Da li ste se danas seksali ?

Lepo je što su svi uglavnom iskreni. Spremam obilnu i raznovrsnu "gozbu" za vikend ali, na žalost, biću sebičan ovom prilikom i neću vas pozvati. :)
Očekujem od ovih što su najavili "aktivnost" za vikend da informišu raju o istoj iza nedelje, a ja obećavam.
Iznenadjujuće mi je da skoro nema onih koji su upražnjavali sex u ovoj godini ?!?!

danas nisam...
hm... to je za juce... danas je tek pocelo, ali verujem da necu... mada necu da pricam unapred... docicu za jedno 22h da kazem da nisam.... juhu, a onda mogu to ponovo da kazem i sutra... konacno i ja mogu da budem aktivan na forumu ljubav i sex...:P

kučka:
Ovde puno pricamo o sexu,komentarisemo,odgovaramo,pitamo,cesto se i svadjamo ali jos nisam procitala da je neko napisao “Nocas sam se dobro sexala/o” ili “Jutros je pao zornjak” ili “Imam pms,smrccc” ili “Nisam pa sam ga izdrkao” ili “Nisam jos, ali hocu”..i tako dalje.Ne znam da li je tema bila ali za stare i za nove clanove pitanje:Da li ste se danas sexali? i ako jeste kako je bilo.? Hajde,pokusajmo biti konkretni, mozda bude zanimljivo... :-D

sve je meni jasno ali gde je tvoja recenica

"KUCKA je sinoc imala super sex" ;)

evo jutros sam se sexala ...pa posle rucka...pa evo bas pre nego sto sam zajahala net...pa cu i veceras,pa cu onda opet sutra...i celu noc sam se sexala..i planiram za vikend isto ... i cele naredne nedelje do iznemoglosti...pa za 8.mart...pa za rodjendan visecasovno sexanje...ali do rodjendana cu nastaviti kontinuirano da se rekreiram...i sve sam postigla,dragi dnevnice.... i da budem na krstarici i da zadovoljim decka,i da studiram i da radim...jos uvek pregovaramo kada cemo se sexati...javicu se... sa novim planom i programom i mogucim izmenama za 2006.godinu. :-)

Back