Да ли сте некада манипулисали некога за кога знате да сте му се свиђали

Ја имам велики страх погледати филм, да не дођем до пола и да га не угасим. Јер, није да се није то дешавало.
Ja počnem gledati film, nabavim grickalice i posle 20 minuta ukapiram da je glupost. I šta sad? Počeo da grickam a nema filma. Skinem drugi i gledam :D

Ja počnem gledati film, nabavim grickalice i posle 20 minuta ukapiram da je glupost. I šta sad? Počeo da grickam a nema filma. Skinem drugi i gledam :D
Ма да само некако буде ми бачено време. Највероватније, јер се често дешава.🤣

Ма да само некако буде ми бачено време. Највероватније, јер се често дешава.🤣
Но одосмо нас двојица у "бестемље" (офтопик)

Шта још знаш о овом харвију и његовој књизи?

Но одосмо нас двојица у "бестемље" (офтопик)

Шта још знаш о овом харвију и његовој књизи?
Zabavan je čovek. Pravi komičar. Religiozan, bar tako kaže. Znam da je plakao jednom prilikom pred svima kada je govorio o ljudima koji su ga primili u kuću kad je bio švorc, beskućnik, dok se probijao kao standup komičar. Sad je ekstremno bogat. Ali kad priča o njima rasplakao se.

I spavanje je protraćeno vreme, pa se ne buniš. :per:
Није није, спавање је одмор организма, пуњење, спавање је неопходно. А ово, узмеш и потрошиш време.

Но, боље узет и видети па можда буде и добар филм. Али опет, можда и буде лош😭

Zabavan je čovek. Pravi komičar. Religiozan, bar tako kaže. Znam da je plakao jednom prilikom pred svima kada je govorio o ljudima koji su ga primili u kuću kad je bio švorc, beskućnik, dok se probijao kao standup komičar. Sad je ekstremno bogat. Ali kad priča o njima rasplakao se.
Па наравно, најгори од свих су ти који касније ни не помиришу руку оног који их је хранио. Или на крају чак и уједу. Видиш како је доброта од њега направила испуњен и успешан живот

Да ли сте некада манипулисали некога за кога знате да сте му се свиђали? Хоћете да изнудите неку корист од њега/ње па мало флертујете, или га/је завлачите, играте се њиховим осећањима јер знате да им се допадате?

Ја лично то никада нисам радио, али су пар пута мени то радили. Тојест, покушали, али хвала Богу нисам глуп па сам ти схватио и пресекао на време.

Ако јесте, да ли се кајете због тога некад?
Ne, osećala bih se loše zbog toga.
Bilo koji vid manipulacije mi je užasan.

Back