Da li ste primetili

gost 226460

Iskusan
Poruka
5.049
Da devojke nekad znaju da budu sa slepcima ,a kada nadju decka koji izgleda dobro ,i sve sto ide uz to ,pocnu da prodaju toplu vodu,da glume visinu i slicno ,pa se cak i bahato ponasaju ...Mislim kao da se neznamo:roll: .Jeste primecivali to ,nevezano da li ste u vezi sa nekim takvim ,ili znate iz vidjenja nekog ko se bahato ponasa,folira ,glumi visinu ,a nema osnova za to ...:zcool:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da devojke nekad znaju da budu sa slepcima ,a kada nadju decka koji izgleda dobro ,i sve sto ide uz to ,pocnu da prodaju toplu vodu,da glume visinu i slicno ,pa se cak i bahato ponasaju ...Mislim kao da se neznamo:roll: .Jeste primecivali to ,nevezano dali ste u vezi sa nekim takvim ,ili znate iz vidjenja nekog ko se bahato ponasa,folira ,glumi visinu ,a nema osnova za to ...:zcool:

Znam puno osoba. S tim, da koju bi osnovu trebalo posjedovati da se glumi?
 
Znam puno osoba. S tim, da koju bi osnovu trebalo posjedovati da se glumi?

nisam shavtio bas pitanje ,ali probacu da odg ,simpaticna devojka ,nista posebno ,izlazi sa slepcima bukvalno ,a pred normalnim momcima ,cak mogu reci i smekerima glumi visinu i nevidjeno se folira ...tema nema veze sa mnom ,vec sam to primetio mnogo puta ,pa mi palo napamet da postavim .
 
nisam shavtio bas pitanje ,ali probacu da odg ,simpaticna devojka ,nista posebno ,izlazi sa slepcima bukvalno ,a pred normalnim momcima ,cak mogu reci i smekerima glumi visinu i nevidjeno se folira ...tema nema veze sa mnom ,vec sam to primetio mnogo puta ,pa mi palo napamet da postavim .

Mora se na neki nacin isticati, ako vec ne uspjeva preko svog truda, ljepote...mora da "iskoristi" druge. Sjetih je jedne situacije u banci, kad je supruga govorila muzu: "Duso, nije lahko biti doktor." Puna sebe... On se samo blago nasmijesio, a ona se derala, da bi svi culi.
 
Da devojke nekad znaju da budu sa slepcima ,a kada nadju decka koji izgleda dobro ,i sve sto ide uz to ,pocnu da prodaju toplu vodu,da glume visinu i slicno ,pa se cak i bahato ponasaju ...Mislim kao da se neznamo:roll: .Jeste primecivali to ,nevezano dali ste u vezi sa nekim takvim ,ili znate iz vidjenja nekog ko se bahato ponasa,folira ,glumi visinu ,a nema osnova za to ...:zcool:

Kada bi se svi ponasali onako kakvi jesu zaista,odmah bez trunke foliranja,nikada ne bi postojala ni jedna veza,brak,pa cak ni prijateljstvo.
 
Ja sam primetila samo da dečkići, kad navataju tu "dobru ribu", a uopšte nije ni potrebno da je dobra riba može biti i neka skroz gadnjikava, odjednom osete poriv da se svima pohvale i izrastu im muda da flertuju i da srartuju, čast retkim izuzecima. Toliko im to podigne ego da pomisle da mogu svaku da smuvaju, a ustvari ih usralo najstrašnije i trebalo bi da toga ostanu svesni.

Kod devojaka to nisam primetila.
 
Nisam primetio kako je pitano, naprotiv, čini mi se kad riba devojka navata (navata je) lik kome ostali muškarci zavide (ono dobro izgleda, ima para, ima školu, sportista, poslovan, šta već) da tada gomila drkoša se uživi u trip da mu je preotmu (zavedu je? šta su čekali do tad) valjda da pokažu pred svetom kako su bolji od toga čoveka. Onda kada popasu travicu krenu da kukaju na nju kako je pakosna veštičara koja mrzi muškarce ili kako već inače pljuju po curama koje ih odbiju.
 
Da devojke nekad znaju da budu sa slepcima ,a kada nadju decka koji izgleda dobro ,i sve sto ide uz to ,pocnu da prodaju toplu vodu,da glume visinu i slicno ,pa se cak i bahato ponasaju ...Mislim kao da se neznamo:roll: .Jeste primecivali to ,nevezano dali ste u vezi sa nekim takvim ,ili znate iz vidjenja nekog ko se bahato ponasa,folira ,glumi visinu ,a nema osnova za to ...:zcool:

vido ja...na biroJu rada...slaterske sluzbenice su cudo zrelo za montenegro fliljm-s...socijalnu eroziju socijalnih radnika ipak valja razumeti...to sto pritiska 50-ak dugmica na tastaturi i repeticiono udara shtambljie u cage nije znanje...vec prisecanje...a majmun je otisao u svemir...misslite li da on moze konkurisati na to radno mesto imajuci u vidu kompleksnost poslovne delatnosti?!

sad...mojne me neko vata za verbalnog delikta...elem...zamislite da je majmun muzjak z:mrgreen: :zimag:
 

Back
Top