Da li ste prevarili partnera i zasto?

milicica&decko

Primećen član
Poruka
877
Jesam.
Čudno je da sam bila u tri ozbiljne veze i da sam svaki put iskočila.
U svakoj vezi nekako je došlo do zatišija u emocijama, u odnosima.... I taj neko drugi se iznenada pojavljuje. Desi se neki klik i ...
Prvi put me je rasturala savest, osećanka... Bila sam u bedaku. Sto puta sam stala pred ogledalo i zapitala se zašto, zašto?!?!
U drugoj i trećoj vezi nisam mnogo dramila mada me je malo pekla savest, ali posle kada se sve završiilo.
Nisam priznavala niti bih sad priznala.
Čudo je to šta ljudi mogu da urade...

milicica&decko

Primećen član
Poruka
877
E pitanje je na mestu. Poslednji put kada sam prevarila baš sam se zapitala čemu...
Nekako udjem u neki drugi mod. Nekako mi neke stvari postanu nebitne.
Bude tu neko razočarenje u vezu u partnera pa nekako "zalutam".
Ovo je neka moja tajna ili moja intima koju nisam podelila sa prijateljicama. Pisala sam na jednom forumu i ovde.
Ima i mogućnost da se tokom trajanja veze pojavljuju neki muškarci koji su simpa i privlacni a ne ostvarujem ništa sa njima zato što sam u vezi. Pa kad je veza u krizi (da li je problem sa moje strane ili partnerove, nije bitno) desi se izlet.

Miller

Legenda
Poruka
55.317
E pitanje je na mestu. Poslednji put kada sam prevarila baš sam se zapitala čemu...
Nekako udjem u neki drugi mod. Nekako mi neke stvari postanu nebitne.
Bude tu neko razočarenje u vezu u partnera pa nekako "zalutam".
Ovo je neka moja tajna ili moja intima koju nisam podelila sa prijateljicama. Pisala sam na jednom forumu i ovde.
Ima i mogućnost da se tokom trajanja veze pojavljuju neki muškarci koji su simpa i privlacni a ne ostvarujem ništa sa njima zato što sam u vezi. Pa kad je veza u krizi (da li je problem sa moje strane ili partnerove, nije bitno) desi se izlet.
cist seks

Обилић

Iskusan
Poruka
6.199
Ne.Vernost je moje ...treće ime.
Prevaru prezirem.
Pokaj se , priznaj..Da..Prevario si i reci to partneru .
Mnogo bolja varijanta nego da čuje od neke leve osobe.

Istina uvek izađe na površinu .

Ти можда мислиш да си сад рекла нешто јако оригинално,
уствари тако размишља свака жена.

Океј је то, не треба бити по сваку цену оригиналан,
него како осећаш.

yioim

Buduća legenda
Poruka
36.633
Ako se računa online prevara onda jesam.Nikad se nismo sreli uživo a bili smo u vezi 8 godina.
Nije me grizla savjest jer sam ga ludo voljela.

i ja sam tebe amebo bebo :D

Salu na stranu to nije bila prevara nisi ga pipnula nije te poljubio samo ste se povezali na visim nivoima svesti :D

me brkaj prevaru sa "otvaranjem duse"
Nikada nam niko nece 100% biti dovoljan za sve sto od prave ljubavi ocekujemo

rechner27

Domaćin
Poruka
3.714
Da li ste prevarili partnera i zasto ste to ucinili?
Osveta iz istog razloga, pijanstvo, flert bez kontrole?

Priznajte, pokajte se ovde, budite hrabri.
Koalicionog partnera je na zalost u Srbiji lako prevariti zarad licnih interesa. U igri je vise od pijanstva i flertovanja, uglavnom radi sticanja veceg uticaja i vlasti. Nisam varao licno, ali znam neke koji jesu. ;)

faraonn

Elita
Poruka
17.317
...varam...varao sam i varati cu...to je trazenje necega kojega najvjerovatnije nema...kod jedne ti odgovarao Ovo...kod druge Ono...treca ...cetvrta...svaka ima svoj kod koji tesko probijes ali ako zagrebu nagoni ,- nagnas i nju i sebe da se pelcujete ali,- cuvajte to za poslije...nije nefer jer sigurno bi oprostio/la kad bi usled istih razloga bio prevaren ali ne usljed hira ili promjene...to je t a k o ...
Poruka je automatski spojena:

...varam...varao sam i varati cu...to je trazenje necega kojega najvjerovatnije nema...kod jedne ti odgovarao Ovo...kod druge Ono...treca ...cetvrta...svaka ima svoj kod koji tesko probijes ali ako zagrebu nagoni ,- nagnas i nju i sebe da se pelcujete ali,- cuvajte to za poslije...nije nefer jer sigurno bi oprostio/la kad bi usled istih razloga bio prevaren ali ne usljed hira ili promjene...to je t a k o ...

Sebastian4

Domaćin
Poruka
3.784
auuu bre, al ti to primas k srcu. Zivot ide dalje, veseli se svakom danu, a te nasledjene moralne komplekse ostavi na vreme...............da ti zivot ne prodje pa da , ko vecina na predvecerje zivota, na samrtnickoj postelji, kazes: " kad bi se ponovo rodila, znala bi kako da zivim". U zivotu nema "game over".
Poruka je automatski spojena:

a ako bi te tvoja partnerka zamolila da je "prevaris" ........jer mozda ona to voli?
A bre Milune nisu zene tako izdasne

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.