Да ли српски десничари, националисти, треба да буду задовољни кандидатуром Ђокића као носиоца студентске листе?

T

. . . niti meni pada na pamet da napadam CPC kao instituciju. Kritikujem sadasnje rukovodstvo, koje proglasava veliki dio svoga naroda ustasama i nekakvim obojenim antidrzavnim elementom, dok o jadu na KiM ni rijeci. DOS nije predao sjeverno Kosovo koje se odbranilo od nato bombi i hordi terorista, niti je prihvatio potpisati briselske i vasingtonske sporazume, niti je tjerao svoj narod da uzima siptarska dravljanstva i isprave.
Valjda je srpski uocavati ovakve pojave nedostatka patriotizma i malodusnosti nad vjekovnom izdajom spske kolevke.
Nije to veliki deo naroda.To su izbori pokazali.
 
Lompar nije ni u kakvoj prici jer je Lompar covek Udbe uvek bio, ma kako lepo pricao.

Ozbiljen politicke strukture spolja ne traze lidera kako na forumu neki misle, da sede i mozagju koga ce staviti kao protivkandidata Vucicu. To se zna vec vise od dve godine ko ce biti, kao sto se znalo za Kostunicu iako neki za njega nisu ni culi.

Djokić je zec za kojim samo trče imbecili botovi primarno iz gluposti, a vlast iz besa jer dobro znaju koja je njegova uloga a ne smeju da imenuju pravog konkurenta.
 
Lompar nije ni u kakvoj prici jer je Lompar covek Udbe uvek bio, ma kako lepo pricao.

Ozbiljen politicke strukture spolja ne traze lidera kako na forumu neki misle, da sede i mozagju koga ce staviti kao protivkandidata Vucicu. To se zna vec vise od dve godine ko ce biti, kao sto se znalo za Kostunicu iako neki za njega nisu ni culi.

Djokić je zec za kojim samo trče imbecili botovi primarno iz gluposti, a vlast iz besa jer dobro znaju koja je njegova uloga a ne smeju da imenuju pravog konkurenta.
Нико споља не тражи ништа, ми тражимо споља, а и Вучић тражи споља подршку такође и плаћа милионима ... тражио је и Орбан, добио је подршку, али никакве користи од Американаца, можда чак и контрапродуктивно.
 
Не постоји никаква идеологија. Не постоји чак ни алтернатива ЕУ, јер ја када год питам ове који су против ЕУ, они не знају шта желе, знају само да су против ЕУ.
Али то није Вучић, па да буде довољно да на референдум-изборима будеш против њега.

Што је најгоре од свега, ови што су против ЕУ, не желе да схвате једну чињеницу, да ЕУ интеграције имају два сценарија, то је да као и до сада будемо вечни кандидати и да муземо фондове и ако смо паметни да усвајамо и примењујемо добре законе и вредности ЕУ и други сценарио је све то исто, само и да постанемо чланица ЕУ и да имамо приступ већим фондовима.

Ми смо већ сада ''мала чланица'' ЕУ и у неким сферама имамо исте привилегије као да смо пуноправни чланови.

Такође, ови Косовари, никако да кажу шта је алтернатива Косову ? Како то решити ?
Ja sam npr uslovno protiv ulaska u EU i zelim da Srbija bude nesto poput Svajcarske. Znam koliko je to daleko.... a Kosovo nikada ne bih priznao vec bih odzavao status kvo do neke vece promene svetske raspodele moci. Znam da to necu doziveti ali nekada ce se desiti i nadam se da ce Srbija tada biti mudrije vodjena.
 
Šta pišeš ti, čoveče?

Kakve veze ima Đokić sa Filozofskim fakultetom?

On ti je sa Arhitekture.
Dok je studirao na istom faksu otac mu bio dekan....
Ta stara praksa toboz "elite" sa kolena na koleno funkcija....

