Да ли српски десничари, националисти, треба да буду задовољни кандидатуром Ђокића као носиоца студентске листе?

napadaju cacad medijska konstantno godinama i djilasa kao toboz glavnog vodju opozicije cime su narodu zeleli da prikazu da to djilas kao tobo jeste, ali u tu njesravise ne veruju ni krezube babe
sns sekti narvano ide u korist da njihova braca po sluzbi i sistemu opozicija, ih smakne na izborima ako vec moraju pasti jer ih nece goniti za odgovornost i izdaju kao sto oni nisu njih

tako su olajavali toboz djialsa kao djialse lopove ,djilas makno 619 mil evra a on i dalje seta slobodno... normalno da seta slobodno kad je njihov covjek iz istog sistema

sad im je to djokic


ma nemoj, ovaj video samo pokazuje da je dokic sistemsko gofance... jer kad ti mozes krimosa poput terzica da hvalis sve je jasno!

ko hvali terzica taj je ista bagra kao i on ...

Добро и ти ћеш сада гласати за Вучића, јер је Ђокић похвалио Терзића ? Али СЛ ти није СНС, где се гласа за личност, већ је формално потребан један лик, то је могао да буде мајмун из БГЗОО врта, јер људе занима само листа која је против АВ,а не кандидат.

Онај ко се бави кандидатима СЛа, програмом и идеологијом СЛ, то су ћацад.
 
NE MOYE TO NIKAKO BITI DOBRO

samo gofedo moze hvaliti lice sa poternice!

to jesamo dokaz da su svog rektorak oejg su i postaivli na mesto rektora sada iskoristili da nametnu studentima kada vec o nisu uspeli preko svojih projekata GRUPE STAV I MILE PAJIC, GRUPE MLADI BORBA I NIKOLINE SINDJELIC ...

ti samo pokayujes da si layni opoyicionar i toboy protiv sns sekte

cim ti guras onog koji hvali teryica krimosa - sve je jasno!


ovo moye samo ista bagra poput terzica i sns sekte da kaze!
Tи си ћаци, јер СЛ званично још увек нема кандидата. Гласа се за СЛ, а не за Ђокића.
Ја нисам за опозицију, већ за СЛ, дакле за промене и за смену АВ режима.
 
Реци свом газди Вучићу, да Студентска листа још увек званично нема кандидата, а и ако буде Ђокић, немој да заборавиш да сликаш листић и да пошаљеш локалном мафијашу да знају да си гласао као и сваки снс роб за газду и да дођеш по три црвене.
 
Па ти не знаш шта хоћеш, тако сам ја размишљао док сам био радикал. И нисам ни хтео да истражујем прави статус Швајцарске, а не оно што ми замишљамо у својим главама, површно и бесмислено.

Швајцарска није чланица Европска унија, али је веома снажно усклађена са њом, више него што већина људи мисли.

Ево како то стварно изгледа у пракси. Приступ јединственом тржишту, то значи, слободан проток робе (углавном), слободно кретање људи (грађани ЕУ могу да раде у Швајцарској и обрнуто), приступ неким секторима тржишта (индустрија, транспорт, пољопривреда делимично)

Швајцарска је део Шенгенски простор


Преузимање закона ЕУ (де факто). Швајцарска често аутоматски прилагођава своје законе правилима ЕУ
ако не усклади прописе → губи приступ тржишту.
Практично, прихвата правила без права гласа у Бриселу.

Финансијски односи, плаћа одређене доприносе ЕУ (за развој сиромашнијих чланица), али мање него чланице
није у буџету ЕУ као пун члан
Нема представнике у Европском парламенту, не учествује у доношењу ЕУ закона
може да одбије споразуме (референдуми су чести у Швајцарској)
То је као члан клуба који није формално уписан, али користи теретану, под условом да поштује сва правила клуба.

Швајцарска нема отворена територијална питања са суседима. Такође, Швајцарска не покушава да балансира као Србија, нема суседе као што има Србија, тензије и наслеђе из 90их.
Швајцарска је правна држава која има јаке институције, директну демократију, а Србија као да је дошла из Африке, пола се ложи на диктаторе, а друга половина би аутократе.
И онда ти хоћеш швајцарски модел овде ? Па да ли си реалан ???
Uporno tvrdim da Srbija mora da bude "dobra" sa svim stranama, da uskladimo zakone, pravila, da igramo igru po pravilima ali nije neophodno da budemo clan bilo koje organizacije. Zato dajem Svajcarski model ma koliko on delovao naucno fantasticno za nase pojmove.
Svajcarska nije bila ni clan UN do pre par godina (mislim, da ne guglam) i nista im ne fali.
 
