Да ли Србима у РС прети нестанак?

Poruka
22.423
САРАЈЕВО, 29. ОКТОБРА (СРНА) - Њемачки дипломата и бивши медијатор за РС и ФБиХ Кристијан Шварц Шилинг кандидат је Њемачке за новог високог представника у БиХ, пише данас дневна штампа у БиХ позивајући се на њемачке дипломатске изворе.

Према писању медија, Шилингова кандидатура предата је јуче, посљедњег дана рока за пријаву, а своје кандидате раније су истакли Чешка, Италија и Холандија.

Чешка је предложила Александра Вондру, сарадника бившег пољског предсједника Вацлава Хавела, Италија је кандидовала свог бившег амбасадора у Сирији Лауру Миракијан, а Холандија Михиела Пајтина.

Према незваничним информацијама сарајевског "Дневног аваза", очекује се да ће Савјет за провођење мира до краја новембра за будућег високог представника највјеровтније изабрати Шилинга.

Послије Швеђанина Карла Билта, Шпанца Карлоса Вестендорпа, Аустријанца Волфганга Петрича и Британца Педија Ешдауна, нови шеф ОХР-а требало би да буде и посљедњи високи представник међународне заједнице у садашњем капацитету.


Шварц-Шилинга су Срби запамтили као крволочника, човека који је још 1991 захтевао бомбардовање Србије, српски народ називао примитивним дивљацима и чак оспоравао право Срба као народа на државу. На ТВ-екранима је уживао када су на РС падале бомбе НАТО-пакта. Према овом "човеку" (морам да напишем овако, јер ово није ни човек ни животиња) су диктатори 20. века мала деца (ипак треба додати да овај за разлику од Адолфа сарађује са Јеврејима).
 
Nexus 6:
ma kakav komentar...ne interesuje me Republika Srpska...nek se time bavi drzava...


Nista licno burazeru, ali poneki tvoji komentari ne da me iznenadjuju vec me obeshrabre do bola..

Ma nek daju, kazes..

Dobro nek daju, otisla SRK , nek ode RS, pa ode Kosovo, pa ce zatim Vojvodina, sta je sledece pitam te..

Izgleda da ce da bude ona zloglasna ili turska da bude samo Beogradski pasaluk ili jos gora od Tarabica da ce srba ostati toliko da stanu pod jednu krusku...

A dok god takvim imamo izvjesna je stvar da ce se to i desiti..

Razmisli prvo i sebi, od nas si digao ruke davno..

Srecno ti bilo brate i pozelio bih da budes jedan od onih koji ostaju pod onom kruskom...
 
Бл:
Како бре заврши, дадоше војску, па полицију, пре тога царину и ПДВ па неможе више.

ВИВА ЛА РЕВОЛУЦИОН
Нексусе коментар


Да ли Србима у РС прети нестанак?

Ovo je tvoje pitanje, BL, i ja ti rekoh da smo mi sami sebi pretnja. Druga je prica sto ti potezes pitanje gasenja Republike Srpske.
 
Бл:
Шварц-Шилинга су Срби запамтили као крволочника, човека који је још 1991 захтевао бомбардовање Србије, српски народ називао примитивним дивљацима и чак оспоравао право Срба као народа на државу. На ТВ-екранима је уживао када су на РС падале бомбе НАТО-пакта. Према овом "човеку" (морам да напишем овако, јер ово није ни човек ни животиња) су диктатори 20. века мала деца (ипак треба додати да овај за разлику од Адолфа сарађује са Јеврејима).

schwarz-schilling nije nikada zahtijevao bombardovanje srbije iz razloga sto je mrzio srbe, nego zbog toga sto je ranije od svih ostalih diplomata prozreo prevarantsku igru milosevica i njegovih pijuna (karadzic, raskovic, plavsic, krajisnik itd.). on je prvi agresora nazvao pravim imenom (Jugoslavija) i prestao upotrebljavati termin "gradjanski rat", koji je lansiran iz beograda a podrzavan na palama, u kninu i slavoniji.

na pitanje; da li ce srbi nestati iz bosne i hercegovine..? odgovor je NE! niti to zeli schwarz-schilling niti bosanci i hercegovci. isto se ne moze tvrditi i za tzv. "republiku srpsku", koja je djelo genocida i etnickog ciscenja nad bosancima. bosna i hercegovina ima debele argumente u rukama (nelegalni deyton po ustavu, tuzba BIH protiv SiCG za agresiju i genocid u den haagu, kao i dokaze o podrzavanju profasistickih ideja od strane predstavnika tzv. "RS" i ugrozavanje suveriniteta BIH od opet tzv. "RS").

danas je i politickom laiku jasno, da ce se BIH formirati na gradjanskim, demokratskim i tolerantnim novim temeljima, koji odgovaraju svim modernim i savremenim drzavama svijeta a u kojoj nece biti mjesta ni za "rep. srpsku" ni za "muslimansku dzamahiriju" a bogami ni za "neku lijepu nasu". svim gradjanima bosne i hercegovine ce biti (u nekim dijelovima drzave je to vec i danas ucinjeno) zagarantovana puna gradjanska sloboda i ravnopravnost.

facit: nijedan narod i nijedna narodnost nece nestati iz bosne - ali cetnici, ustase i ostali petokolonasi mogu komotno da se sele, gdje im je bolje il' da nam pune zatvore.
 
Sucur:
Da, nestajemo, polako nam namecu stvari s kojima se polako gubi srpski identitet u RS tj. BiH, sem ako se sto prije nedozovemo pameti...


