Гамбино
Elita
- Poruka
- 21.564
Зашто је научна фантастика и шта подразумеваш под тим ''поштовање сопствених особености'' ?Vidi.
Jasno sam rekao da smo mi daleko od toga i da to deluje kao naucna fantastika. Ali to ne znaci da ne treba da sledimo taj primer u najvecoj mogucoj meri uz postivanje sopstvenih osobenosti