- Poruka
- 425.400
I da li je to vrlina ili mana ?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
)))))))
nisi perfekcionista...za perfekcionistu sve uvek može perfektnije da se uradi...Ja sam perfekcionista koji je zadovoljan uradjenim jer perfektno uradim![]()
Ovako i jaMislim da nisam, ali volim da imam sve isplanirano unapred kako bi izbegla neočekivane situacije koliko god mogu.
Nisam,a moze biti velika mana.I da li je to vrlina ili mana ?
Jeste mana,takav sam,perfekcionista.Želim sve da funkcioniše,svima da bude dobro,da sve bude na svom mestu i to plaćam zdravljem.I da li je to vrlina ili mana ?
Jesam jer kad jednom namestim to bude ko ...I da li je to vrlina ili mana ?
Može i spontano i perfrktno.Ja nisam perfekcionista i uglavnom sve radim spontano. Oni su smarači
Bravo malisaJa sam perfekcionista koji je zadovoljan uradjenim jer perfektno uradim![]()
Vid jos jedna NovosadjankaPonekad, ali ne preterujem.
Jel izBosne?Vid jos jedna Novosadjanka
Ako je napumpana na sve strane, psuje ko kocijas I ima tarifu - nije!Jel izBosne?
I da li je to vrlina ili mana ?
Mana naravnoI da li je to vrlina ili mana ?