Dok je zdrave pameti i identitet je tu. Niko ti to ne moze uskratiti. Ko ce to izgubiti identitet ako se sutra Bosna kantonizira? Zar ima onih koji se poistovecuju sa drzavom? Dajte, ljudi, reorganizujte malo taj pogled na svet.
 
Ja kazem na ulicu na proteste prvo vi u Republici Srpskoj da se svi dignete na noge,zatim svi mi u Srbiji pa onda svi Srbi na planeti pa valjda ce i nas neka nevladina organizacija da cuje i da nam se smiluje da i mi imamo pravo na samoopredeljenje,a posle toga svaki Srbin da se isprsi kolko ko moze pa i mi da malo lobiramo po onoj truloj americi pa ces da vidis kako ce ceo svet da prihvati ideju o SRPSKIM zemljama i velikoj Srbiji.Dok se to ne desi mozemo samo da pricamo na forumima i strahujemo kad ce i to da nam zabrane
 
discovery:
schwarz-schilling nije nikada zahtijevao bombardovanje srbije iz razloga sto je mrzio srbe, nego zbog toga sto je ranije od svih ostalih diplomata prozreo prevarantsku igru milosevica i njegovih pijuna (karadzic, raskovic, plavsic, krajisnik itd.). on je prvi agresora nazvao pravim imenom (Jugoslavija) i prestao upotrebljavati termin "gradjanski rat", koji je lansiran iz beograda a podrzavan na palama, u kninu i slavoniji.

na pitanje; da li ce srbi nestati iz bosne i hercegovine..? odgovor je NE! niti to zeli schwarz-schilling niti bosanci i hercegovci. isto se ne moze tvrditi i za tzv. "republiku srpsku", koja je djelo genocida i etnickog ciscenja nad bosancima. bosna i hercegovina ima debele argumente u rukama (nelegalni deyton po ustavu, tuzba BIH protiv SiCG za agresiju i genocid u den haagu, kao i dokaze o podrzavanju profasistickih ideja od strane predstavnika tzv. "RS" i ugrozavanje suveriniteta BIH od opet tzv. "RS").

danas je i politickom laiku jasno, da ce se BIH formirati na gradjanskim, demokratskim i tolerantnim novim temeljima, koji odgovaraju svim modernim i savremenim drzavama svijeta a u kojoj nece biti mjesta ni za "rep. srpsku" ni za "muslimansku dzamahiriju" a bogami ni za "neku lijepu nasu". svim gradjanima bosne i hercegovine ce biti (u nekim dijelovima drzave je to vec i danas ucinjeno) zagarantovana puna gradjanska sloboda i ravnopravnost.

facit: nijedan narod i nijedna narodnost nece nestati iz bosne - ali cetnici, ustase i ostali petokolonasi mogu komotno da se sele, gdje im je bolje il' da nam pune zatvore.

СА НЕ ЧОВЕКОМ КАО ТИ НЕ ЗБОРИМ

Privatna poruka: cobaneeeeee.....
stari Juče, 00:49
discovery
Registrovan korisnik

Učlanjen:: 29.10.2005.
Poruke: 17

Podrazumevano cobaneeeeee.....
heeeeej cobaneeeeee.... ha ha ha hej mali koliko si glup ko *****, a najsmjesnije mi je sto ti to jadnice i neznas.

pises, citiram:

Христе Боже распети и свети, Српска земља кроз облаке лети.
Лети преко небеских висина, Крила су јој Морава и Дрина
На три свето и на три саставно, Одлазимо на Косово равно.

kraj citata.

komentar - samo moras pohitit' jer ce ti uskoro trebat' pasos seljacino cetnicka...
 
Vagrant:
Ja kazem na ulicu na proteste prvo vi u Republici Srpskoj da se svi dignete na noge,zatim svi mi u Srbiji pa onda svi Srbi na planeti pa valjda ce i nas neka nevladina organizacija da cuje i da nam se smiluje da i mi imamo pravo na samoopredeljenje,a posle toga svaki Srbin da se isprsi kolko ko moze pa i mi da malo lobiramo po onoj truloj americi pa ces da vidis kako ce ceo svet da prihvati ideju o SRPSKIM zemljama i velikoj Srbiji.Dok se to ne desi mozemo samo da pricamo na forumima i strahujemo kad ce i to da nam zabrane
Има ш право!!!!!!!!!!!!!!
 
Autobus 88:
E pa ako nestajemo ja bih da bar nestanemo kao Srbi i da Srbi ostanemo do zadnjeg trena. Bolje je da svi casno izginemo u nekom novom krvavom ratu za krst casni i slobodu zalatnu. Nego da nestanemo u mesovitim brakovima, sektama, ateizmu, asimilaciji i slicnim sranjima koje donosi mir sklopljemn sa djavolom.
Мислим да си у ПРАВУ и ти.
ИЛИ ЛОБИ ИЛИ РАТ
 
Ja ti brate Srbine uopste nisam za taj rat.Nit Srbi imaju para za ratovanje nit mi se nesto ne gine da bi neki mamin sin koji nije bio sposoban da podigne pusku posle meni mogao da kaze da sam zlocinac.Ja sam ti za politiku,pa kad izbije neki veci rat da ne biramo strane i medjusobno se delimo i koljemo nego da svi slozno radimo za SRPSKE interese dok velike sile budu imale vaznijih problema od maltretiranja Srba
 

Back
Top