Да ли сте ѕа независну Републику Српску?

Да ли сте ѕа независну РС?

  • НЕ

  • ДА

  • НЕ

  • ДА


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Golman/Goalkeeper
1 Goran Brašnic
2 Kenan Hasagic
3 Nemanja Supić
4 Bojan Tripić
Odbrana/Defender
5 Džemal Berberovic
6 Sanel Jahić
7 Adnan Mravac
8 Safet Nadarevic
9 Boris Pandža
10 Ivan Radeljic
11 Emir Spahic
12 Velibor Vasilić
Srednji red/Midfield
13 Zlatan Bajramovic
14 Dario Damjanovic
15 Senijad Ibricic
16 Branislav Krunic
17 Zvjezdan Misimovic
18 Samir Muratović
19 Miralem Pjanić
20 Elvir Rahimić
21 Sejad Salihović
Napad/Forward
22 Mladen Bartolovic
23 Edin Džeko
24 Vedad Ibiševic
25 Zlatan Muslimovic
26 Marko Topic
27 Admir Vladavic


Jel o ovim vehabijama rijec ???

Како, бре? :eek: Зар оволико издајника сербства има у репки те вештачке творевине што се БиХ зове?


Лееелеееее..... :roll:
 
Како, бре? :eek: Зар оволико издајника сербства има у репки те вештачке творевине што се БиХ зове?


Лееелеееее..... :roll:

Ih da ih jos cujes kako su sa ponosom branili boje te vehabijske dzamahirije BiH :roll:

Mrsko mi da trazim linkove, ali sam ih na jednoj drugoj temi vec postavljao :D

Otkad ti predje na cirilicno pismo ?
 
Ih da ih jos cujes kako su sa ponosom branili boje te vehabijske dzamahirije BiH :roll:

Mrsko mi da trazim linkove, ali sam ih na jednoj drugoj temi vec postavljao :D

Otkad ti predje na cirilicno pismo ?

Кај ти, риста, и не знаш да смо сви у ствари Серби, не? :rumenko:


Otkako sam nešto pričao sa ovim indijancima na drugom topiku, pa se sad malo zayebavam...
 
Ја сам за пропаст педерације и настанак независне државе Републике Српске!!!:super:

[YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/In3mzgmfCn4&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/In3mzgmfCn4&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
[/YOUTUBE]

Ту љиљани никад процветати неће!:ok:
 
Република Српска никад неће бити Турска!:sad2:
[YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/ueu76fauOm8&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/ueu76fauOm8&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

[/YOUTUBE]
:super::super::super:
 

Naravno da nece biti ce tamo gdje i jeste sada i ostati u Bosni i Hercegovini....kakvi tebe turci spopadose...izadji malo napolje ali pazi da ne dozivis sok jer danas je 26 avgust 2009 ...nije buraz 14 stoljece mozes i krmetine kupit gdje hoces.

Они којима ти љубиш буљу! Мислим да су ти Турци у питању... :hahaha:
Остаће Република Српска у БиХ, али само у твојим влажним сновима!


П.С. За следећи пут научи како се цитира пост, чисто да те могу прочитати...:super:
 
Они којима ти љубиш буљу! Мислим да су ти Турци у питању... :hahaha:
Остаће Република Српска у БиХ, али само у твојим влажним сновима!


П.С. За следећи пут научи како се цитира пост, чисто да те могу прочитати...:super:

Jos nisi izasao napolje...buraz nema Turaka ne plasi se ....a 9 septembra neci ih biti ni u Turskoj ...BIH reprezentacija ce da ih potuce...pa znas da i tvoje vrle vodje navijaju za BIH kad se igra protiv Turaka....izadji ne budi smjesan.
Otkud ti znas da sam imao snosaj sa turkinjom proslog ljeta u Antaliji?
Evo citirao sam te ali sumnjam da ces me moci procitati:cool:
 
O sada bi još i voljeli da je Hrvat, pa kako to da srpska Srbija da Hrvatu da im igra za mladu selekciju???

Zvjezdan je bosanski Srbin, iz Gradiške, od roditelja Srba.

