Да ли сте добили позив за гласање?

Да ли сте добили позив?

• Увек, у тачном броју

glasova: 10 55,6%
  • Понекад стигне

glasova: 3 16,7%
  • Стигне мање или више него што треба

glasova: 0 0,0%
  • Не гледам пошту

glasova: 3 16,7%
  • Не стигне никада

glasova: 2 11,1%

• Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
45.504
На десет дана од гласања, данас, су у моју зграду стигли позиви за гласање. Не сећам се колико нам унапред стигну, али увек су стизали, уредно и у правом броју.

Да ли и код вас стижу? Барем... да ли стижу тамо где сте пријављени са адресом? Имамо "милион" подстанара.

Гласање на теми није јавно.

Da, dva listića s mojim imenom, za ja i ja.
Koju ja poslati na glasanje pitanje je sad? :D
Jedna je republička a druga lokalna...
Koju voliš ti više? Globalnu ili kućnu verziju sebe?

Poz ispod ove Kule...

Prilozi

• IMG_20231207_142030.jpg
    IMG_20231207_142030.jpg
    120 KB · Pregleda: 9
Нисам , али и да стигну гласати не желим јер немам за кога , све го лопов до лопова , преварант до преваранта ..тако је у оптини где сам ја ..сада ако је негде боље ви гласајте ..мени је испод части да гласам за ОЛОШ!

Objasnio sam već nekoliko puta, ali sad, opet, ponavljam, jer ponavljanje je neophodno za buđenje naroda, da šizofrenog Uzurpatora uopšte ne zanima za koga ćete vi da glasate. Oni već imaju dovoljno ukradenih glasova za svoju pobedu. Njima vaši glasovi uopšte nisu potrebni. Važno im je samo da izađete na izbore i da tako, svojim izlaskom, potvrdite da je sve legalno i legitimno. To političkom ološu vlasti i opozicije treba, jer oni prihvataju svaku odluku američkog namesnika, koji odlučuje ko će da uđe u Skupštinu i da bude koristan idiot za veleizdaju Srbije. Fotografija sa večere prozapadne opozicije sa američkim ambasadorom, gde su vodeći opozicionari zadivljeni, ozareni, nasmejani i presrećni što se nalaze u tako moćnom društvu, nikoga razumnog ne bi iznenadila, jer znamo kakve sve bitange i nitkovi čine tu grupaciju, da večera nije održana kod američkog ambasadora u - Zagrebu. Nije, dakle, dovoljna samo podrška američkog ambasadora u Beogradu, nego mora da se dobije i podrška američkog ambasadora u Zagrebu, koji je, pretpostvljam, nadređen ovom zajapurenom blentonji u Beogradu. Morate zaista da budete politička skotina, protuva, hohštapler, bednik i gnjida da otputujete u Zagreb, da sednete na tu Judinu večeru i da pristanete da se, nasmejani i ozareni, fotografišete, baš u inat tom primitivnom, porobljenom, krezubom i glupom narodu, kojim hoćete da vladate. Izlaskom na ovakve izbore, vi, gospodo drugovi, dobrovoljno prihvatate i priznajete okupaciju. Bojkot je vaš otklon od te izdaje. Bojkot je vaša pobuna protiv okupacije. Bojkot je vaše nepristajanje da vas prave budalama. Bojkot je naš jedini način da se odupremo prevari i izdaji.
Branko Dragas

Le Havre..

Politički sam mislio.
Te zanimaju više teme u susedstvu ili u šarenome svetu?
Pokušavam da živim kao tri majmuna, što je naravno nemoguće htela ja ili ne.
Nemoguće je ovde izbeći politiku jer je okupirala svakodnevni život pa je moj
izbor bojkot svih vesti koliko god mogu, ali je i to teško jer na forumu se sve
manje više napiše. Više me interesuje spoljni svet jer se sve struje i promene
neminovno odraze i na nas logično.
Lepa je Francuska, ne znam za život ali ima toliko toga da se vidi.

На десет дана од гласања, данас, су у моју зграду стигли позиви за гласање. Не сећам се колико нам унапред стигну, али увек су стизали, уредно и у правом броју.

Да ли и код вас стижу? Барем... да ли стижу тамо где сте пријављени са адресом? Имамо "милион" подстанара.

Гласање на теми није јавно.
Dobili i mi porodicno glasacke listice u postansko sanduce u Zemunu, javila mi majka. Stos je sto mi ne zivimo u Srbiji evo vec 15 godina alii redovno dobijamo listice i supruga i ja a poceo nam je i sin dobijati te listice od kad je postao punoletan. Mi smo tkz. "beli listici", ne izlazimo na glasanje a kao sto nam je objasnio Dragan Dzilas samim tim dajemo glas Vucicu. Jbg, zabole me, prvo glasacko mesto je 5.500km prema istoku udaljeno od mesta gde zivim a i da imam mogucnosti 100% ne bih izasao da glasam za bilo koje g.o.v.n.o od srpskih politicara.

* - Dragan Dzilas - covek zbog koga sam se ja iz rodnog BGD iselio 2008-me.

Dobili i mi porodicno glasacke listice u postansko sanduce u Zemunu, javila mi majka. Stos je sto mi ne zivimo u Srbiji evo vec 15 godina alii redovno dobijamo listice i supruga i ja a poceo nam je i sin dobijati te listice od kad je postao punoletan. Mi smo tkz. "beli listici", ne izlazimo na glasanje a kao sto nam je objasnio Dragan Dzilas samim tim dajemo glas Vucicu. Jbg, zabole me, prvo glasacko mesto je 5.500km prema istoku udaljeno od mesta gde zivim a i da imam mogucnosti 100% ne bih izasao da glasam za bilo koje g.o.v.n.o od srpskih politicara.

* - Dragan Dzilas - covek zbog koga sam se ja iz rodnog BGD iselio 2008-me.
Гласачке листиће добијаш јер се ниси ,,одјавио'' из места становања. Направио си прекршај па се може десити да те у том поштанском сандучету сачека и прекршајна пријава са позивом код судије за прекршаје.
А што се тиче српских политичара, које си дефинисао као ,,bilo koje g.o.v.n.o od srpskih politicara'', како стоје ствари са политичарима државе у којој си тренутно. Јеси ли и њих омирисао?

Back