Da li ste simp i znate li šta je simping?

Bilo. Tipa stvarno ti odgovara da se družiš s nekim, ali te ne privlači drugačije. Uglavnom mi niko ništa ne plaća, jer sam tako vaspitana, da plaćam svoje. Samo eto ako baš 'oće. Tipa on se vozikao, a ja nisam vozila. Pazi da mu nisam plaćala gorivo + što je zarađivao Boga oca. Mogla sam malo i da ga natrtim da sam bila pametna. Ali čim sam ja skapirala da se on loži na mene, bila sam u fazonu ćao zdravo. Ako ne kažete šta hoćete mi u bob da gledamo ne možemo.
 
Opet mi nije totalno jasno znacenje. Nelogicno je gledano u praksi.
Ispada da kad uradimo neki lep gest i dzentlmentski koji ne prodje kod cure da smo simp.
Nije simping ako to radiš jer si inače ljubazan, svi trebaju biti pristojni i ljubazni u određenoj meri. Simp si ako nemaš meru u tome, pritom radiš to samo zato da ti da ili da stupi u vezu s tobom pa radiš preterane stvari, budeš joj potrčko, uvek si tu za nju, plaćaš sve i svja a ona se bolje ophodi prema keru nego prema tebi. Ti sve to radiš neiskreno samo da bi ti dala a ona te uopšte ne primećuje u seksualnom smislu
 
Tako je. Zato treba da si seksualan. Da zna on na cemu je. Ne ides s njom da bi se lepo druzili. U sustini ni njena licnost te toliko ne interesuje u startu. Barem ne ona dosadna i isprazna, vec zabavna i uzbudljiva. Ima vremena za dublje upoznavanje. Nemoj da te smara o svom poslu, malim uspesima, potrebom da je potvrdjujes kao personu i bla bla bla. Jao pa ti si tako jedinstvena, a ona: koleginica ovo kaze, zamisli, kolega ono, pa sam jela, pa sam kakila. Neka sama pokaze. A ako nema to, ili ima ali ne s tobom. Pa tj tjao.
 
Sucker idolizing mediocre pussy
Koja dijagnoza! :rotf:
Forumašice jeste li imali simpa i kako ste se odnosile prema njima?
Da li ste simp ili ste bili? Znate li nekoga da je simp i šta je radio?

Inače zvanični mesec bez simpinga je septembar.
Znam,...čovek mog života!
Zapravo postoje žene kojima je to se.xy.
Što bi nekog bilo briga..., kako neko dolazi do se.xa ili veze.Ne kaže se za "đž" da je tu skoro sve dozvoljeno.
P.S.Svi smo mi "simp", ako ništa drugo, onda bar na startu.
 
Sucker idolizing mediocre pussy ili skraćeno SIMP je najčešće muškarac žeči da ostvari seksualni ili neki drugi romantični kontakt sa ženama koristeći lažnu ljubaznost. Dakle pisanje laskavih poruka, pomaganje ženama u raznim situacijama sve u cilju da uđu u vezu sa tom ženom ili da se domognu *****. Naravno ima i žena koje ovo rade tako da ova pojava koja se naziva simping nije ograničena samo na muškarce.
Recimo muškarac pokuša da uđe u romantičnu vezu sa nekom ženom i bude friendzonovan, bez obzira on ne odustaje i nastavlja da se dopisuje ili viđa sa tom ženom deleći joj komplimente i na taj način bustajući njen ego, takođe odgovarajući na njene emotivne izlive o njenom dečku. poslu, drugaricama itd tj nastavlja da bude njeno rame za plakanje ili osolnac u nadi da će ona promeniti mišljene i da će izaći iz friend zone. Naravno neće nikad izaći i sve je to gubljene vremena, energije i novca. Neš hebati druže. Imate i primere gde ovaj dvojac nastavlja da izlazi i da se druži gde naravano on plaća sve troškove i nastavlja da bude nešto nalik zabavljaču ili potrčku.

