Da li ste ostvarili vaše snove?

Ma nisam ni planirala nesto u zivotu
Svakako se svodi na isto...
Osim ako si baš zacrtan sa planom, npr Novak, verovatno je manje sanjao a više radio na tome da bude Goat...

Svakako se svodi na isto jel život te odnese, da se Novak rodio desetak godina ranije, nosio bi ga život drugačije verovatno, a ti si se rodila u pravo vreme kao i svako od nas pa i Novak...

Tema je lagana, svi imamo snove u mladjim godinama su to bili možda krupni manje realni snovi koji smo eto kako godine prolaze prilagodili ili promjenili

Nema veze

Da li ste ostvarili big san koji ste imali ili možda još radite da ga ostvarite?

Koliko ste bili ili još jeste spremni da radite da biste ostvarili svoje snove?

Pitanje „Kako da živim svoj san?“ ima 53 miliona pregleda na Google-u. Dakle, ima mnogo ljudi koji se suočavaju s njima. Koliko se usuđuje da pronađe svoj lični odgovor na ovo ostaje otvoreno pitanje.

Ajde da vas čujem

Pogledajte prilog 1414345
U mladjim godinama sam imao jedne snove, sada imam druge.

Svakako se svodi na isto...
Osim ako si baš zacrtan sa planom, npr Novak, verovatno je manje sanjao a više radio na tome da bude Goat...

Svakako se svodi na isto jel život te odnese, da se Novak rodio desetak godina ranije, nosio bi ga život drugačije verovatno, a ti si se rodila u pravo vreme kao i svako od nas pa i Novak...
Neznam do kada je moje..jos da se zamaram planirajuci.

Back