Evo šta kazu novosađani o njemu a što si ti "slučajno" zaboravio reći da je planiran čedo sns sekte BEOGRAD NA VODI

Peki​

02.04.2026 • 17:08
Kukavičje jaje
Doveo ga SNS , učestvovao u planiranju BG na vodi ,kao arhitekta, a podržava Terzića u Zvezdi. Odjednom je promenio stranu. Takav nam ne treba
 
NE Zaboravite!

Hvalio je krimosa lice sa poternice terzica!

Sve je jasno-govedo sluzbino.
Zato je ovaj cirkus sa njim, i izbori odjednom na vrat na nos!

Da nemaju studenti do zime vreme na da nađu čoveka iz naroda

Sluzba i sistem postavice svog coveka kojeg su i doveli na mesto rektora...



Podvala
 
Tupite o ideologijama i tražite dlaku u jajetu kao da je redovno stanje a ne diktarura, represija i mafijašluk.

Najveća poenta SL je da vrati vlast narodu i rasformira korumptivno-udbaško carstvo, ispravi nepravde i sanira štete, tek naredni izbori bi bili ideološki
 
Najveća poenta SL je da vrati vlast narodu i rasformira korumptivno-udbaško carstvo, ispravi nepravde i sanira štete, tek naredni izbori bi bili ideološki

Док исправиш криву Дрину, остадоше крива леђа.
 
Да ли српски десничари, националисти, треба да буду задовољни кандидатуром Ђокића као носиоца студентске листе?

Ова теза није моја, преносим је.

Поставио ју је луди Владимир Павићевић.

Елем, луди Павићевић сматра да националисти треба да подрже кандидатуру ректора Ђокића за носиоца листе, а не нпр. импотентног Ломпара и сл.

Зашто?

Објашњење јесте, да је Ђокић про ЕУ кандидат. А ко су највећи непријатељи спрских десничара? Па, ЕУ 5 странке (Ђилас, ПСЖ, Зелени и не знам тачно још ко).

Кандидатуром Ђокића као носиоца студентске листе, нико од грађанских бирача не би гласао за ЕУ 5 странке, већ би сви ти гласови отишли студентима.

Додатно, луди Павићевић предлаже десничарима да се посаветују са студентима, да ли им је потребна додатна листа десничара на изборима.

Па, да на изборима имамо

1. Организовану криминалну групу.
2. Студенти побеђују!
3. Национална листа.

Ова трећа листа би могла да чапне неке кремљоволне гласове од организоване криминалне групе.

4. број четири на листићу могу да буду ЕУ 5 странке, али оне би, у оваквој консталацији снага добиле 0,8 % гласова, те им је паметније да ни не покушавају да излазе на изборе, већ им остаје да подрже листу "Студенти побеђују!", а оправдање тога, за себе, би могли да узму из мађарског искуства, где су сви остали политички фактори одустали од кандидовања листе, у корист листе ТИСА Петра Мађара.
a gde se navodi da je djokic pro-EU? Covek toliko stavova ima pripisano a da li je 5% toga on stvarno izjasnio...

ta levica i desnica ne postoji, postoje oligarsi koji imaju istu politiku samo s marginalno drugacijim stavovima sto se tice socijale i tih malih stvari. To pogotovo vazi za srbiju koja je ekonomski zavisna zemlja, te uopste nije bitno ko dodje na vlast jer ce taj da radi ono sta nagodi dominantni spoljasnji faktor, ili te EU.


Zato mi imamo taj fenomen gde SNS jedan dan siri vrlo glasne EUskepticne izjave, samo da bi potom sledeci dan sprovodile volju EU i hvalili se kako tim putem napredujemo....

Djokic je ocigledan izbor za studente, visoko obrazovan akademski gradjanin. To sto ga SNS grcevito pljuje i ubija propagandnim izjavama to je drugo, ma ko god da je istinska opozicija on ispada mafijas, kriminalac, homoseksualac, u krevetu s muskarcima ili s kriminalom....
 