Simping ne treba mešati sa ljubaznošću tj sve dok ste ljubazni bez nekih skrivenih namera to je u redu. Ako priđete curi na bilo koji način (preko interneta uživo itd) i ona vas odbije samo nastavite dalje, nemojte biti SIMP jer je to gubljenje vremena.

S obzirom da se termin simp često povezuje sa mizoginijom, incel ideaologijom i sličnim sranjima na nekim društvenim mrežama nije dozvoljeno nazivati nekog simp pa se takve poruke brišu, zabranjene su.

Ja znam lika koji je nakon završene srednje upisao fakultet koji nije želio samo zato što je ta cura upisala taj fakultet i naravno zakovao je na prvoj godini dok je glumio potrčka toj curi.
Lik koji je simp nanosi nemerljivu štetu sebi i društvu u kome živi i treba biti prezren.

Poruka muškima, nemojte biti simp. Poruka ženama, iskorištavajte simpove maksimalno, to su zaslužili, jebi magare dok je u blatu.

Forumašice jeste li imali simpa i kako ste se odnosile prema njima?
Da li ste simp ili ste bili? Znate li nekoga da je simp i šta je radio?

Inače zvanični mesec bez simpinga je septembar.
Neverovatno je da je ova socijalna pojava dobila naziv. Čuj "simping" :hahaha:
 
Sucker idolizing mediocre pussy ili skraćeno SIMP je najčešće muškarac žeči da ostvari seksualni ili neki drugi romantični kontakt sa ženama koristeći lažnu ljubaznost. Dakle pisanje laskavih poruka, pomaganje ženama u raznim situacijama sve u cilju da uđu u vezu sa tom ženom ili da se domognu *****. Naravno ima i žena koje ovo rade tako da ova pojava koja se naziva simping nije ograničena samo na muškarce.
Recimo muškarac pokuša da uđe u romantičnu vezu sa nekom ženom i bude friendzonovan, bez obzira on ne odustaje i nastavlja da se dopisuje ili viđa sa tom ženom deleći joj komplimente i na taj način bustajući njen ego, takođe odgovarajući na njene emotivne izlive o njenom dečku. poslu, drugaricama itd tj nastavlja da bude njeno rame za plakanje ili osolnac u nadi da će ona promeniti mišljene i da će izaći iz friend zone. Naravno neće nikad izaći i sve je to gubljene vremena, energije i novca. Neš hebati druže. Imate i primere gde ovaj dvojac nastavlja da izlazi i da se druži gde naravano on plaća sve troškove i nastavlja da bude nešto nalik zabavljaču ili potrčku.

Simping ne treba mešati sa ljubaznošću tj sve dok ste ljubazni bez nekih skrivenih namera to je u redu. Ako priđete curi na bilo koji način (preko interneta uživo itd) i ona vas odbije samo nastavite dalje, nemojte biti SIMP jer je to gubljenje vremena.

S obzirom da se termin simp često povezuje sa mizoginijom, incel ideaologijom i sličnim sranjima na nekim društvenim mrežama nije dozvoljeno nazivati nekog simp pa se takve poruke brišu, zabranjene su.

Ja znam lika koji je nakon završene srednje upisao fakultet koji nije želio samo zato što je ta cura upisala taj fakultet i naravno zakovao je na prvoj godini dok je glumio potrčka toj curi.
Lik koji je simp nanosi nemerljivu štetu sebi i društvu u kome živi i treba biti prezren.

Poruka muškima, nemojte biti simp. Poruka ženama, iskorištavajte simpove maksimalno, to su zaslužili, jebi magare dok je u blatu.

Forumašice jeste li imali simpa i kako ste se odnosile prema njima?
Da li ste simp ili ste bili? Znate li nekoga da je simp i šta je radio?

Inače zvanični mesec bez simpinga je septembar.
Nisam dobro shvatila, SIMP plače sa udovicom na groblju za tanjir čorbastog pasulja?
ili upisuje pogrešan faks? :think:
 

Back
Top