Da li ste simp i znate li šta je simping?

Imao sam momente kad sam bio nešto kao simp. Onda shvatio da je kontra-produktivno, a to je bilo dok sam se, već u srednjim dvadesetim, lepio za dosta mladje osobe. Tipa ja 24, ona 16, a ti klinci su danas ekstremno zreli i odmah provale nekog i to im je krindž, pa sam izmenio brzo taktiku shvativši da više nisu 2000-e. Paradoksalno dok sam bio klinac imao sam svojih momenata, pa i pravio scene, ali nisam bio takav u globalu, valjda što sam se kretao i u starijem društvu pored mladjeg, što sam manje razmišljao, što su ljudi bili jednostavniji pa su mnoge stvari i prolazile olako. Tad su mnogi bili u fazonu nekog simpovanja i kvazi-romantike, ali je bilo i mnogo drugačijih ljudi, pa i budala na granici sa sociopatijom, pa ih upoznaš u gradu, po stanovima, ili na netu pa se cimate po MSN-u.

Naravno samo po sebi simpovanje ne daje rezultate, mora da bude drame u odnosu, a ovako si ti strana koja sve nudi i daje i gubiš se nešto. Nije dobro biti preterano na usluzi, a lako je upasti u to kad si očajan za nekim ili imaš neke traume pa ih lečiš kroz 'pravu ljubav', 'kroz otkriće nevidjene osobe', kao nećeš više na staro kad si radio svašta i spuštao sebe nego ti treba prava čista stvar itd.
 
Cekaj, cilj je seks ili sta?
Realno nije samo sex cilj, mada jeste u većini slučajeva. To su momci kojima se sviđaju devojke kod kojih nemaju prođu. A oni misle da će konstantnim lepim gestovima zavrediti njihovu pažnju. Ja smatram da su oni "prevareni" od strane društva, rečenicama poput "Devojke vole fine momke", "Ne j**e lep, nego uporan" i sl. Mada mislim da na kraju svako nauči svoju lekciju, iako postoje i nepopravljivi slučajevi.

Znam da na forumu niko neće javno priznati da je simp, ali ako je nekom potrebno, preporučio bih knjigu "No more mister nice guy" autora Roberta Glovera. Nekima je promenila život.

Da, stvarno je generalno zanimljiva pojava to sto se traze i daju kojekakvi nazivi
za nesto sto je, u ovom slucaju, najobicnija pubertetska zatreskanost...:lol:
Cilj takvih pojava je -zbuniti protivnika jos vise nego sto je zbunjen..
Grešiš. Ima i starijih. :)
 
Realno nije samo sex cilj, mada jeste u većini slučajeva. To su momci kojima se sviđaju devojke kod kojih nemaju prođu. A oni misle da će konstantnim lepim gestovima zavrediti njihovu pažnju. Ja smatram da su oni "prevareni" od strane društva, rečenicama poput "Devojke vole fine momke", "Ne j**e lep, nego uporan" i sl. Mada mislim da na kraju svako nauči svoju lekciju, iako postoje i nepopravljivi slučajevi.

Znam da na forumu niko neće javno priznati da je simp, ali ako je nekom potrebno, preporučio bih knjigu "No more mister nice guy" autora Roberta Glovera. Nekima je promenila život.


Grešiš. Ima i starijih. :)
Cesto i imaju prodju, znam x primera gde na kraju “zrtva” legne na brasno.
 
Tu je onda bilo nekog sviđanja, barem minimalnog. Ali su te žene tvrdile pazar. Kad nema privlačnosti, mogu do prekosutra da pokušavaju, neće uspeti. Simp više služi da podigne ego, da razvozi, da pomogne pri seljenju, da bude rame za plakanje kad je dečko ostavi itd.
Tvrdi se pazar i bez simpinga. Ne znam, ne mora da znaci da postoji i minimalna privlacnost. Jednostavno se covek zamisli i kaze - zasto da place zbog tamo nekog kome nije stalo umesto da bude ok sa tim sto mu se nudi i bude srecan… sta mislis? Mada treba biti zreo za tako nesto.
 
Ovde većina forumašica maši poentu što me navodi na pomisao da imaju nekog simpa ili više njih koje iskorištavaju na razne načine naravno ne daju im macikane. To može biti neki lik koga ste strpale u frend zonu a možda ne shvatate da je lik simp i da vam je non stop na usluzi samo zato što se nada da će doći do romantične ili seksualne veze između vas. Naravno treba ih jebati kad su budale. Ti likovi ne shvataju da bez obzira koliko su vam na usluzi ili ljubazni prema vama neće se ostvariti njihove želje tj neće dobiti to što traže i samo gube vreme energiju i novac. Umesto toga treba da traže dalje a da dotičnu zaborave. Možda hebe uporan ali ima li smisla potrošiti godinu dve a znam likove koji jure za jednom curom ženom godinama nadajući se, čekajući da raskine sa sadašnjim dečkom itd. Život je kratak i ako ta cura koja vam se sviđa ne klikne sa vama u nekom razumnom vremenskom periodu onda i neće bez obzira šta uradio i koliko bio ljubazan itd. Kreni dalje život je kratak
 

Back
Top