Да ли српски десничари, националисти, треба да буду задовољни кандидатуром Ђокића као носиоца студентске листе?

Vidi.
Jasno sam rekao da smo mi daleko od toga i da to deluje kao naucna fantastika. Ali to ne znaci da ne treba da sledimo taj primer u najvecoj mogucoj meri uz postivanje sopstvenih osobenosti
Зашто је научна фантастика и шта подразумеваш под тим ''поштовање сопствених особености'' ?
 
Зашто је научна фантастика и шта подразумеваш под тим ''поштовање сопствених особености'' ?
Zvuci....ali moze da se proba, nesto slicno, po tom modelu. Nije neophodno da svaka drzava koja pretenduje da bude uspesna sledi samo jednu veliku stranu. Za to su potrebni sposobni politicari.

A ako ne razumes da svaki narod, ukljucujuci Srpski ima neke svoje osobenosti, zalud da ti objasnjavam.
 
Zvuci....ali moze da se proba, nesto slicno, po tom modelu. Nije neophodno da svaka drzava koja pretenduje da bude uspesna sledi samo jednu veliku stranu. Za to su potrebni sposobni politicari.

A ako ne razumes da svaki narod, ukljucujuci Srpski ima neke svoje osobenosti, zalud da ti objasnjavam.
Реци конкретно који модел друштва и државе да копирамо у Европи. Како мислиш да се играш са државом и народом, кад мислиш да пробамо.
 

Back
Top