Da li ste simp i znate li šta je simping?

Losferan

Primećen član
Poruka
754
Sucker idolizing mediocre pussy ili skraćeno SIMP je najčešće muškarac žeči da ostvari seksualni ili neki drugi romantični kontakt sa ženama koristeći lažnu ljubaznost. Dakle pisanje laskavih poruka, pomaganje ženama u raznim situacijama sve u cilju da uđu u vezu sa tom ženom ili da se domognu *****. Naravno ima i žena koje ovo rade tako da ova pojava koja se naziva simping nije ograničena samo na muškarce.
Recimo muškarac pokuša da uđe u romantičnu vezu sa nekom ženom i bude friendzonovan, bez obzira on ne odustaje i nastavlja da se dopisuje ili viđa sa tom ženom deleći joj komplimente i na taj način bustajući njen ego, takođe odgovarajući na njene emotivne izlive o njenom dečku. poslu, drugaricama itd tj nastavlja da bude njeno rame za plakanje ili osolnac u nadi da će ona promeniti mišljene i da će izaći iz friend zone. Naravno neće nikad izaći i sve je to gubljene vremena, energije i novca. Neš hebati druže. Imate i primere gde ovaj dvojac nastavlja da izlazi i da se druži gde naravano on plaća sve troškove i nastavlja da bude nešto nalik zabavljaču ili potrčku.

Simping ne treba mešati sa ljubaznošću tj sve dok ste ljubazni bez nekih skrivenih namera to je u redu. Ako priđete curi na bilo koji način (preko interneta uživo itd) i ona vas odbije samo nastavite dalje, nemojte biti SIMP jer je to gubljenje vremena.

S obzirom da se termin simp često povezuje sa mizoginijom, incel ideaologijom i sličnim sranjima na nekim društvenim mrežama nije dozvoljeno nazivati nekog simp pa se takve poruke brišu, zabranjene su.

Ja znam lika koji je nakon završene srednje upisao fakultet koji nije želio samo zato što je ta cura upisala taj fakultet i naravno zakovao je na prvoj godini dok je glumio potrčka toj curi.
Lik koji je simp nanosi nemerljivu štetu sebi i društvu u kome živi i treba biti prezren.

Poruka muškima, nemojte biti simp. Poruka ženama, iskorištavajte simpove maksimalno, to su zaslužili, jebi magare dok je u blatu.

Forumašice jeste li imali simpa i kako ste se odnosile prema njima?
Da li ste simp ili ste bili? Znate li nekoga da je simp i šta je radio?

Inače zvanični mesec bez simpinga je septembar.
 
Ja sam bio simp ali sam uvideo da je to pogrešno, možda sam samo želeo da provedem više vremena sa tom curom jer mi se jako sviđala. Pomagao sam joj na razne načine, menjao gume, vozio na razna mesta kad joj treba naravno nije plaćala gorivo, pića, hranu. Bio rame za plakanje, davao joj komplimente, bustao joj ego. Naravno sve je to bila laž i ja sam se nadao da će jednog dana biti moja devojka, svi su moji prijatelji znali da neće biti nikad ali ja sam ih samo ignorisao. E to je simping
 
Ja sam bio simp ali sam uvideo da je to pogrešno, možda sam samo želeo da provedem više vremena sa tom curom jer mi se jako sviđala.

Da, da... Podseća me to na jednu.

Ne radi se tu o tome da ti nužno oblećeš oko nje da bi se ovajdio nego uživaš u provedenom vremenu, ali opet shvataš da nema vajde...

A ima tih nekih koje prosto ne odbijaju da pokupe simpove kad im se ukaže prilika, i to rade svesno, uživaju da crpe pažnju i hrane se tuđom posvećenosti... Doduše, ne zameram, ne teraju nikoga ni na šta.
 
Znaci ona ima katanac, a on bi samo kres. Momak plati racun I osta sam. 😂
Pa ne. On bi kres, ne mora da znaci samo, ali ona ne ni pod kojim opcijama. I vredja je sto je i pomislio na to. Vrv zato sto ga smatra nedostojim, tj nekakvim bicem koje je vredja ako je seksualno u njenom prisustvu, vec da plati njeno vreme i pruzi paznju. Recimo nekakav nivo emocionalnog tampona. Otprilike.
 
Da, to je to ali je njegova krivica. Ako te neka ne gleda kao čoveka kome bi dala neće promeniti mišljenje ako si ljubazan prema njoj, to tako ne funkcioniše. Okreni se, idi traži druge. Ne okreći se sine:D
Ne, to nije njegova krivica, vec to je sto on treba da uradi. A ona jeste bezobrazna i simp si ako joj pravdas te postupke. Smatras sebe krivim i vracas se opet u zacarani krug.

Ona vređa njega što ga smatra aseksualnim ili na bilo koji nacin nedostojnim za vezu. Ona njega ne postuje kao coveka, a izasla na dejt. Tako ispada.
Bingou. Sedmica.
 
Vidi, ima razlika.
Jedno je biti debil koji misli da ce seksualnim napusavanjem da je nesto spusti da bi ona spavala sa tobom (tu ulazis u rizik da budes napusen nazad i izigran i dobro dosao u igru jbg) a drugo je biti seksualan i provokativan. Sasvim legitimno.

Medjutim druga strana ce cesto da ti nafiluje da si takav, ne zato sto si bio, vec zato sto nema nikakve namere. Ili neki licni frust, osveta prema debilu s kojim je pre spavala pa na tebi, macka joj uginula taj dan, boga pitaj.
 

Back
Top