Da li ste ostvarili vaše snove?

Tema je lagana, svi imamo snove u mladjim godinama su to bili možda krupni manje realni snovi koji smo eto kako godine prolaze prilagodili ili promjenili

Nema veze

Da li ste ostvarili big san koji ste imali ili možda još radite da ga ostvarite?

Koliko ste bili ili još jeste spremni da radite da biste ostvarili svoje snove?

Pitanje „Kako da živim svoj san?“ ima 53 miliona pregleda na Google-u. Dakle, ima mnogo ljudi koji se suočavaju s njima. Koliko se usuđuje da pronađe svoj lični odgovor na ovo ostaje otvoreno pitanje.

Ajde da vas čujem

Pogledajte prilog 1414345
A šta znam.

Generalno jesam, obzirom da sam ispunila dve od tri. Sad, mnogi bi (svi) rekli da to nisu životni ciljevi, ali imam previše godina da marim šta ko misli. Jedan od mojih ciljeva je, naprimer, bio sigurnost. Ne da postanem astronaut niti dobitnik Nobela niti bilo šta tome podobno. Moglo bi se reći da sam uvek imala vrlo, vrlo skromne ciljeve.

Međutim, ti su se ciljevi tokom mog života ispostavili teži za postići nego da sam planirala da budem astronaut. Stoga, posle svih muka, ja ih ne ocenjujem kao skromne - štaviše.

Nikad nisam - i neću - postati prodavan pisac; ali određenu sam satisfakciju dobila i na tom polju. Tako da, sve pet.

Channel 9 Glasses GIF by LEGO Masters Australia

Јесам скоро све.
Сем једног, највећег,везаног за посао.
И то ће ми остати тиха патња до краја живота.
Мада, да сам остварила тај сан питање је како би се све остало у мом животу одвијало, а неке ствари не бих мењала ни за шта на свету.

A šta znam.

Generalno jesam, obzirom da sam ispunila dve od tri. Sad, mnogi bi (svi) rekli da to nisu životni ciljevi, ali imam previše godina da marim šta ko misli. Jedan od mojih ciljeva je, naprimer, bio sigurnost. Ne da postanem astronaut niti dobitnik Nobela niti bilo šta tome podobno. Moglo bi se reći da sam uvek imala vrlo, vrlo skromne ciljeve.

Međutim, ti su se ciljevi tokom mog života ispostavili teži za postići nego da sam planirala da budem astronaut. Stoga, posle svih muka, ja ih ne ocenjujem kao skromne - štaviše.

Nikad nisam - i neću - postati prodavan pisac; ali određenu sam satisfakciju dobila i na tom polju. Tako da, sve pet.

Пишеш дивно :heart:

Kako meni to pitanje zvuči tužno :(
To se pita neko ko je došao do kraja života.
Život mora biti strašno dosadan onome ko smatra da je ostvario snove :(
Ako se misli na SVE snove.
Ok je ako je neko ostvario dio a da i dalje sanja :)
Девојко, ми смо на 40+ :rotf:

Izvinjavam se :) ali i sad 60 se još uvijek može sanjati, pa bome i sa 70, 70+..
Sa 80 praviti reviziju svojih snova, popraviti što se popraviti da :)
Шалим се, али мени је некако нормално да након 50 година и сами себи поставимо ово питање...ипак смо прешли скоро пола свог живота :lol:

Шалим се, али мени је некако нормално да након 50 година и сами себи поставимо ово питање...ипак смо прешли скоро пола свог живота :lol:
San ti je da živiš 2xpo 50 barem...
Nadam se da ćeš ga ostvariti...

Iako ne vidim neku posebnu smisao nakon 80, ali tek sam na pragu 40...šta mali ja znam..

Kako meni to pitanje zvuči tužno :(
To se pita neko ko je došao do kraja života.
Život mora biti strašno dosadan onome ko smatra da je ostvario snove :(
Ako se misli na SVE snove.
Ok je ako je neko ostvario dio a da i dalje sanja :)

Ne, nema veze sa tugom, nazovimo to privremenim izvještajem

Neka racunica na poluvremenu

:lol:

San ti je da živiš 2xpo 50 barem...
Nadam se da ćeš ga ostvariti...

Iako ne vidim neku posebnu smisao nakon 80, ali tek sam na pragu 40...šta mali ja znam..
Пу, пу, далеко било...мени је сан да живим само док могу сама да се старам о себи.
60, 80 или 100 небитно.
Не желим да будем терет ни себи, ни другима.
Ето, данас и ја написах нешто озбиљно...

Пу, пу, далеко било...мени је сан да живим само док могу сама да се старам о себи.
60, 80 или 100 небитно.
Не желим да будем терет ни себи, ни другима.
Ето, данас и ја написах нешто озбиљно...

U njemackoj imamo jednu baku 90+ gimnastičarka

A jednu od 100 godina odlazi u teretanu

Samo kažem jelde

Ako je duh mlad kosti će ostati razgibljivi

U njemackoj imamo jednu baku 90+ gimnastičarka

A jednu od 100 godina odlazi u teretanu

Samo kažem jelde

Ako je duh mlad kosti će ostati razgibljivi
Па то, не желим да будем баба баба.
Ни сада нисам тетка тетка.
Само тетка :lol:

A šta znam.

Pa pročitaj...
Ironija života je to što si napisala, i Lorelajn vrlo slično, nešto si ostvarila/dobila nešto nisi..Ne može sve... Nikome...

Ne znam odakle da počnem kad bih razmišljao šta je sve moglo da bude, ili nije trebalo da bude...kako na ličnom, bliskom, ili naširokom nivou...

Pa pročitaj...
Ironija života je to što si napisala, i Lorelajn vrlo slično, nešto si ostvarila/dobila nešto nisi..Ne može sve... Nikome...

Ne znam odakle da počnem kad bih razmišljao šta je sve moglo da bude, ili nije trebalo da bude...kako na ličnom, bliskom, ili naširokom nivou...

Pa zbog toga kažem da ne poznajem niti jednu osobu koja nije sebe ostvarila

Šta znam ima osoba koji su toliko zauzeti u ostvarivanju snova da im na tom putu promaknu druge prilike za nešto lepo i kad stignu do cilja možda i neće biti srećniji

Na kraju krajeva je jedino važno da li smo srećni i s ljubavlju kiracamo kroz život

Pa zbog toga kažem da ne poznajem niti jednu osobu koja nije sebe ostvarila

Šta znam ima osoba koji su toliko zauzeti u ostvarivanju snova da im na tom putu promaknu druge prilike za nešto lepo i kad stignu do cilja možda i neće biti srećniji

Na kraju krajeva je jedino važno da li smo srećni i s ljubavlju kiracamo
Nije stvar o ostvarivanju, nego o "snovima".
Neko se ostvari sasvim drugačije od onoga šta je mislio sa maleckih 12 godina, sa malenih 21 godina, sa malih 33 leta i zima, ili manjih godina od 65 dugih godina koje prođu ko tren, od prve uspomene do poslednjeg glasa...

Svi drugačije sanjamo a opet svi se slično ostvarujemo. Naravno i u prvom i u drugom ima izuzetaka...

Uspeh je relativan koliko si zaista skroman...

Back