Tema je malo teska,ali verujem da nema coveka koji nije prosao kroz ovo.Znam sigurno da neko ko ovo bude citao ce izvaliti".....ma ko je ova budala",ali na to mogu samo reci da se ne foliraju.Svako,ma kolko bio jak je pao.Licno sam imao nekih problema,koje sam kako tako uspeo da resim.Voleo bi da cujem vase misjenje,savet,predlog ma bilo sta....cisto da neko pre nas nauci kako da se postavi u takvim uslovima .Za svaki kontakt,druzenje uz neku kaficu ...... ma sta god
onovni start.Ttoliko racionalan da se u pocetku tesko i sami snalazimo u toj novoj ulozi.Ali ipak vredi pokusati na staro drustvo sljam i olos se uvek mozemo ponovo vratiti i osloniti.Mislim ako se podrska takvih ljudi i moze oslonac nazvati.
Sta mozes da uradis? Naucis da zivis s tim i trudis se da to ne radis drugima.