Da li ste primetili

Da devojke nekad znaju da budu sa slepcima ,a kada nadju decka koji izgleda dobro ,i sve sto ide uz to ,pocnu da prodaju toplu vodu,da glume visinu i slicno ,pa se cak i bahato ponasaju ...Mislim kao da se neznamo:roll: .Jeste primecivali to ,nevezano dali ste u vezi sa nekim takvim ,ili znate iz vidjenja nekog ko se bahato ponasa,folira ,glumi visinu ,a nema osnova za to ...:zcool:

Pa to moze da glumi nekom papucaru..a kad je par x dobro izdevetas i stavis do znanja da znas dak prdne da vidis kako se ima streca na svaku gresku dal si je provalio..robija brale i mirna ko bubica
 
Da devojke nekad znaju da budu sa slepcima ,a kada nadju decka koji izgleda dobro ,i sve sto ide uz to ,pocnu da prodaju toplu vodu,da glume visinu i slicno ,pa se cak i bahato ponasaju ...Mislim kao da se neznamo:roll: .Jeste primecivali to ,nevezano dali ste u vezi sa nekim takvim ,ili znate iz vidjenja nekog ko se bahato ponasa,folira ,glumi visinu ,a nema osnova za to ...:zcool:

"Isprangijaš" to ljuCki par puta i
otvoriš vratanca.
Na kaFezu.....
 
Da devojke nekad znaju da budu sa slepcima ,a kada nadju decka koji izgleda dobro ,i sve sto ide uz to ,pocnu da prodaju toplu vodu,da glume visinu i slicno ,pa se cak i bahato ponasaju ...Mislim kao da se neznamo:roll: .Jeste primecivali to ,nevezano dali ste u vezi sa nekim takvim ,ili znate iz vidjenja nekog ko se bahato ponasa,folira ,glumi visinu ,a nema osnova za to ...:zcool:

Da li ste primetili? :rumenko:
Možda ima toga kod dečurlije i tinejdžera... Pravo da ti kažem, duuugo se nisam sretala sa ovakvim pojavama.
A tebe je neka baš povredila? :aha:
 
Da devojke nekad znaju da budu sa slepcima ,a kada nadju decka koji izgleda dobro ,i sve sto ide uz to ,pocnu da prodaju toplu vodu,da glume visinu i slicno ,pa se cak i bahato ponasaju ...Mislim kao da se neznamo:roll: .Jeste primecivali to ,nevezano dali ste u vezi sa nekim takvim ,ili znate iz vidjenja nekog ko se bahato ponasa,folira ,glumi visinu ,a nema osnova za to ...:zcool:

Ma, znam. Ja sam nevina, pa mi onda drugarice pricaju, kako im je zao sto vise nisu nevine, jer su nasle ljubavi svog zivota.
 
Da devojke nekad znaju da budu sa slepcima ,a kada nadju decka koji izgleda dobro ,i sve sto ide uz to ,pocnu da prodaju toplu vodu,da glume visinu i slicno ,pa se cak i bahato ponasaju ...Mislim kao da se neznamo:roll: .Jeste primecivali to ,nevezano dali ste u vezi sa nekim takvim ,ili znate iz vidjenja nekog ko se bahato ponasa,folira ,glumi visinu ,a nema osnova za to ...:zcool:

Primetili smo. Ako im je ubeđenje čvrsto, možda i ostanu na visiniz:)
 
Ja sam primetila samo da dečkići, kad navataju tu "dobru ribu", a uopšte nije ni potrebno da je dobra riba može biti i neka skroz gadnjikava, odjednom osete poriv da se svima pohvale i izrastu im muda da flertuju i da srartuju, čast retkim izuzecima. Toliko im to podigne ego da pomisle da mogu svaku da smuvaju, a ustvari ih usralo najstrašnije i trebalo bi da toga ostanu svesni.

Kod devojaka to nisam primetila.



nazalost... mislim da je Lexa blizi istini od postavljaca...e-bi-ga
 
nazalost... mislim da je Lexa blizi istini od postavljaca...e-bi-ga

Pa naravno da je blize...a znamo i zasto. Zenskoj osobi je sto puta lakse da smuva muskarca, dok se muskarac mora bas dobro potruditi da bi bio uspesan. I kada uspe, onda mu samopouzdanje skoci sa 0 na 100, pa ga malo ponese euforija i odlepi totalno. Nemojte zameriti...pogotovo likovima koji su vec duze suvog k*rca. z:mrgreen:
 
nisam shavtio bas pitanje ,ali probacu da odg ,simpaticna devojka ,nista posebno ,izlazi sa slepcima bukvalno ,a pred normalnim momcima ,cak mogu reci i smekerima glumi visinu i nevidjeno se folira ...tema nema veze sa mnom ,vec sam to primetio mnogo puta ,pa mi palo napamet da postavim .

Khm, ovaj, ne bih da ti razbijam iluziju ali muško i žeMsko poimanje šmekera i normalnog momka se poprilično razlikuje.
Recimo, za vas je šmeker tip koji je fanatični fudbalski navijač, može da popije celu gajbu piva i odveze se kući, imao je više cica nego svi u gradu zajedno itd, itd.
Za mene, kao žensko, to je klasičan primer muškarca sa kim ne bih ni do trafike da kupim žvake.
Pošto je očigledno na nivou tinejdžera i neće skoro odrasti.

Da ne bi sad gunđao, daću i obrnut primer. Za vas je ekstra riba dugonoga plavuša sa grudima do ispod brade i kosom do struka, sva mazna i napućena. Nama ženama je takva cica klonirana Barbi, i ne vidimo ništa lepo na njoj.

