Гамбино
Elita
- Poruka
- 21.593
Добро и ти ћеш сада гласати за Вучића, јер је Ђокић похвалио Терзића ? Али СЛ ти није СНС, где се гласа за личност, већ је формално потребан један лик, то је могао да буде мајмун из БГЗОО врта, јер људе занима само листа која је против АВ,а не кандидат.napadaju cacad medijska konstantno godinama i djilasa kao toboz glavnog vodju opozicije cime su narodu zeleli da prikazu da to djilas kao tobo jeste, ali u tu njesravise ne veruju ni krezube babe
sns sekti narvano ide u korist da njihova braca po sluzbi i sistemu opozicija, ih smakne na izborima ako vec moraju pasti jer ih nece goniti za odgovornost i izdaju kao sto oni nisu njih
tako su olajavali toboz djialsa kao djialse lopove ,djilas makno 619 mil evra a on i dalje seta slobodno... normalno da seta slobodno kad je njihov covjek iz istog sistema
sad im je to djokic
ma nemoj, ovaj video samo pokazuje da je dokic sistemsko gofance... jer kad ti mozes krimosa poput terzica da hvalis sve je jasno!
ko hvali terzica taj je ista bagra kao i on ...
Онај ко се бави кандидатима СЛа, програмом и идеологијом СЛ, то су ћацад.

