Da li ste nekada nešto ukrali?

Da li ste ikada nesto ukrali, bilo sta?? Kao dete ili kao odrasla osoba?

:)
Jesam i sada se stidim toga ali onda sam imao opravdanje ili mislim da jesam.

Majmun mi prodao neispravan powerbank pre puno godina , posto nije hteo da mi da drugi ja sam elegantno vratio neispravan i uzeo drugi srecom ispravan.

Sada razmisljam to mozda i nije kradja.
 
Pa jesam jbg. Kao mladji sam bio nekontrolisan. Pravio gluposti.
Mada se ne kajem jednu stvar sto sam digao. A to je originalni enki bilal sa sajma. Nije bila na prodaju, samo izlozbeno. Mada srecom nista sto bi moglo da mi preokrene zivot na stranputicu. Srecom. Doduse bila su takva vremena.
 
Moram priznati da sam nevinašce po ovom pitanju.Nikada ništa nisam ukrala , ni kao dete ni kao odrasla
( komšijske trešnje se ne racunaju , to jesam kao dete nas nekoliko , a trešnja je bila rajska, pa joj je teško bilo odoleti )
Tresnje jesam krala i brala i ne kajem se..bile su predivne i vise se ne secam da sam kasnije jela tako dobre i slatke trešnje
 
Moram priznati da sam nevinašce po ovom pitanju.Nikada ništa nisam ukrala , ni kao dete ni kao odrasla
( komšijske trešnje se ne racunaju , to jesam kao dete nas nekoliko , a trešnja je bila rajska, pa joj je teško bilo odoleti )
Tresnje jesam krala i brala i ne kajem se..bile su predivne i vise se ne secam da sam kasnije jela tako dobre i slatke trešnje
naravno i oreol ti bleji iznad glave :confused:
 
Jednom sam bio sa zenom koja je kleptoman i koju bukvalno ne vide kada krade....dva puta sam u zemlju propao pored nje iako je nisu uhvatili i ladno mi objasnjava kako joj je to fetis...nisam komentarisao, ali posle drugog puta vise nisam s njom izlazio....meni nije nista maznula, valjda...:
Poenta je da ne mora da krade, moze da plati i radije bih joj kupio to sto hoce, ali nece....normalno ne mogu da je ofiram, ali ne moram da budem prisutan....
Kod kradje je stos da ti je nacin razmisljanja tako podesen i umesto da mislis o drugim stvarima razmisljas sta, gde i kako....to je mnogima opterecenje, pa i meni....
 
Poslednja izmena:

Back
Top