Da li ste bili ili ste još uvek nečiji/ja ljubavnik/ica?

Gde se dvoje takvih nadji, upoznaju, sta ih spoji, kuda se krecu... Na prosloj platformi je bilo dosta takvih iskustava, ali nikada nisam dobio odgovor na pitanje, gde i kako se 35-ogodisnjak nadje medju, i upozna sa, 20-ogodisnjakinjama?

za pocetak izadjes iz kuce.
lokalni kafic npr... koncert najbolje mesto
kupis kartu viska i onda prilazis ribama sa pricom "razbolela mi se najbolja drugarica, kome treba karta da ne propadne"
kad udjete na koncert samo se skloni u stranu i sacekaj da te pozovu da zablejis sa njima :D

u mladosti dva puta mi je uspelo ...

najbitnije ispred ogledala svako jutro sam sebi da kazes "svakoga dana u svakom pogledu ave vise napredujem" ... i vasiona ce da se pobrine za ostatak ;)
 
Akumulirala je negativu ima je na pretek
možda bi joj bilo bolje da izbaci negativnu energiju iz sebe na drugi način…..
ne razumem ovo vredjanje gde mu nije mesto.
Imala sam utisak da je Bambi dama, a ona se svadja ko najgora.
Jaoj, Perfi, molim te. Stvarno si smesna.
Ovo vec neko vreme radis i transfer blama dobijam zbog tebe.

Da ne spominjem to sto obraza nemas kad je Marlon u pitanju. Uopste su te vase klanske igre i rasturile ovaj forum.
 
Jaoj, Perfi, molim te. Stvarno si smesna.
Ovo vec neko vreme radis i transfer blama dobijam zbog tebe.

Da ne spominjem to sto obraza nemas kad je Marlon u pitanju. Uopste su te vase klanske igre i rasturile ovaj forum.
ne znam kako zamišljaš da možeš nekog oterati sa foruma, i ja mislim da je to smešno.
naročito što ga blatiš dok nije na mreži, sklona si orkestriranim napadima na pojedine forumaše, pa kao što tebe skoči da brani tvoja ekipa tako i ja branim marlona.
 
ne znam kako zamišljaš da možeš nekog oterati sa foruma, i ja mislim da je to smešno.
naročito što ga blatiš dok nije na mreži, sklona si orkestriranim napadima na pojedine forumaše, pa kao što tebe skoči da brani tvoja ekipa tako i ja branim marlona.
Don‘t you Amber-Turd me. :)

Stvarno si posebno manipulativan tip sklon tracanjima i podmetacini, jer sve ovo sto si napisala se nikada nije dogodilo.
Ja klanove nemam i uvek se za istinu borim sama, dok su ad hominem napadi rezervisani za vase copore.
Kad na svoj bezobrazluk dobijes slican odgovor u stanju si da nedeljama kukas i glumis nevinasce.
 
Ovo tek sada procitah. :D
Mene ne mozes svrstati u tu grupu koji varaju, reci mi da si ti na mom mestu sta bi ti radila? Moras shvatiti da sam ja prosto primoran na to. 🥰
nisam upoznata sa detaljima
na osnovu tvog pisanja dala sam sebi pravo da se malo šalim jer znam da nećeš da zoveš taba da me izbaci s foruma
 
nisam upoznata sa detaljima
na osnovu tvog pisanja dala sam sebi pravo da se malo šalim jer znam da nećeš da zoveš taba da me izbaci s foruma
Pa spopadaju me zene gde god krenem, i sta bi ti radila da si na mom mestu?

Ja cisto profesionalno pristupam problemu, zato mislim da me ne treba svrstavati u grupu onih obicnih koji varaju.

Treba me dotuc maljem u ovu glavurdu da jednom zavrsim sa tom karijerom. :D
 
Don‘t you Amber-Turd me. :)

Stvarno si posebno manipulativan tip sklon tracanjima i podmetacini, jer sve ovo sto si napisala se nikada nije dogodilo.
Ja klanove nemam i uvek se za istinu borim sama, dok su ad hominem napadi rezervisani za vase copore.
Kad na svoj bezobrazluk dobijes slican odgovor u stanju si da nedeljama kukas i glumis nevinasce.

Samo nemoj Marlona da diraš. To je sve.
I ne lupaj gluposti više.
 
Pa spopadaju me zene gde god krenem, i sta bi ti radila da si na mom mestu?

Ja cisto profesionalno pristupam problemu, zato mislim da me ne treba svrstavati u grupu onih obicnih koji varaju.

Treba me dotuc maljem u ovu glavurdu da jednom zavrsim sa tom karijerom. :D
Napisaćeš memoare kad sve prodje.
 
Samo nemoj Marlona da diraš. To je sve.
I ne lupaj gluposti više.
Pa ne moze.
Dok se ti sujetno bavis sitnicama i kmecis zbog gluposti ja reagujem na ozbiljne stvari.
Briga me za tvoj klan i lizanja.

Bambi smem li ti ja dati recimo deset po guzi, ne zbog toga sto se svadjate, vec eto doslo mi tako. ?

Odlucno „Ne!“

Ali ti svaka cast kako koristis priliku. :) :)
 
Poslednja izmena:
to je tako u teoriji drago momče.
u praksi je drugačije.
obično se u lošim brakovima pusti da nezadovoljstvo napuni sve posude a onda je dovoljan trenutak da te tako izumrlog okrzne nečija toplina i podseti te da si živo biće
a to je već prvi korak u razbijanju kaveza u kome truliš lagano ne samo tudjom no i svojom voljom.
Pa vidi, meni nije trebao neko treci da me cupa iz mog sr.anja, a ako nekom drugom treba, nek izvoli ali ja u tome necu da ucestvujem.
Ukoliko sam nije sposoban da lomi svoje lance i katance, nek produzi.
 
Pa vidi, meni nije trebao neko treci da me cupa iz mog sr.anja, a ako nekom drugom treba, nek izvoli ali ja u tome necu da ucestvujem.
Ukoliko sam nije sposoban da lomi svoje lance i katance, nek produzi.
nisam mislila da je obavezno, ali dešava se u mnogo slučajeva.
ljudima se rodi ideja o napuštanju tek kad sretnu nekog ko ih na to inspiriše, inače su indolentni prema svom problemu jer nemaju ideju kako bi sami to izneli
postoje i takvi ljudi.
 
nisam mislila da je obavezno, ali dešava se u mnogo slučajeva.
ljudima se rodi ideja o napuštanju tek kad sretnu nekog ko ih na to inspiriše, inače su indolentni prema svom problemu jer nemaju ideju kako bi sami to izneli
postoje i takvi ljudi.
Naravno da postoje, samo ja necu da imam posla sa njima, niti da im budem akumulator dok besomucno crpe moju energiju nesposobni da ustanu i krenu.
 

Back
Top