Da li ste probirljivi?

Hrana....
....Ukusna, kvalitetna, začinjena, sa dosta salate uz sve
Piće
..........betzakholno, negazirano, bez šećera, tačnije: limunada ili ceđeni grejp ili naranđža

Odeća
.....udobna, sportska
Obuća.... leti sandale, s jeseni gležnjače, uvek dobre patike

Kozmetika....bebi sapun, dobar šampon i regenerator, gel za tuširanje, parfem, ruž za une i maskara ponekada

Uređenje stana...
..da se osećam dobro, da je funkcionalano i bez viška stvari

Partner....davno izabran
Seks....iz ljubavi
Posao....radim šta volim, ponekada i ono što moram

Prijateljstvo.....dugogodišnja
Putovanja....zavisi od prilike i mogućnosti

Eto, Kole....
.
.
 
Hrana....
....Ukusna, kvalitetna, začinjena, sa dosta salate uz sve
Piće
..........betzakholno, negazirano, bez šećera, tačnije: limunada ili ceđeni grejp ili naranđža

Odeća.....udobna, sportska
Obuća.... leti sandale, s jeseni gležnjače, uvek dobre patike

Kozmetika....bebi sapun, dobar šampon i regenerator, gel za tuširanje, parfem, ruž za une i maskara ponekada

Uređenje stana.....da se osećam dobro, da je funkcionalano i bez viška stvari

Partner....davno izabran
Seks....iz ljubavi
Posao....radim šta volim, ponekada i ono što moram

Prijateljstvo.....dugogodišnja
Putovanja....zavisi od prilike i mogućnosti

Eto, Kole....
.
.


Doktorski. :cmok:
 
Da li ste probirljivi?


Hrana.
Piće.
Odeća.
Obuća.
Kozmetika.
Uređenje stana.
Partner.
Seks.
Posao.
Prijateljstvo.
Putovanja.
.
.
.


Da li ste probirljivi od neodlučnosti do zvocanja ili je vama lako ugoditi? :lol:

Nije mi lako ugoditi i strašno sam probirljiva i komplikovana ..Ponekad ni samu sebe ne kontam..
HRANA:skoro ništa ne jedem , jelovnik mi je .....Oups.
PIĆE:Samo voda i pivo...Kafa u ogromnim količinama....
ODEĆA I OBUĆA:
retko šta mi se sviđa , rob sam navika , teško mi je naći ono što u glavi zacrtam...
KOZMETIKA:Tu sam skromna .Šminku ne koristim , ali mi zato ostali preparati retko odgovaraju...
STAN:Tu sam najgora , čini mi se ...Samo nešto smišljam i prepravljam....
PARTNER I SEKS:Idu zajedno....Retko ko mi odgovara....
POSAO:Neću raditi bilo šta , pa makar imala debelu korist ....Držim se svojih interesovanja i udobnosti...

PRIJATELJSTVO:Haha, šta je to?Nepoznat termin....
PUTOVANJA:Proverena , samotna , prijatna mesta ...
Gde mi niko neće smetati...
I ne putujem u gužvi...Samo autom.
 
Lako mi udovoljiti, zivot je kratak, volim da uzivam.

Hrana - volim da probam sve i svasta, probala sam od przenih bubasvaba, egzotike svasta. Probam ali se uvek vratim odredjenoj hrani, jednostavnoj koju volim.
Piće - ranije alkos :mrgreen: vinjak-votka, razne mesavine sada ne pijem alkohol volim da probam svasta u svim koloritima, najvise volim gaziranu vodu sa limunom, limunadu sa jagodom, kafu, jogurt.
Odeća - volim sve samo da je udobno, od leprsavih haljina sa cveticima do gotike. Najcesce ipak farmerke+majica. Majice najvise volim sa velikim otvorom preko ramena, ne volim da me gusi. Kucne majice rezem da imaju veci otvor.
Obuća - jednobojne patike ili udobne cipele, stike samo po moranju.
Kozmetika - sve i svasta, must have dobra krema + bb krema + labelo od visnje.
Uređenje stana - vrlo bitno. Volim da se ususkam i da mi bude prijatno. Drvo + kamen :heart:
Partner = seks
Posao - dobro se snalazim u svim poslovima, lako zavolim bilo koji. Bitno mi je da mogu sa njim pokriti svoje potrebe i zelje.
Prijateljstvo - mala i odabrana druzina
Putovanja = ljubav, ne interesuju me poseta gradova,volim mala autenticna sela i prirodu. Egzotika. Mada bilo kada,bilo gde :heart:
 
Нико не може да ми угоди боље него што могу сама себи.
Претерана пажња и потреба да ми се удовољи ме иритирају, па буде контра ефекат.
Лепо је када ме блиски обрадују оним што волим и умем да се обрадујем и будем захвална.
Али, ипак ће ми највише удовољити ако ме оставе на миру.
 