Dakle, ima nas puno Srba probosanski orijentiranih!!!:lol::lol::lol:
Samo što ja godinama nisam naišao na takvog nekog!!!
Zvjezdan Misimović + Jovo Divjak + onaj budalasti "sportski novinar" Marko Miajilović = ukupan broj Srbalja koji su brobosanski orijentisani!!!
Marjan i Jovo i onaj nesretni SDA Srbalj Desnica Radivojević skupa čine većinu srpskog stanovništva u Sarajevu!!!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Sertifikate o stečenoj "probosanskoj orijentaciji" Srbaljima izdaje Medžis islamske vjerske zajednice u BiH, a ovlaštenu komisiju čine Reis Mustafa Cerić i Abu Hamza i Naser Orić!!!:cool:

MOŽDA BI I OSTALI SRBALJI RADO BILI "PROBOSANSKI ORIJENTISANI" SAMO KAD BI UMJESTO U REPUBLICI SRPSKOJ ŽIVJELI U TOJ NEKOJ BOSNI!!!!!! JBGA KAD U RS BOSNE IMA MANJE OD MORSKE VODE!!!
 
Poslednja izmena:
Samo što ja godinama nisam naišao na takvog nekog!!!
Zvjezdan Misimović + Jovo Divjak + onaj budalasti "sportski novinar" Marko Miajilović = ukupan broj Srbalja koji su brobosanski orijentisani!!!
Marjan i Jovo i onaj nesretni SDA Srbalj Desnica Radivojević skupa čine većinu srpskog stanovništva u Sarajevu!!!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Sertifikate o stečenoj probosanskoj orijentaciji Srbaljima izdaje Medžis islamske vjerske zajednice u BiH, a ovlaštenu komisiju čine Reis Mustafa Cerić i Abu Hamza i Naser Orić!!!:cool:

Bogić Bogićević, Mirko Pejanović, Jovan Divjak, Mladen Vojičić Tifa, Draško Prodanović, Miro Lazović, Tatjana Ljujić-Mijatović, Svetozar Pudarić, Bojan Bajić, Strajo Krsmanović, Siniša Kovačević, Gavrilo Grahovac, Slaviša Šućur, Desnica Radivojević, Savo Vlaški, Ljiljana Sakić, Mladen Grahovac, Slobodan Popović, Mirjana Malić, Dragi Stanimirović, Jugoslav Jovičić i mnogi mnogi drugi danas aktuelne javne ličnosti u Bosni i Hercegovini...

Ovo je jedan mali dio Srba koji nisu nacionalno opterećeni, bosanski Srbi!

Reis Cerić i Medžlis IZ nemaju nikakve veze sa Srbima, Abu Hamza nije niko i ništa u današnjoj Bosni, a Naser je u zatvoru zbog kriminala!!!
 
Jos nisi izasao napolje...buraz nema Turaka ne plasi se ....a 9 septembra neci ih biti ni u Turskoj ...BIH reprezentacija ce da ih potuce...pa znas da i tvoje vrle vodje navijaju za BIH kad se igra protiv Turaka....izadji ne budi smjesan.
Otkud ti znas da sam imao snosaj sa turkinjom proslog ljeta u Antaliji?
Evo citirao sam te ali sumnjam da ces me moci procitati:cool:

Koji **** da navijamo za turke protiv Turaka???
Kad vas u sred Sarajeva onako rasturiše musavi Iranci, Turci ima da vas u ćušpajz pretvore!!!
Boli nas taki za repku čiji navijači skandiraju Allah Akbar!!!
 
Koji **** da navijamo za turke protiv Turaka???
Kad vas u sred Sarajeva onako rasturiše musavi Iranci, Turci ima da vas u ćušpajz pretvore!!!
Boli nas taki za repku čiji navijači skandiraju Allah Akbar!!!

Prva rečenica netačna - tako nauka kaže!

Druga rečenica izmišljotina - opet si sklon naučnoj fantastici!

Treća rečenica - gdje je to i kada tačno bilo?
 

Back
Top