Da li ste bajker?

.. ниси за мотоцикл, а за коња ??... :mrgreen:
jesam :) volim konje a i isla sam na jahanje davno
g080.gif

i bukvalno i figurativno...vrlo mocne zivotinje, galantne, jake, pametne :)
 
Не знам како женама изгледа осећај те моћи пунокрве животиње између ногу... ?

Е сада замисли када смо ми мушкарци некада у раној младости били коњи ... :hahaha:
 
Не знам како женама изгледа осећај те моћи пунокрве животиње између ногу... ?

Е сада замисли када смо ми мушкарци некада у раној младости били коњи ... :hahaha:
Ne vuci me za jezik..

Ima rešenja i za plašljive. Recimo, kad neko nije pravi bajker, njemu trebaju pomoćni točkići pa vozi tricikl.

Pogledajte prilog 1161261
To je za početnike..
I moj prvi bicikl je bio neki tricikl..Kratko .
Bio mi je jako glup.
 
Bajkeri su vozaci asfalta, zato oni koji vole slobodu voze kvadove.....ali je to cisto zarobljavanje. Da bi vozio kvad treba ti kombi ili prikolica da ga dovezes negde. Za motor ti treba skoro sve, pa pola sata voznje, osim onih 5% bajkera kojima ne treba nista
 
Vozio sam i posedovao dosta motora u životu,od čopera,skutera,kroseva,pitbike-ova do sportaka...sve do pre nekoliko godina kada sam rekao da više neću posedovati motor(iskreno ovo isto sam rekao i pre 20-ak godina),vozio sam uglavnom solo,onako za sebe.Proleće nije bilo proleće za mene ako nisam seo na motor,isto tako ni leto ni rana jesen nije bila ta bez motora...
Zadnji put sam seo na motor od drugara ,da samo malo ponovo probam pre jedno mesec dana i bilo je lepo...e sada da li sam BIO bajker ili sam možda još uvek(barem u srcu) to ne znam.
U svakom slučaju razumem ljude koji vole motore,iako mi definicija bajker nikada nije bila u potpunosti jasna.
 

Prilozi

  • IMG_20220504_171323081_HDR~2.jpg
    IMG_20220504_171323081_HDR~2.jpg
    201,8 KB · Pregleda: 10
Vozio sam i posedovao dosta motora u životu,od čopera,skutera,kroseva,pitbike-ova do sportaka...sve do pre nekoliko godina kada sam rekao da više neću posedovati motor(iskreno ovo isto sam rekao i pre 20-ak godina),vozio sam uglavnom solo,onako za sebe.Proleće nije bilo proleće za mene ako nisam seo na motor,isto tako ni leto ni rana jesen nije bila ta bez motora...
Zadnji put sam seo na motor od drugara ,da samo malo ponovo probam pre jedno mesec dana i bilo je lepo...e sada da li sam BIO bajker ili sam možda još uvek(barem u srcu) to ne znam.
U svakom slučaju razumem ljude koji vole motore,iako mi definicija bajker nikada nije bila u potpunosti jasna.
🤩
 
Nisam bajker ali...
Bajkeri su vozaci asfalta, zato oni koji vole slobodu voze kvadove.....ali je to cisto zarobljavanje. Da bi vozio kvad treba ti kombi ili prikolica da ga dovezes negde. Za motor ti treba skoro sve, pa pola sata voznje, osim onih 5% bajkera kojima ne treba nista
Ne znam po cemu bi bilo zarobljavanje i ne razumijem zasto bi mi trebao kombi. Registrira se i peglas kamo zelis.
Imam quad vec 17 godina. Zadnje vrijeme stoji jer mi je vrisnula glava.

To je prilično zabavna igračka, osim kad se, nedajbože, prevrne.
Poznato mi je to. Imao sam sva sreca samo lakse lomove i jednom lezao na bijeloj cesti u nesvjesti. Da sam normalno vozio bilo bi sve OK.

Ovo sam probao nekoliko puta i nekako mi mnogo buke pravi,narušava zvuke prirode,kroz prirodu samo peške ili biciklom.(zato sam prodao i cros i pitbike)
Da je doživljaj to stoji ali nikada nisam imao želju posedovati isti.
Ovaj na slici je jaci od moga (moj je 300ccm) i 4x4 je pa je samim time i voznja malo drugacija jer obicni ima zadnju krutu osovinu. Malo sam se zaj.. jer sam ga kupio cim se mogao uvest u Hrvatsku. Da sam malo pricekao mogao sam kupiti bolje.

Uglavnom uzivancija :heart:
 

Back
Top