Quantcast

Da li ste ikada pročitali/le bar jednu rečenicu Pravilnika Foruma?

Da li ste ikada pročitali/le bar jednu rečenicu Pravilnika Foruma?

• Da

• Jok

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 186421

Elita
Poruka
16.845
Ne, to je gomila gluposti, a moderatori su prica za sebe. Ne pravi se razlika izmedju humora i uvrede. Psovka koja je sastavni deo recnika je po defaultu zabranjena, kapiram da ne treba da psujes nekoga, ali zabraniti upotrebu reci uobicajenih kako zargonu tako i normalnom recniku je glupo do bola. Smatrati da su reci poput Milo..gor..c uvreda je najveca moguca glupost, i to zabranjuju oni koji bi takvu slozenicu smislili na qurcevo nikad!
Ima toga koliko hoces, ali dzaba prica.....

Medena_95

Početnik
Poruka
31
Jednom...prvi put kad sam se registrovala na nekom forumu....i posle sam sanjala kako idem u zatvor zbog krsenja pravila i od tad ih ne citam, a i zasto bih kad su sva ista.....

Jednom mi je bilo toliko dosadno da sam na jednom forumu otvorila temu: Uhapsen Ratko Mladic, i neki clanovi su se primili :hahaha:, i dok sam ja umirala od smeha mene su izbacili sa foruma, to je bio prvi i jedini put da krsim pravila

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.