Da li ste se danas seksali ?

AntunTun:
ne vidim shta mozhe biti zanimljivo u konkretnom odgovoru..sem onih ultra glupih komentara tipa...

"e evo ja tju da te teshim"
"hehehe lazhesh masni su ti brci"

grozan sam...
Pa sta ces ti malisa na ovoj temi.Kad bude tema o masturbaciji onda mozes da se ubacis.Ali nemoj ovako isprekidano da pises,jer je tesko citati.Nije mi jasan taj tvoj stil pisanja nikako.Ustvari verovatno ti tako i mislis,pa kad su ti misli itako sprekidane,sta drugo ocekivati

kučka:
Ovde puno pricamo o sexu,komentarisemo,odgovaramo,pitamo,cesto se i svadjamo ali jos nisam procitala da je neko napisao “Nocas sam se dobro sexala/o” ili “Jutros je pao zornjak” ili “Imam pms,smrccc” ili “Nisam pa sam ga izdrkao” ili “Nisam jos, ali hocu”..i tako dalje.Ne znam da li je tema bila ali za stare i za nove clanove pitanje:Da li ste se danas sexali? i ako jeste kako je bilo.? Hajde,pokusajmo biti konkretni, mozda bude zanimljivo... :-D

E, jesi bre glupaca, da je to cudo jedno.

Ocigledno si zagorela pa bi sad i da se o tome prica, sad te sigurno pali da l' ga drkam, a? Ili mi neka pusi, dok ovo pisem i sad bi 'tela komentare?

"I ako jeste kako je bilo"? - a da te je ovo neki muskarac pitao, kakve bi teme otvarala? Mozda: "jaoj sto ste vi muskarci dosadni sa pitanjem kako je bilo", "zar vi morate (muskarci) svaki put da nas pitate, kako je"? ... "Moj odgovor vam je: odvratni ste, nikako"

Ili situacija: pozvao te decko da izadjete, sa kim si vec u vezi nekoliko meseci, sinoc si se kresnula s njim, pozvao te da izadjete i dok te ceka, prave mu drugari drustvo a on im prica sta je sinoc bilo, kako te trpao, mazao ti lice spermom... ti dodjes, sa njim cmok, cmok a njegovi drugari te cudno gledaju, ti krenes i sa njima da se cmoknes a oni nesto izbegavaju...

Joj sto bi voleo da ti se ovako nesto desi.

Nekima je mozak misaona imenica.

pa eto ja kao iz puke dosade...shto tema o masturbaciji?...yebo sam ja par puta...smeta ti isprekidano a?...pa ne znam jesu mi misli malo isprekidane...al kao ako ne mozhesh da ispratish tok misli a ti idi chitaj nekog drugog...jbga ako je teshko digni ruke...noge?...da podigni noge da probam da ti priblizhim sebe pa da nemash problema u chitanju mojih postova...da ti poklonim deo sebe a?...to bi bila shteta potroshio bi u prvoj pekari dajutji komplimente devojci iza staklene vitrine...mozhda bi i upalilo mada sumnjam ja sam se prilagodio svojoj fizionomiji...heh pa glupa tema rekoh ja...et prochitaj pra odgovora i uveri se...moj stil pisanja je da zanemarim interpuknciju smara me...i da ti ne objashnjavam jer objashnjavao sam do sad par puta...pomalo me to smara...smara me shto su mi hladne noge...i sutra ponovo na poso...posle 10dana dokonisanja teshko mi pada...heh najbolji si...

Back