Zašto se studenti ne bi organizovali u 2 liste jedna pro EU sa Đokićem, a druga blago udesno sa Lomparom, a pri tom da sarađuju tj. budu nešto kao koalicija?
Zali Boze potrosene struje za izjavu
 
Desničari će svakako imati svoju listu ili liste. Miloš i Nestor su sigurica.
Kretencina broj jedan i debilna opozicija broj 2, samoproglaseni desnicari su ljudi niskog IQ-a sirom sveta. Zlatan primer je amerika de su poljoprivrednici svi bili za trampa, samo da bi im on deportovao radnu snagu i ugasio izvoz u kinu



Milos moze i komotno u penziju jer nece ni 0.5% glasova dobiti, a Nestorovic ce opet nekako izigrati penzionere i dobiti 2-3%
 
Lompar nije ni u kakvoj prici jer je Lompar covek Udbe uvek bio, ma kako lepo pricao.

Ozbiljen politicke strukture spolja ne traze lidera kako na forumu neki misle, da sede i mozagju koga ce staviti kao protivkandidata Vucicu. To se zna vec vise od dve godine ko ce biti, kao sto se znalo za Kostunicu iako neki za njega nisu ni culi.

Djokić je zec za kojim samo trče imbecili botovi primarno iz gluposti, a vlast iz besa jer dobro znaju koja je njegova uloga a ne smeju da imenuju pravog konkurenta.
Vlast je pre nasla opozicionare, ucrnila ih je sa brdom afera, skandala, optuzbi da su pokrali da su ubili prodali...sve do studentskih protesta. Bez nekog lidera da demonizuju, osrnuli su se na Djokica, svasta pisali svasta govorili, izivljavaju se kad stignu, jer nemaju pojma ko ce drugi


Zato ih je jako bolelo plenumski metod. Kako ti sada da ocrnis nekoga ko uopste nema lidere? Plenum je prosto okupljanje, sabor, zbor, sta ti tu mozes da ocrnis?
 
Vlast je pre nasla opozicionare, ucrnila ih je sa brdom afera, skandala, optuzbi da su pokrali da su ubili prodali...sve do studentskih protesta. Bez nekog lidera da demonizuju, osrnuli su se na Djokica, svasta pisali svasta govorili, izivljavaju se kad stignu, jer nemaju pojma ko ce drugi


Zato ih je jako bolelo plenumski metod. Kako ti sada da ocrnis nekoga ko uopste nema lidere? Plenum je prosto okupljanje, sabor, zbor, sta ti tu mozes da ocrnis?
dodatak za "opozicionare"...ucenili i kupili.
 
Vlast je pre nasla opozicionare, ucrnila ih je sa brdom afera, skandala, optuzbi da su pokrali da su ubili prodali...sve do studentskih protesta. Bez nekog lidera da demonizuju, osrnuli su se na Djokica, svasta pisali svasta govorili, izivljavaju se kad stignu, jer nemaju pojma ko ce drugi


Zato ih je jako bolelo plenumski metod. Kako ti sada da ocrnis nekoga ko uopste nema lidere? Plenum je prosto okupljanje, sabor, zbor, sta ti tu mozes da ocrnis?
Gde nemaju matori?Ko im uređuje dnevne obaveze?Ko im govori šta i kako da rade?Zamisli 100 mladih ljudi u jednoj gomili, pa to bi svako vukao na svoju stranu.UVEK postoji NEKO iza gomile ko vuče poteze.
 
Где, у твојој глави?

Ma ovi što pale stanove, autobuse, automboile,napadaju narod, prete i ucenjuju kad god su neki izbori pa čak i seoski, napadaju studente i druge demonstrante itd. to je sve laž a čak i ako se desi to su se onda Đilasovci preobukli u naprednjake samo da bi Vučić ispao kriv :mrgreen:
 
Možete voditi strahovladu do nekog vremena ali ne možete zauvek...

Може им се и то обилато користе. А твоје хоће ли икад доћи? Нешто не верујем да ће бити скоро и мало даље. Нејаки сте, некако метиљави. Како убедити људе да сте њихова нада када сте баш никакви.
 
