Да ли сте некада пропустили прилику за везу или однос

Da, bila sam odlučnija i hrabrija. Skoro sam o tome razmišljala i shvatila sam da je razlog to što kada si mlad odgovoran si samo za sebe, a kasnije, posebno ako imaš decu, moraš da vodiš računa o svim svojim postupcima jer oni utiču i na njih.

Definitivno sam bila hrabrija.
А неки кажу скроз супротно. Да си као мали нестабилан и неодлучан, а касније храбрији и зрелији

А неки кажу скроз супротно. Да си као мали нестабилан и неодлучан, а касније храбрији и зрелији
U mom slučaju je očito suprotno. To sam shvatila tek u ovim, zrelijim godinama kada mi je zafalilo malo hrabrosti. Shvatila sam da mi ne nedostaje hrabrost već je koči odgovornost.
Е, таман да се лепо издописујете😆 шалим се наравно, нема никакве љутње. Искапа и ја се шалимо често на ту фору
Samo vi nastavite, međusobno, da se šalite :)

U mom slučaju je očito suprotno. To sam shvatila tek u ovim, zrelijim godinama kada mi je zafalilo malo hrabrosti. Shvatila sam da mi ne nedostaje hrabrost već je koči odgovornost.

Samo vi nastavite, međusobno, da se šalite :)
Да, некада није само сирова храброст у питању. Већ да помислиш унапред, шта ће сваки твој поступак касније донети

Нисам баш најбоље разумео па ми мало појасни ако можеш.

Уствари, разумео сам сад на друго читање. У праву си, најврв да си то са разлогом тако, јер нису испуњавале неке стандарде

Ал ја сам горе навео пример где ја то нисам намерно пропустио, што се везе тиче
Nudi mi se mogućnost da imam vezu, je li tako? Ja propustim jer smatram da po nekim mojim minimalnim kriterijumima ne odgovara. O tome govorim. Nisam neko ko prihvata sve samo da ima devojku.

Nudi mi se mogućnost da imam vezu, je li tako? Ja propustim jer smatram da po nekim mojim minimalnim kriterijumima ne odgovara. O tome govorim. Nisam neko ko prihvata sve samo da ima devojku.
Такође, нисам ни ја неко такав. Мада, ти се ниси покајао због тога ни најмање.

Ne napred. U sada. To je jedina realnost. Da li ti nešto realno fali sada? Verovatno ne.
Па што се љубавног плана тиче, фали ми ђевојка🤣 а да сам нешто мого, а нисам, једино оно као клинац што сам дао као пример

Ukratko:
propustena-zivotna-prilika.jpg

Искрено, јесам је пропустио пар пута. И за однос и за везу.

За однос намерно пар пута. А за везу... Има једна девојка, тада сам још био у основној, ја седми она осми разред, међу најбољим рибама у основној.

И она приђе на једном турниру друговима и мени и пита ме да се прошетамо по кварту да видимо "кога све има". И ја, као, "ајде", и кренули ми а она ме ухватила за руку и испрепетала прсте и још се размахала са нашим рукама.

А ја да пропаднем у земљу од срамоте. Она коврџава, згодна, презгодна, лепа у лицу...

Е, клинац сам био и глуп. Сада би било скроз другачије.

А ви, имате ли искуства да сте пропустили очигледну прилику за везу или неке односе?
a sta je propust ? Zar nije fora da bude predigra koja moze da potraje, sve zavisi od kvaliteta inicijalnih odnosa

Nije mi jasno. Da li postoji neki rok trajanja pa da bude propust ili sta ? Mislim, sta , devojka se ohladila, a sto se ohladila ? Zato sto je bila zaljubljena ili nezaljubljena ? Sto si joj odjedanput nezanimljiv ? Ne razumem, imas 2 sata da je smuvas !? Nek ceka bre. Sta ti imas da propustas, pa valjda ona propusta

Poslednja izmena:
Da, bila sam odlučnija i hrabrija. Skoro sam o tome razmišljala i shvatila sam da je razlog to što kada si mlad odgovoran si samo za sebe, a kasnije, posebno ako imaš decu, moraš da vodiš računa o svim svojim postupcima jer oni utiču i na njih.

Definitivno sam bila hrabrija.
Ali si ti birala. Tako si mogla da ne propustis svaku.

Back