Da li ste pozelele bar jednom da vodite ljubav sa curom?!!

  • Začetnik teme viktorija
  • Datum pokretanja
viktorija:
Nikad od kad znam za sebe do pre jedno par meseci nisu me privlacile cure,ali od pre neko vreme i nekog filma volela bih da probam. Neznam sta da radim. Imam stalnu i dugu vezu i u sex nam je super ali zelja je jos uvek jaka? :oops: :?

pa normalno je m,astati o tome, svi smo mi (zene narocotio) pomalo BI orjentisani. Nego, jel to neka odredjena cura ili tek onako?
 
imala sam devojke ,i iako volim muskarce,zene su mi definitivno bolje.. senzualnije,razumnije,pazljivije,neznije ;
jednostavno:razmisli i sama-ko moze razumeti bolje zenu od Zene ?? ne kazem da su muskarci oksimoroni ali /heh/ u vecini slucajeva to jesu :roll:
svejedno,moj savet je : probaj,pa ces sama i uvideti sta ti se dopada,sta ne itd.
 
Cecic:
Moje misljenje je da ste vi svi ovde sto radite te stvari bolesni. Ne bih se ni zadrzavala na ovoj temi, ali htela sam samo da vam predocim sta moze da se desi ako to predlozite nekoj devojci koja je, je l', normalna.
Imala sam drugaricu, znale smo se 10 godina, druzile se i sve jedna drugoj pricale. A onda je ona odlepila i "predlozila" mi nesto u tom stilu. I sada vise ne pricamo, jer ja preko takve stvari ne mogu da predjem. Otkud nekome pravo da predlaze takve stvari (pogotovo osobi koju poznaje i za koju vrlo dobro zna sta misli o svim oblicima homoseksualnosti)i time stvori neverovatno neprijatnu i traumaticnu situaciju za obe? Odakle joj pravo i da pomisli da sa mnom moze tako da razgovara? To je za mene elementarno nevaspitanje. I danas mi se povraca kada se setim toga. Ja vise ne mogu da zamislim da sa njom razmenim ni par reci, a kamoli da se druzimo.
Imajte takve stvari na umu pre nego sto pocnete da napadate vase drugarice naokolo. Da li vam je zaista potrebno da se toliko srozate u necijim ocima, zbog nekog bednog kratkotrajnog osecaja za koje vi mislite da ce biti zadovoljstvo?
:x
Ako to radite samo zato sto je popularno (a ja mislim da je i kod moje bivse drugarice to bio slucaj), onda je to stvarno dno dna! :evil:

*еби га, неко има позитивна, неко негативна искуства...
Различите су ћуди...
А ти немој толико да генерализујеш, али си у праву ако неке девојке то раде само зато што је то популарно.
 
Zoza:
A, to mora da se proba! Ovo je 21.vek, bre! Posle da zalis sto si bila zatucana, starovremena, malogradjanka...? Da se postidis u drustvu sto ne mozes da kazes da si i ti...? Moj ti je savet sto pre realizuj snove! Pa cak i na reklamnim panoima se popularisu takve stvari.

Мени је ова прича типично малограђанска!
 
Micotakis:
E bas ste joj dale savet svaka vam cast!
Kud li ide ovaj svet?

Ma pusti... Sevremene americke serije... za tinejdzere... strasno... Ili si takava ili nisi "IN". MORE MARSH! inache ajde malo ozbiljno - procitah jednu studiju da je ovo (sklonost ka istom polu_ prolazna pubertetska faza kod svake osobe. Regulise se brzo, tek prolazna pojava... Drugo je ako je u pitanju promena kod gena... Sta da radimo - koliko ljudi toliko tjudi... :wink:
 
Nikad od kad znam za sebe do pre jedno par meseci nisu me privlacile cure,ali od pre neko vreme i nekog filma volela bih da probam. Neznam sta da radim. Imam stalnu i dugu vezu i u sex nam je super ali zelja je jos uvek jaka? :oops: :?

Ti si vec verovatno odradila svoj problem, al za nove slicne zene postoji samo jedan savet: neka partnerica bude iskusna, nestrucna moze da vas povredi:neutral:
 

Back
Top