Da li ste razmišljali o uvođenju "Blok" opcije?!

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.540
Okej, postoji opcija IGNORIŠI koja nam daje mogućnost da ignorišemo sadržaj postojećeg korisnika.

Ali šta mislite o uvođenju BLOK opcije koja bi blokirala vidljivost naših postova dotičnim forumašima koji bi bili na blok listi?

A istovremeno se ponašala i kao i IGNORIŠI opcija takođe i omogućavala nam da ignorišemo sadržaj korisnika na blok listi.

Upvote 1
Okej, postoji opcija IGNORIŠI koja nam daje mogućnost da ignorišemo sadržaj postojećeg korisnika.

Ali šta mislite o uvođenju BLOK opcije koja bi blokirala vidljivost naših postova dotičnim forumašima koji bi bili na blok listi?

A istovremeno se ponašala i kao i IGNORIŠI opcija takođe i omogućavala nam da ignorišemo sadržaj korisnika na blok listi.
Ma nikako. Ja sam ti bajo pobornik apsolutne slobode govora.

Poslednja izmena od moderatora:
Ja sam isto odavno predložio.
@Mimi95 je tada baš dobro objasnio da ako ignorišem nekoga, ne vidim šta piše, može da se desi da piše o meni i to svi vide sem mene, ispadate obojica idioti u suštini ali naš narod voli taj rugački humor iza leđa, pa bi budala ispao ovaj što ne vidi da ga pola foruma koristi Za istresanje.
Ako nisam dovoljno jasan- glasam za blok a ignor ne koristim, umesto toga ne dolazim a to je definitivno za forum sigurno gore rešenje nego da uvedu blok.

Back