Може им се и то обилато користе. А твоје хоће ли икад доћи? Нешто не верујем да ће бити скоро и мало даље. Нејаки сте, некако метиљави. Како убедити људе да сте њихова нада када сте баш никакви.

Čemu ovaj napad na državu Srbiju? Zar ti ništa nije sveto?
 
Vlast je pre nasla opozicionare, ucrnila ih je sa brdom afera, skandala, optuzbi da su pokrali da su ubili prodali...

Да ти верујемо на реч, Шмокљо, или имаш неки доказ?
 
Dok je studirao na istom faksu otac mu bio dekan....
Ta stara praksa toboz "elite" sa kolena na koleno funkcija....

Evo šta kazu novosađani o njemu a što si ti "slučajno" zaboravio reći da je planiran čedo sns sekte BEOGRAD NA VODI

Peki​

02.04.2026 • 17:08
Kukavičje jaje
Doveo ga SNS , učestvovao u planiranju BG na vodi ,kao arhitekta, a podržava Terzića u Zvezdi. Odjednom je promenio stranu. Takav nam ne treba

Vladan Đokić je profesor arhitekture. Nije studirao na Filozofskom fakultetu.
 
Ja sam npr uslovno protiv ulaska u EU i zelim da Srbija bude nesto poput Svajcarske. Znam koliko je to daleko.... a Kosovo nikada ne bih priznao vec bih odzavao status kvo do neke vece promene svetske raspodele moci. Znam da to necu doziveti ali nekada ce se desiti i nadam se da ce Srbija tada biti mudrije vodjena.
Па ти не знаш шта хоћеш, тако сам ја размишљао док сам био радикал. И нисам ни хтео да истражујем прави статус Швајцарске, а не оно што ми замишљамо у својим главама, површно и бесмислено.

Швајцарска није чланица Европска унија, али је веома снажно усклађена са њом, више него што већина људи мисли.

Ево како то стварно изгледа у пракси. Приступ јединственом тржишту, то значи, слободан проток робе (углавном), слободно кретање људи (грађани ЕУ могу да раде у Швајцарској и обрнуто), приступ неким секторима тржишта (индустрија, транспорт, пољопривреда делимично)

Швајцарска је део Шенгенски простор


Преузимање закона ЕУ (де факто). Швајцарска често аутоматски прилагођава своје законе правилима ЕУ
ако не усклади прописе → губи приступ тржишту.
Практично, прихвата правила без права гласа у Бриселу.

Финансијски односи, плаћа одређене доприносе ЕУ (за развој сиромашнијих чланица), али мање него чланице
није у буџету ЕУ као пун члан
Нема представнике у Европском парламенту, не учествује у доношењу ЕУ закона
може да одбије споразуме (референдуми су чести у Швајцарској)
То је као члан клуба који није формално уписан, али користи теретану, под условом да поштује сва правила клуба.

Швајцарска нема отворена територијална питања са суседима. Такође, Швајцарска не покушава да балансира као Србија, нема суседе као што има Србија, тензије и наслеђе из 90их.
Швајцарска је правна држава која има јаке институције, директну демократију, а Србија као да је дошла из Африке, пола се ложи на диктаторе, а друга половина би аутократе.
И онда ти хоћеш швајцарски модел овде ? Па да ли си реалан ???
 
NE Zaboravite!

Hvalio je krimosa lice sa poternice terzica!

Sve je jasno-govedo sluzbino.
Zato je ovaj cirkus sa njim, i izbori odjednom na vrat na nos!

Da nemaju studenti do zime vreme na da nađu čoveka iz naroda

Sluzba i sistem postavice svog coveka kojeg su i doveli na mesto rektora...



Podvala
Па што га твоја ћацад онда напада ? Немој да постављаш линкове са тог новог информер портала, погледај шта све каче па то је ниво вучићевића.
 

Back
Top