Quantcast

Da li ste Indigo, Kristal ili dete Duge

Mita Komita

Veoma poznat
Moderator
Poruka
14.698
Svetioničar (lajtmoder, lightworker) je osoba koja oseća da postoji mnogo isceljenja koje treba uraditi u svetu. Savremeni način života je neharmoničan i štetan za nas same i prirodu, čiji smo svi deo. To rezultira podsvesnom nagonu da nešto treba da se uradi, posebno kod ljudi koji su rođeni u savremenom društvu.

A-Lightworker-600x338.jpg

Ustanovljene su tri vrste "svetioničara". Kojoj vi pripadate?

Indigo Deca:
  • Rođen između šezdesetih i devedesetih;
  • Buntovnik i ratnik duhom;
  • Prezire sistem;
  • Voli da se izoluje;
  • Naklonjen zavisnostima;
  • Tvrdoglav;

Deca kristala:
  • Rođen između osamdesetih i 2000-te;
  • Snažnog i čistog srca;
  • Visoko razvijena mašta i kreativnost;
  • Izuzetno empatična i emotivna;
  • Strastven o natprirodnim fenomenima i superherojima;
  • Ležeran;
Deca duge:
  • Rođen posle novog milenijuma;
  • Pozitivna i srećna;
  • Tehnološki napredni i laki u razumevanju novih gadžeta;
  • Voli i teško ga je obuzdati;
  • Voli životinje, prirodu i verovatno vegan;
  • Slobodan;

Mita Komita

Veoma poznat
Moderator
Poruka
14.698
Najveće razlike izmedju ove tri generacije

Aspects-of-a-lightworker-600x348.jpg

Indigo deca su ovde da da rasture ono što ne valja i utru put ka boljem svetu

Deca Kristala su oni kojima je potrebno da kreiraju, razvijaju i grade nove načine ujedinjujući najbolje iz starog i novog.

Deca Duge su ovde da daju zivot i oplode novi i poboljšani svet koji je u harmoniji sa prirodom i ljudskim potencijalom.

Ovo ne znači da ako ste indigo ne možete biti kristal ili dete duge. Možete da evoluirate kroz sva ova 3 arhetipa u zavisnosti od okruženja, razumevanja i svrhe. I mnogi ljudi to rade. Ovo su jednostavno 3 različita aspekta jednog većeg programa koji se zove biti 'Svetioničar (Lightworker)' koji radi na lečenju sveta.

Nataly Ciottolo

Veoma poznat
Poruka
13.839
To rezultira podsvesnom nagonu da nešto treba da se uradi, posebno kod ljudi koji su rođeni u savremenom društvu.
Moja suluda odluka je u skladu sa ovim.
Da ne nabrajam razloge, više puta sam pisala o bezumnoj gradnji betonakih čeličnih građevina koje globalno a bespotrebno ugrožavaju, pored svega ostalog, naš ekosistem podižući temperaturu vazduha... blablabla (ko će to sve da čita)

Koliko kuća ili stanova, soba, kreveta je potrebno jednom čoveku za život?
Koliko kvadrata stambenog prostora? Koliko kupatila?

Znam da je nemoguće vratiti točak unazad, ali moguće ga je zaustaviti.
I ja sam gradila, tako to ide, ali više ne.
Ja više neću upotrebiti ni jednu ciglu a ni moja deca. Ono što je već napravljeno treba popuniti i ništa više ne graditi.

I gde god mogu pričam o tome, pokušavam da objasnim besmislenost posedovanja pet kuća.

Dobro sad me linčujte, slobodno. 😔

Vlad Dragulija

Leptirica
Poruka
32.619
Moja suluda odluka je u skladu sa ovim.
Da ne nabrajam razloge, više puta sam pisala o bezumnoj gradnji betonakih čeličnih građevina koje globalno a bespotrebno ugrožavaju, pored svega ostalog, naš ekosistem podižući temperaturu vazduha... blablabla (ko će to sve da čita)

Koliko kuća ili stanova, soba, kreveta je potrebno jednom čoveku za život?
Koliko kvadrata stambenog prostora? Koliko kupatila?

Znam da je nemoguće vratiti točak unazad, ali moguće ga je zaustaviti.
I ja sam gradila, tako to ide, ali više ne.
Ja više neću upotrebiti ni jednu ciglu a ni moja deca. Ono što je već napravljeno treba popuniti i ništa više ne graditi.

I gde god mogu pričam o tome, pokušavam da objasnim besmislenost posedovanja pet kuća.

Dobro sad me linčujte, slobodno. 😔
:koto:

Poruka
5.252
Svetioničar (lajtmoder, lightworker) je osoba koja oseća da postoji mnogo isceljenja koje treba uraditi u svetu. Savremeni način života je neharmoničan i štetan za nas same i prirodu, čiji smo svi deo. To rezultira podsvesnom nagonu da nešto treba da se uradi, posebno kod ljudi koji su rođeni u savremenom društvu.

Ustanovljene su tri vrste "svetioničara". Kojoj vi pripadate?

Indigo Deca:
  • Rođen između šezdesetih i devedesetih;
  • Buntovnik i ratnik duhom;
  • Prezire sistem;
  • Voli da se izoluje;
  • Naklonjen zavisnostima;
  • Tvrdoglav;

Deca kristala:
  • Rođen između osamdesetih i 2000-te;
  • Snažnog i čistog srca;
  • Visoko razvijena mašta i kreativnost;
  • Izuzetno empatična i emotivna;
  • Strastven o natprirodnim fenomenima i superherojima;
  • Ležeran;
Deca duge:
  • Rođen posle novog milenijuma;
  • Pozitivna i srećna;
  • Tehnološki napredni i laki u razumevanju novih gadžeta;
  • Voli i teško ga je obuzdati;
  • Voli životinje, prirodu i verovatno vegan;
  • Slobodan;
Kakve moci oni imaju?
Lol malo sam popia

Mita Komita

Veoma poznat
Moderator
Poruka
14.698
Svi smo mi deo spiritualne revolucije

We-are-all-connected-between-each-other-600x338.jpg

Ova duhovna revolucija je posledica kolektivne ljudske psihe. Da bismo to razumeli moramo razumeti kako smo svi povezani. Moramo shvatiti činjenicu da se SVE povezuje sa svim ostalim, pa i sa našim mislima.

Émile Durkheim (francuski sociolog) je prvi put predstavio kolektivnu svest davne 1893. godine i opisao je kao skup zajedničkih verovanja, ideja i moralnih stavova koji deluju kao sila objedinjenja u društvu. Karl Jung je nazvao fenomen 'Kolektivna nesvest' što je podsvest koju deli celo čovečanstvo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.