Да ли сте некада заволели некога ко вам је на прву био врло одбојан

Па наравно да си бољи човек... Ако некад преиспиташ своје дејство. И кажеш "нисам у праву". Или "нисам био у праву", а то је најтеже
Hocu ali ne prema nekom ko ne zasluzuje,sto bih se trosio na takve

Људи кажу да је први утисак најбитнији. Код мене није увек тако.

Више пута ми се десило да некога нисам зготивио на прву... Али ако бих му дао другу шансу, испало би много боље.

Сви су ми говорили када сам кренуо у средњу да гледам да у почетку оставим што бољи утисак на професоре. Да ће ме кроз тај утисак гледати следеће 4 школске године.

Да ли се вама некада десило да вам се неко није допао у почетку... А касније га зготивите и заволите?

Или је ипак први утисак битнији. И ако се он фула, слабе су шансе...?
meni je jedna od prvih devojaka razbila glavu sa stiklu a jedna druga me na žurku pred svima gadjala sa čašom vina ...............obadve su mi kasnije bile devojke.
Vatrena ljubav.

Чак ни ако ти покажу да ипак није онако како је испало први пут? Дакле, за тебе је први утисак пресудан? Али, баш оно што смо горе писали... Шта ако си само неког видела или упознала на лошем месту у лоше време?
Bernardo, vidi se šta je razgovor od toga dana , a šta je karakter čoveka i njegove osobine. I vidi se da li je njegovo trenutno stanje pod uticajem nekog događaja ili je Ljiga od rođenja. Ili kakav god epitet drugi da upotrebiš, svejedno

Значи никад ти се није десило да те неко разувери? А да ли ти се дешавало да је неко дао добар утисак па те разочарао? То је обратна могућност, али на исти штим. Нећу да претпостављам али кладим се да јесте
Čuj, nije mene neko " razočarao "jer se promenio.
Ljudi su uvek na istoj frekvenciji i svom nivou kulturnom , emotivnom, itd. Ne menjaju se oni, nego naše mišljenje o njima, ako smo ih uzdigli suviše visoko, naša greška, nije to njihov pad, oni su isti uvek. Naše su greške ako nemamo dobro izbaždaren merač za Čoveka, ili pak imamo sklonost za lako oduševljavanje drugima, a onda ubrzo obešen nos. Nisu tu drugi krivi. Sam naš mozak postavlja osobe na odgovarajuće visine. Nekad grešimo, nekad ne. Vremenom brže procenjujemo s kime možemo, s kime ne. To ne znači da su loši. Nego jednostavno probiramo ko nam odgovara, i ne gubimo vreme sa nama nebitnima kakvi god da su. Taman i zlatni. Al to ide sa godinama.
Sad srljaj svuda, upoznaj sve više. Neprobiranjem više učiš o toj različitosti,što bi se reklo na greškama :)

Back