Da li ste probali Fb alternativu VK?

ДраганЖ

Ističe se
Poruka
2.559
Занимљиво је да је Маил.ру преузео и ВК и сој бренд подвео под ВК... На територији бившег СССР је поприлично распрострањен, има неке занимљиве могућности као што је нпр правеље списка музичких нумера које потом преслушавата по својој вољи. Делује мање напоран са рекламама.
Од недавно има и свој клијент е - поште @vk.com.
Све у свему као ФБ са почетка...
Једино што је наших на ВК мало и најчешће нису посебно активни тј већина која није директно везана за руске пределе просто га само истражује...
У принципу у односу на "мој свет " ипак делује ближе кориснику који тражи просто дописивање, забаву, али и читање разног садржаја уз минимум реклама...

zx16

Iskusan
Poruka
5.287
Никад нисам користио ФБ док ВКонтакте и Однокласники користим више од десет година али не беше често.
Претпрошле године хакован је вк са ајпи адресе из Бразила. Обрисали су ми готово све и изменили профил. Повратио сам профил али од тада готово да нисам улазио на налог. Однокласники чешће користим, пошто живим у Русији па тамо имам доста познаника.
Има и наших али не нешто значајно јер су сви на ФБ.

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
36.849
Јесам.

И осим два френда са којима сам френд на ФБ нико други није имао ВК. Чак ни после кад сам се поново логовао после Х месеци.

ВК се овде не користи, па и нема неку сврху.
Problem 'regionalnog' povezivanja korisnika? Npr. kada ja objavim nešto, neka to prvenstveno ide raji iz moje regije, a ne nekom sibirskom rudaru...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.