Da li ste srećne?

Kada bi ste morale da kažete jednom rečju rekle bi ste?

  • Da, srećna sam

  • Ne, nisam srećna


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
apsolutno da
zbog dece,roditelja,ljubavi,zdravlja,prijateljastva,materijalne kolko tolko sigurnosti.
tim redom

u stvari pre svega zbog pozitivnog stava prema svemu,pa i kad dodju teski dani,a dodju naravno,umem da se sprdam s njima
 
Ako uzmem celi zivot pa pogledam iza nisam srecna, ako mislim o ovom trenu, ovom vremenu i meni danas onda jesam i to vise nego bih bila da sam i pre ovoga bila srecna.
Tesi me to sto i kad sam bila nesrecna bila sam nekako nemocno nesrecna. Promeniti nisam mogla nista, ili nisam znala da mogu a to je valjda jedno isto. Ubilo bi me da sam svesna da je moglo bit drugacije ali eto ja sam povukla pogresan potez. Ovako, verujem da nije do mene. Mislim vecinu vremena verujem da nije do mene.
 
Pa recimo da sam 1 deo zivota proziveo veoma srecan..i u poredjenju s tim sve ostalo bi bilo nesrecno..ali ono realno nisam nesrecan ali ne moze se reci da je ovo sreca u poredjenju s tim najlepsim periodom
 
iako mi je prosla godina bila teska zbog smrti majke, sustinski jesam srecna i to je najvaznije....imam smisao zivota, u skladu sam sa sobom a tekuce probleme resavam bistre glave i dobre koncentracije...moje dete raste u zdravoj atmosferi, zdravi smo, znamo da cenimo svakodnevne sitne cvetice srece.....od nedavno sam i jako zaljubljena.....
 
ponudjeni odgovori su ekstremi. ne verujem da je iko potpuno srecan, mada verujem da ima potpuno unesrecenih,ali ako imas sta da pojedes i krov nad glavom gotovo da se mozes smatrati privilegovanim danas.

moglo bi se reci da se nalazim u srecnoj polovini ove ose, ali da uvek mislim da moze vise i bolje pa da me to nesto vuce i gura da to nesto i trazim :) imam svoje lose trenutke, ali to je vise pitanje mog karaktera nego stvarne situacije verovatno. ljudi me verovatno smatraju srecnom.
 
samo da kazem,ima ljudi koje iritira kad su drugi srecni.ne u fazonu da su zavidni,nego onako..
jednom mi je jedan tip sa kojim sam na zdravo zdravo usput rekao kao sa,ja u svom stilu, super,na sta mi je on rekao, ti si uvek iritantno dobro raspolozena.
:( ceo dan sam bila zbunjena i nikakva
 

Back
Top