Да ли сте добили позив за гласање?

Да ли сте добили позив?

• Увек, у тачном броју

glasova: 10 55,6%
  • Понекад стигне

glasova: 3 16,7%
  • Стигне мање или више него што треба

glasova: 0 0,0%
  • Не гледам пошту

glasova: 3 16,7%
  • Не стигне никада

glasova: 2 11,1%

• Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .
Гласачке листиће добијаш јер се ниси ,,одјавио'' из места становања. Направио си прекршај па се може десити да те у том поштанском сандучету сачека и прекршајна пријава са позивом код судије за прекршаје.
А што се тиче српских политичара, које си дефинисао као ,,bilo koje g.o.v.n.o od srpskih politicara'', како стоје ствари са политичарима државе у којој си тренутно. Јеси ли и њих омирисао?
Moj brat od tetke koji je rodjen i zivi u Engleskoj, je dobio poziv za glasanje na moju adresu, jer je jednom kad je boravio
kod mene 3 meseca prijavio samo adresu gde ce boraviti u Srbiji...

Dobila sam poziv i izaci cu na glasanje, to je moja gradjanska dužnost

Уопште не размум више људе који имају неку вољу и оптимизам да гласају , жено погледај кандидате , зар те није блам да свој глас даш некоме од понуђених
мени је то испод части

Уопште не размум више људе који имају неку вољу и оптимизам да гласају , жено погледај кандидате , зар те није блам да свој глас даш некоме од понуђених
мени је то испод части
Ostaje nam samo da čekamo Glišića.

Ја гласам увек... Ионако ме не питају да ли да штампају листић за мене (трошак је већ направљен).

Сматрам да је одговорно искористити свој листић, па макар га направили неважећим (заокруживши више ствари).

Ја гласам увек... Ионако ме не питају да ли да штампају листић за мене (трошак је већ направљен).

Сматрам да је одговорно искористити свој листић, па макар га направили неважећим (заокруживши више ствари).

Одговорност се не огледа у томе да гласаш за неодговорне лопове .

мени је то испод части
Pa šta ćemo, da čekamo da drug Tito vaskrsne?

Pa šta ćemo, da čekamo da drug Tito vaskrsne?
Drug Tito od papira vlada vec i ne namerava da ode narednih 20 godina. Opozicija je toliko bedna i komicna da je postalo veci blam podrzavati njih nego sns sektase. U sustini svi promovisu ogromnu kolicinu mrznje i nude samo nastavak agonije u kojoj zivimo, tako da vam je najbolje da glasate za onu pod rednim brojem 19.

Objasnio sam već nekoliko puta, ali sad, opet, ponavljam, jer ponavljanje je neophodno za buđenje naroda, da šizofrenog Uzurpatora uopšte ne zanima za koga ćete vi da glasate. Oni već imaju dovoljno ukradenih glasova za svoju pobedu. Njima vaši glasovi uopšte nisu potrebni. Važno im je samo da izađete na izbore i da tako, svojim izlaskom, potvrdite da je sve legalno i legitimno. To političkom ološu vlasti i opozicije treba, jer oni prihvataju svaku odluku američkog namesnika, koji odlučuje ko će da uđe u Skupštinu i da bude koristan idiot za veleizdaju Srbije. Fotografija sa večere prozapadne opozicije sa američkim ambasadorom, gde su vodeći opozicionari zadivljeni, ozareni, nasmejani i presrećni što se nalaze u tako moćnom društvu, nikoga razumnog ne bi iznenadila, jer znamo kakve sve bitange i nitkovi čine tu grupaciju, da večera nije održana kod američkog ambasadora u - Zagrebu. Nije, dakle, dovoljna samo podrška američkog ambasadora u Beogradu, nego mora da se dobije i podrška američkog ambasadora u Zagrebu, koji je, pretpostvljam, nadređen ovom zajapurenom blentonji u Beogradu. Morate zaista da budete politička skotina, protuva, hohštapler, bednik i gnjida da otputujete u Zagreb, da sednete na tu Judinu večeru i da pristanete da se, nasmejani i ozareni, fotografišete, baš u inat tom primitivnom, porobljenom, krezubom i glupom narodu, kojim hoćete da vladate. Izlaskom na ovakve izbore, vi, gospodo drugovi, dobrovoljno prihvatate i priznajete okupaciju. Bojkot je vaš otklon od te izdaje. Bojkot je vaša pobuna protiv okupacije. Bojkot je vaše nepristajanje da vas prave budalama. Bojkot je naš jedini način da se odupremo prevari i izdaji.
Branko Dragas

Logicka nesuglasica (izvadjena iz teksta):

- ako ne trebaju glasovi, a oni imaju vecinu glasova. Onda oni imaju vecinu glasova.
- ako trebaju glasovi, a oni svejedno imaju vecinu glasova. Onda oni imaju vecinu glasova.
- dakle isto, iso, ne iso, bojkotovao, ne bojkotovao. Onda oni imaju vecinu glasova.
- moglo je odmah da se zakljuci - Onda oni imaju vecinu glasova.

Naravoucenije:

Zasto se toliko vremena trosi na bilo sta kad se zna kako ce da bude?
Bolje radite nesto i zaradjujte neke pare, nego sto pricate i pricamo o politici. Nebitno je.

мени је то испод части
BAš od svih nisi našla nikoga ko ima dobre ideje? Ili nisi čitala programe, što je najverovatnije. Onda svoje mišljenje zasnivaš na TV duelima i lažiranim novinskim člancima, što nikako nije dobro.

Нисам , али и да стигну гласати не желим јер немам за кога , све го лопов до лопова , преварант до преваранта ..тако је у оптини где сам ја ..сада ако је негде боље ви гласајте ..мени је испод части да гласам за ОЛОШ!

Pa možeš da ubacić i nevažeći listić.

Mrsko mi bilo da se preregistrujem za Hamburg...

Šta može jedan glas?
Немој ти то пада на памет!
Јер да би се регистровао на Хамбург,морају те одјаве из Србије
а колико сутра кад се све суноврати, ти ћеш да им плаћаш Дугове
уколико немаш швабско држављанство.

Гласачке листиће добијаш јер се ниси ,,одјавио'' из места становања. Направио си прекршај па се може десити да те у том поштанском сандучету сачека и прекршајна пријава са позивом код судије за прекршаје.
А што се тиче српских политичара, које си дефинисао као ,,bilo koje g.o.v.n.o od srpskih politicara'', како стоје ствари са политичарима државе у којој си тренутно. Јеси ли и њих омирисао?
oni su svi besprekorni,
evo solc kod nas recimo,
svi njime zadovoljni

Takodje.
A i blizu mi je glasačko mesto ...

Priča se da gomila naše braće preko Drine busevima organizovano dolaze da budu mirođija i glasaju o našoj sudbini......i zato, ne bi trebao niko u Srbiji da bojkotuje glasanje.
svaki srbin ima pravo na srpski pasos, gde god ziveo,
to je zakon i pravo i u svim ostalim zemljama ovog sveta,
zasto mislis da srbi ne trebaju da imaju ista prava kao i svi ostali

Ma
Немој ти то пада на памет!
Јер да би се регистровао на Хамбург,морају те одјаве из Србије
а колико сутра кад се све суноврати, ти ћеш да им плаћаш Дугове
уколико немаш швабско држављанство.
Samo da glasam..
Ali neću, treba SNS da završi započeto...
Apolitičan sam.

Pre će Srbija propasti nego Nemačka..
Iako nisam u Nemačkoj...
A ni u Srbiji 17tog...

Back