Da li ste ljubazni

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.040
U današnje vreme, kada se agresivni i svadljivi stil ponašanja promoviše na nekim medijima i ispoljava u stvarnom životu,
od izuzetne važnosti je da praktikujemo ljubaznost i interesovanje za druge ljude. Jer nije ni prirodno, a ni nužno da čovek čoveku bude vuk.

Koliko ste puta ovih dana bili ljubazni prema nekome? Ili čak prema samom sebi?
I koliko je ljudi bilo ljubazno prema vama, na poslu, u radnji, u porodici, u prolazu?
 
U današnje vreme, kada se agresivni i svadljivi stil ponašanja promoviše na nekim medijima i ispoljava u stvarnom životu,
od izuzetne važnosti je da praktikujemo ljubaznost i interesovanje za druge ljude. Jer nije ni prirodno, a ni nužno da čovek čoveku bude vuk.

Koliko ste puta ovih dana bili ljubazni prema nekome? Ili čak prema samom sebi?
I koliko je ljudi bilo ljubazno prema vama, na poslu, u radnji, u porodici, u prolazu?
Mislim da ljubaznost predstavlja osnovnu odliku kulturnog i inteligentnog coveka. Trudim se da budem ljubazan, naravno, ukoliko je neko
neljubazan, umem da odgovorim...
 
U današnje vreme, kada se agresivni i svadljivi stil ponašanja promoviše na nekim medijima i ispoljava u stvarnom životu,
od izuzetne važnosti je da praktikujemo ljubaznost i interesovanje za druge ljude. Jer nije ni prirodno, a ni nužno da čovek čoveku bude vuk.

Koliko ste puta ovih dana bili ljubazni prema nekome? Ili čak prema samom sebi?
I koliko je ljudi bilo ljubazno prema vama, na poslu, u radnji, u porodici, u prolazu?
Ja sam ko kinez. Samo se smeškam i klimam glavom.
A šta ti mislim, bolje da ne znaš. :lol:
 
ljubazna sam,ne vredjam nikoga, ne ulazim u svadje , retko sam ljuta a kada jesam onda najviše na sebe
volim ljude koji su meni slicnog senzibiliteta i ponašanja,one druge izbegavam,nasmejana sam i kada mi je teško
druge ne opterecujem svojim problemima a ima ih kao sto ih svi imamo, vaspitana sam da kazem dobar dan
hvala i kako ste .. pomognem kome treba pomoc ako mogu
 
Evo danas je jedna vikala na mesara u Maxiju jer dugo čeka da je usluži a on čovek sam. Ne može da se podeli na pet osoba.
To izdrkavanje na radnika je postala najnormalija stvar. Ja znam da se uvek dugo čeka na mesari zato i ne kupujem.
Ne krivim radnika zato što dugo čekam već poslodavca što ne zaposli više radnika. Ali jbg uvek nagrbusi najniži u lancu.
 
:rotf: bas si me nasmijao
zamisljam Te kako izadjes na spoj s nekom zenom pa si lazno i na silu ljubazan a u glavi nadrkan i nestrpljiv :zcepanje:a njoj se priiiia ili sece :lol: da mi je znati sta mislis u tim trenucima
Epasad
Zamišljaš nešto što priželjkujem :D
Pogotovu ako posle....

U svakodnevnom životu mi je teško da budem strpljiv i ljubazan. Iako delujem tako.
 

Back
Top