Uporno tvrdim da Srbija mora da bude "dobra" sa svim stranama, da uskladimo zakone, pravila, da igramo igru po pravilima ali nije neophodno da budemo clan bilo koje organizacije. Zato dajem Svajcarski model ma koliko on delovao naucno fantasticno za nase pojmove.
Svajcarska nije bila ni clan UN do pre par godina (mislim, da ne guglam) i nista im ne fali.
Дајеш пример Швајцарске, а појма немаш о економском статусу Швајцарске која је практично неформални члан ЕУ.
И како то Швајцарска која није добра са свим станама, нити је ускладила законе са свим странама, како то може бити пример Србији ? И како се то усклађује са свима ? Ко је то успео ?
 
Да ли српски десничари, националисти, треба да буду задовољни кандидатуром Ђокића као носиоца студентске листе?

Поуздано знам да је СНС пресрећна његовом кандидатуром.
 
Студенти их опасно навлаче на танак лед.

Да, пружили су немоћне, кратке ручице не би ли привукле и другог да се утопи са њима. Лед са кога покушавају да навлаче и друге им се полако топи. Осећаш ли крај, тај happyend?
 
Студенти их опасно навлаче на танак лед.

Сећаш ли се оне басне у којој је лија рибарила у леденој реци, репом па јој се реп замрзо?
 
Jedna EU kolona. Miloš i Nestor dve. Sa studentima ukupno četiri.
Јасно је да служба контролише све њих, осим Студентске листе.
Циљ службе је да се расипају гласови противника режима АВ.

Ни један искрени десничар, центриста или левичар, неће ризиковати да гласа за комби странке, да његов глас остане испод цензуса и да Вучићу то иде у корист.

Студенти, ко год да их води, они су сигурица, не због тог једног лидера који мора бити формално постављен, већ због студената који су изнели све то.
За опозицију ће гласати само ужа родбина и они који имају финансијске користи од тих комби странака.
 
Надан се да друге и треће категорије људи има најмање, волео бих да не постоје, јер за мене су они велеиздајници и вучићеви плаћеници.
Свако ко следеће изборе не види као референдумске он је идиот. Свако ко не може да сачека прве слободне изборе без вучића је такође идиот.
 
Јасно је да служба контролише све њих, осим Студентске листе.
Циљ службе је да се расипају гласови противника режима АВ.

Ни један искрени десничар, центриста или левичар, неће ризиковати да гласа за комби странке, да његов глас остане испод цензуса и да Вучићу то иде у корист.

Студенти, ко год да их води, они су сигурица, не због тог једног лидера који мора бити формално постављен, већ због студената који су изнели све то.
За опозицију ће гласати само ужа родбина и они који имају финансијске користи од тих комби странака.

Поштен свет сигурно неће дати глас блокејима. Превише је лажова, сецикеса и муљатора у тим твојим крдима.
 
Дајеш пример Швајцарске, а појма немаш о економском статусу Швајцарске која је практично неформални члан ЕУ.
И како то Швајцарска која није добра са свим станама, нити је ускладила законе са свим странама, како то може бити пример Србији ? И како се то усклађује са свима ? Ко је то успео ?
Uptavo to kazem
Neformalno.
I biti dobar sa svima
 
Uptavo to kazem
Neformalno.
I biti dobar sa svima
А што Швајцарска има решено питање граница и одличне односе са комшијама, а ми све супротно ? Бити добар са свима значи, посетити званично Приштину и да Аљбин посети Београд, успоставити дипломатске односе ?
А шта ћемо са тиме што Швајцарска не пати од путинофилије? Како ту да одглумимо Швајцарску ?
 
А што Швајцарска има решено питање граница и одличне односе са комшијама, а ми све супротно ? Бити добар са свима значи, посетити званично Приштину и да Аљбин посети Београд, успоставити дипломатске односе ?
А шта ћемо са тиме што Швајцарска не пати од путинофилије? Како ту да одглумимо Швајцарску ?
Vidi.
Jasno sam rekao da smo mi daleko od toga i da to deluje kao naucna fantastika. Ali to ne znaci da ne treba da sledimo taj primer u najvecoj mogucoj meri uz postivanje sopstvenih osobenosti
 
А што Швајцарска има решено питање граница и одличне односе са комшијама, а ми све супротно ? Бити добар са свима значи, посетити званично Приштину и да Аљбин посети Београд, успоставити дипломатске односе ?
А шта ћемо са тиме што Швајцарска не пати од путинофилије? Како ту да одглумимо Швајцарску ?

Аутошовинистичкин став.
 

Back
Top