шта све не. Дакле, пукли су.
 
Da li u Srbiji ima kriminalaca i psihopata?
Naravno da ima,pa moras sa takvim da delis zemlju,gde bi te Srbe deportovao u Katar,Bahrein....?

Нпр. кад би мој син био криминалац ја бих жалио и покушао да му помегнем јер је моја крв. Авганистанци и Пакистанци ми нису апсолутно ни по чему блиски, то је једна одвратна прљава раса.
 
Da nema migranata sa one strane Drine i Krajine,Vojvodina bi bila prazna.
Kad ti djed bude ostavio Vojvodinu i Srbiju u nasledstvo onda pomazi kome hoces, a do tada im mozes dati samo svoju spavacu sobu.
Da vidim kako je cuvate vi koji ste je dobili u nasledstvo.
Imate srece sto ste dobili migrante iz Krajine i Bosne inace bi u Vojvodini bila pustara.
 
Нпр. кад би мој син био криминалац ја бих жалио и покушао да му помегнем јер је моја крв. Авганистанци и Пакистанци ми нису апсолутно ни по чему блиски, то је једна одвратна прљава раса.
Mogu da budu kakvi god hoce ali su ipak ljudi kojima treba pomoc.
 
Мене су на Редиту трајно бановали јер сам написала да је Орбан добар политичар и државник. Нападоше ме којекакви европски лефтарди да сам расиста и нациста и шта све не. Дакле, пукли су.

То су либералне будале које су изгубиле сваки осећај о свом идентитету и који робују потрошачком друштву. Сами себе мрзе, прихватају да буду "White Trash."
 
То су либералне будале које су изгубиле сваки осећај о свом идентитету и који робују потрошачком друштву. Сами себе мрзе, прихватају да буду "White Trash."


Имају осећај кривице, обавезе и тоталне самонегације.
 

Back
Top