Jako. Sve. I teška sam. Znam šta hoću da jedem da pojem da nosim pa ako to nije onako kako ja hoću ne pravim dramu Al se smorim.
Za putovanja onako volim svuda da idem samo ne bih niIkad više u Bugarsku npr... na poslu bih volela da mogu da biram sa KiM radim ali to nije moguće ali jasno dajem do znanja kad mi ekipa ne prija...
prijatelje kroz sitno sito biram.
sta je bilo još?
 
Da li ste probirljivi?


Hrana.
Piće.
Odeća.
Obuća.
Kozmetika.
Uređenje stana.
Partner.
Seks.
Posao.
Prijateljstvo.
Putovanja.
.
.
.


Da li ste probirljivi od neodlučnosti do zvocanja ili je vama lako ugoditi? :lol:
Jesam.

1. Uzasno bila kao mala... sad mi cera sve vraca... odrastanjem sam pocela zdravo da se hranim... posto jedina kuvam u svom domu, spremam ono sto ja jedem. Kad mogu da biram, biram, kad nemam prilike(kad npr.kuvaju mama ili sveki i pozovu, pojedem sem ako je npr.kupus, i jos par jela, to mislim ni mrtva necu) :lol:
2. Zahvalna sam za pice, pijem vodu i dobro vino.
3. Odeca, imam zahvalno telo pa mogu da nosim skoro sve, nisam probirljiva
4. Obuca isto, nosim celo leto jedne japanke koje imaju jedno 5 god i nemam zelju da kupim nove :lol:
5. Kozmetika, sta je to? Kad mi dune pocastim se nekom skupom kremom inace mi svejedno
6. Kucu sam uredila, tu sam bas bila zahtevna i sad nista ne menjam do smrti
7. Partner, e tu sam neskromna uvek bila, najjaci je ostao i nisam pogresila.
8. Kakvo je to pitanje za zene u braku? :lol:
9. Posao, imam sjajan posao i trudim se da bas uzivam u njemu i iskoristim sve prednosti. Mada generalno ne volim rec posao, vise volim da radim ono sto volim.
10. Prijateljstvo, cesto se zeznem
11. Obozavam putovanja i ne biram ako se ide van zemlje, kad imam priliku biram itekako ali nisam bas neki svetski putnik jos uvek... nadam se tome u buducnosti.
 
Hrana.
Piće.
Odeća.
Obuća.
Kozmetika.
Uređenje stana.
Partner.
Seks.
Posao.
Prijateljstvo.
Putovanja.
[/QUOTE]

1. Svaštojed, ali cenim fine domaće djakonije, smrdljive sireve krvave bifteke i sve sto ide uz tačku br. 2
2. Dobro vino
3. Zavisi od raspolozenja
4. Što bi rekla gdja Šanel:"Luxury must be comfortable otherwise it is not luxury"
5. Izbirljiva za sve sto stavljam na lice
6. Ranije esteta, sada praktična žena...valjda ide s godinama :-)
7. Izabrala i stavila .
8. ...a onda sam se udala :-)
9. Radim na tome da ga promenim i da... biću izbirljiva
10. Malo prijatelja, ali za do kraja života
11.Traveling is my passion...više nisam izbirljiva, samo nek се stvaraju uspomene!
 
Da li ste probirljivi?


Hrana.
Piće.
Odeća.
Obuća.
Kozmetika.
Uređenje stana.
Partner.
Seks.
Posao.
Prijateljstvo.
Putovanja.
.
.
.


Da li ste probirljivi od neodlučnosti do zvocanja ili je vama lako ugoditi? :lol:
Ne spadam u picajzle koje izvoljevaju, prilicno sam fleksibilan, u svacemu i u svakome nastojim da pronadjem dovoljnu kolicinu kvaliteta, samo da izbegnem nepotrebno smaranje, ebg lenstina sam :)))), i mislim da zivot ne treba da prodje u neprekidnom proseravanju tipa ovo hocu, ovo necu, eto zbog toga tolerisem i boraniju na meniju. :))) A sta reci na price forumasica da stan od pedesetak kvadrata uredjuju i po godinu dana, pisurija brate, pa ne zidate Tadz Mahal. :))))
 

Back
Top