Tako da, grešiš, ovaj silno grešiš, sinak.
 
Khm, ovaj, ne bih da ti razbijam iluziju ali muško i žeMsko poimanje šmekera i normalnog momka se poprilično razlikuje.
Recimo, za vas je šmeker tip koji je fanatični fudbalski navijač, može da popije celu gajbu piva i odveze se kući, imao je više cica nego svi u gradu zajedno itd, itd.
Za mene, kao žensko, to je klasičan primer muškarca sa kim ne bih ni do trafike da kupim žvake.
Pošto je očigledno na nivou tinejdžera i neće skoro odrasti.

Da ne bi sad gunđao, daću i obrnut primer. Za vas je ekstra riba dugonoga plavuša sa grudima do ispod brade i kosom do struka, sva mazna i napućena. Nama ženama je takva cica klonirana Barbi, i ne vidimo ništa lepo na njoj.

Tako da, grešiš, ovaj silno grešiš, sinak.

Za mene apsolutno ne. A i za mnoge druge muskarce. Tako da je ovo obicno generalizovanje i veoma povrsno objasnjenje, uz brdo stereotipnih klisea.
To vazi i za prvi deo tvog komentara. Mnogi muskarci se zgrazavaju na takvog muskarca, kojeg si ti opisala, i ne smatraju ga nikakvim frajerom, facom itd. S´druge strane, postoje itekako zene, koje se ovlaze na takve tipove. Nisu sve zene iste, kao ni sto svi muskarci nisu isti i ne vole iste stvari.
 
Poslednja izmena:
Da li ste primetili? :rumenko:
Možda ima toga kod dečurlije i tinejdžera... Pravo da ti kažem, duuugo se nisam sretala sa ovakvim pojavama.
A tebe je neka baš povredila? :aha:

Opet kazem ,nije tema u vezi mene ,nije mi se desavalo nista slicno i nije samo usko vezano za veze ,ec generalno govorim da devojka koja nije imala normalnog momka ,nalazi zamerke momcima koji su daleko iznad nje,bez da su u vezi ,vec ovako generalno .
 
Nisam primetio kako je pitano, naprotiv, čini mi se kad riba devojka navata (navata je) lik kome ostali muškarci zavide (ono dobro izgleda, ima para, ima školu, sportista, poslovan, šta već) da tada gomila drkoša se uživi u trip da mu je preotmu (zavedu je? šta su čekali do tad) valjda da pokažu pred svetom kako su bolji od toga čoveka. Onda kada popasu travicu krenu da kukaju na nju kako je pakosna veštičara koja mrzi muškarce ili kako već inače pljuju po curama koje ih odbiju.

slazem se ima i toga itekako.
 
Za mene apsolutno ne. A i za mnoge druge muskarce. Tako da je ovo obicno generalizovanje i veoma povrsno objasnjenje, uz brdo stereotipnih klisea.
To vazi i za prvi deo tvog komentara. Mnogi muskarci se zgrazavaju na takvog muskarca, kojeg si ti opisala, i ne smatraju ga nikakvim frajerom, facom itd. S´druge strane, postoje itekako zene, koje se ovlaze na takve tipove. Nisu sve zene iste, kao ni sto svi muskarci nisu isti i ne vole iste stvari.

Hm, ne moraš mi dahtati za vrat na svakoj temi i komentarisati svaki moj post.
Skontala sam da ti se dopadam, ne brini.:lol:
 
Khm, ovaj, ne bih da ti razbijam iluziju ali muško i žeMsko poimanje šmekera i normalnog momka se poprilično razlikuje.
Recimo, za vas je šmeker tip koji je fanatični fudbalski navijač, može da popije celu gajbu piva i odveze se kući, imao je više cica nego svi u gradu zajedno itd, itd.
Za mene, kao žensko, to je klasičan primer muškarca sa kim ne bih ni do trafike da kupim žvake.
Pošto je očigledno na nivou tinejdžera i neće skoro odrasti.

Da ne bi sad gunđao, daću i obrnut primer. Za vas je ekstra riba dugonoga plavuša sa grudima do ispod brade i kosom do struka, sva mazna i napućena. Nama ženama je takva cica klonirana Barbi, i ne vidimo ništa lepo na njoj.

Tako da, grešiš, ovaj silno grešiš, sinak.

pa i nije bas .Prerastao sam te faze.
 
Da devojke nekad znaju da budu sa slepcima ,a kada nadju decka koji izgleda dobro ,i sve sto ide uz to ,pocnu da prodaju toplu vodu,da glume visinu i slicno ,pa se cak i bahato ponasaju ...Mislim kao da se neznamo:roll: .Jeste primecivali to ,nevezano da li ste u vezi sa nekim takvim ,ili znate iz vidjenja nekog ko se bahato ponasa,folira ,glumi visinu ,a nema osnova za to ...:zcool:

A šta to sve ide uz dečka koji izgleda dobro?
 
A šta to sve ide uz dečka koji izgleda dobro?

Normalnog decka ,nebitno ...Pokusao sam da kazem kako neke lake ribe pocnu da glume da imaju nek i kriterijum tek kad se neki mucenik iz nezanja smuva sa takvom ,pa njemu prodaju muda za bubrege ,a pre njega nisu imale nikakav kriterijum u izboru muskaraca .Generalno sam hteo da proikomentarisem tu pojavu ,ali izgleda nisam dobro postavio temu .Tema nije posledica licnog iskustava.
 

Back
Top