Да ли сте често анксиозни

bernardo

Veoma poznat
Poruka
11.718
Анксиозност је у данашње време све присутнија појава. Поготово ако су млади у питању. Живимо у таквом ужурбаном времену врло тешком за сварити једној просечној особи. Што нас доводи уз још милион чинилаца до анксиозности, па је моје питање да ли сте и ви анксиозна особа, и колико?

U ne tako davno sam bio...trenutno kako sam opet na antidepresivima mnogo sam manje...
Такође, иста прича и овде. И ја откако сам на антидепресивима и анксиолитицима много мање. Али, идаље је присутна нека бојазан од сутра и да ћу доживети неуспехе.

Такође, иста прича и овде. И ја откако сам на антидепресивима и анксиолитицима много мање. Али, идаље је присутна нека бојазан од сутра и да ћу доживети неуспехе.
Iznenađuje me da mladić poput tebe, koji ide u teretanu, aktivan je fizički i koji nema razloga da se oseti anksioznim jer kada se pogledaš u ogledalo, možeš videti jako zgodnog mladića na koje devojke mogu otkidati.

Iznenađuje me da mladić poput tebe, koji ide u teretanu, aktivan je fizički i koji nema razloga da se oseti anksioznim jer kada se pogledaš u ogledalo, možeš videti jako zgodnog mladića na koje devojke mogu otkidati.
Када у 5 недеља изгубиш 3 вољене особе, 2 пута твој живот буде угрожен и 2 пута неко замало не страда на твојим рукама, па те онда стигну бес туга, фрустрације и страхови од тога па се другови одаље и ти од њих... Није све тако како се чини

А истина је да су оне слике од раније. Тек сам од јуче кренуо да се враћам у форму, али не сумњам да ћу се брзо вратити због мишићне меморије. Немам проблем са површним самопоуздањем, моји проблеми су дубље природе

Када у 5 недеља изгубиш 3 вољене особе, 2 пута твој живот буде угрожен и 2 пута неко замало не страда на твојим рукама, па те онда стигну бес туга, фрустрације и страхови од тога па се другови одаље и ти од њих... Није све тако како се чини

А истина је да су оне слике од раније. Тек сам од јуче кренуо да се враћам у форму, али не сумњам да ћу се брзо вратити због мишићне меморије. Немам проблем са површним самопоуздањем, моји проблеми су дубље природе
Aaah, sada shvatam. Druge bitke bijes. Nadam se da ces se oporaviti i budi oprezan sa lekovima, duga zavisnost od njih zombira coveka

Aaah, sada shvatam. Druge bitke bijes. Nadam se da ces se oporaviti i budi oprezan sa lekovima, duga zavisnost od njih zombira coveka
Слажем се, још на то додај да сам дуго лутао и био погрешно лечен. Свашта ми се накупило. Нећу од себе да правим жртву али тешко подносим све те "поразе"

Слажем се, још на то додај да сам дуго лутао и био погрешно лечен. Свашта ми се накупило. Нећу од себе да правим жртву али тешко подносим све те "поразе"
Znam iz licnog primera, ne brini. Sve se da srediti. A i ti lekari nisu neki eksperti.

Znam iz licnog primera, ne brini. Sve se da srediti. A i ti lekari nisu neki eksperti.
Нажалост тешко је наћи лекара који је стварно експерт. Истина је да већина ради само због лове.

Али има и савесних лекара. Моја је несрећна околност што је било тако како ми је било

Многи кажу баталити лекове. Вазда сам био противник истих, али док нисам почео са њима, ништа нисам напредовао

Пренагло сам то рекао ...

Нико не зна ничије, ипак треба причати своја искуства,
па можда онај други извуче неку корист за себе.

Ја сам приметио да невоље утичу на моје дисање,
и то је уствари у реду, и треба,
али не треба да развијам бујну машту кад останем без кисеоника,
јер бујна машта чини свашта.

Зато кад год упаднем у "нерешиве проблеме"
знам да постоји само један прави проблем - а то је кисеоник.

Он ми је преко потребан сваког секунда живота.
Све остало су нормалне ствари ...

Пренагло сам то рекао ...

Нико не зна ничије, ипак треба причати своја искуства,
па можда онај други извуче неку корист за себе.

Ја сам приметио да невоље утичу на моје дисање,
и то је уствари у реду, и треба,
али не треба да развијам бујну машту кад останем без кисеоника,
јер бујна машта чини свашта.

Зато кад год упаднем у "нерешиве проблеме"
знам да постоји само један прави проблем - а то је кисеоник.

Он ми је преко потребан сваког секунда живота.
Све остало су нормалне ствари ...
Дубоко дисање утиче на вагусни нерв који утиче на откуцаје срца и притисак. Када се опусти вагусни нерв и анксиозност спадне. Ту си скроз у праву за дисање. Али, неке анксиозности су много јаче

То нема, и не очекуј.
Тим ће ти бити дража нека успутна нежност ...

Скупљај росу !
Неће, мени је најдража прва истинска нежност и подршка. Коју имаш нпр од родитеља или оних који су се старали о теби

Па мислим тако што је анксиозност осећање. Није неко стално анксиозан. Али ако је врло често и наизглед безразложно анксиозан, то је онда поремећајв Сваки човек некад осети анксиозност.

Па мислим тако што је анксиозност осећање. Није неко стално анксиозан. Али ако је врло често и наизглед безразложно анксиозан, то је онда поремећајв Сваки човек некад осети анксиозност.
Поготово када треба да се докаже. Пред неким људима да изведе нешто...пред утакмицу, кад је неизвесно...

Па мислим тако што је анксиозност осећање.
Pa, nije.Nelagoda i strah su osećanja, anksioznost je psihički poremećaj koji utiče na normalno funkcionisanje.
Сваки човек некад осети анксиозност.
Svaki čovek oseti nekada strah, zabrinutost, možda tremu.
Anksioznost je nešto drugo.

Pa, nije.Nelagoda i strah su osećanja, anksioznost je psihički poremećaj koji utiče na normalno funkcionisanje.

Svaki čovek oseti nekada strah, zabrinutost, možda tremu.
Anksioznost je nešto drugo.
Буквалан превод речи анксиозност на нашки је стрепња и тескоба. Анксиозни поремећај је стално присуство стрепње. Можда сам требао те речи да искористим, но ипак, то је то

Back