Da li Srbija treba da prizna samoproglašenu državu Chaz?

Da li treba priznati državu Chaz?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Možeš sam da lupetaš jer nemaš ni odgovor ni argumente...
Ти си, дечкоњо, ван категорије оних који схватају смисао разговора и аргумента. :lol:
Ниси ни свестан колико си у офсајду, напаљен си као тетреб, и још увек, за све ово време твог учешћа- ја не прочитах ништа што је било вредно неке дискусије.
Проблем са тобом и таквима је што се вама ништа не може доказати, све и да Јеванђеља подастрем. Ви сте идеолошки застранили, и безнадежни сте случајеви.
Али сте донекле забавни, па вас нико ни не узима за озбиљно.
И нема љутиш.
 
Логика и теорија имају мало удела у човековим одлукама. Ја износим само чињенице свидело се то некоме или не.
Мафијашко је зато што полази од претпоставке да су сви људи исти као творци те идеје али нажалост свако слободно тржиште на крају се завршава са анархо-капитализмом елите која фукционише изван држава и на крају обесправљавају државу што се на крају и догодило са Америком која годинама клечи пред мафијом а онда данас сви изненађени када дође наплата тешког новца на руке. :hahaha:

А што се тиче кртине неће бити да је тако као што ти причаш већ напротив. Управо је тај систем кога браниш свет џукца где најбољи узму кртину а онда се бирачи или берзаши глођу око тога ко ће први да узме коску а кртину све појели главни играчи. Капитализам је изродио сва зла, управо због своје неморалне природе, па довољно да видишш државе где су људи хладни, отуђени, где ти неће помоћи, управо зато што у центар не ставља обичног човека већ ставља елиту а обични човек је ЕКСПЛАТАЦИОНО СРЕДСТВО како би набацио што већи профит. Све штп капитализам производи је због ПРОФИТА иако нема потребе за проиводњом, дакле иако нема потребе да се арче ресурси и људство КАПИТАЛИЗАМ ЖРТВУЈЕ И ПЛАНЕТУ И ЉУДЕ КАКО БИ СТЕКАО ПРОФИТ ЈЕР КАПИТАЛ ПОЈЕДИНЦА је главна мотивација. Толико о томе И РАЗЛОГ ЗАШТО СЛОБОДНО ТРЖИШТЕ ТРЕБА УРУШИТИ.


Ovde gore napisano ne sadrži ni jednu jedinu činjenicu!
Sve je gola teorija!
I uz to još katastrofalno glupa i zato i pogrešna!
Ti čak ne razumeš ni razliku između teorijske tvrdnje i činjenične tvrdnje!
Ne razumeš čak ni razliku imeđu činjenične tvrdnje i vrednosne tvrdnje!
 
Ти си, дечкоњо, ван категорије оних који схватају смисао разговора и аргумента. :lol:
Ниси ни свестан колико си у офсајду, напаљен си као тетреб, и још увек, за све ово време твог учешћа- ја не прочитах ништа што је било вредно неке дискусије.
Проблем са тобом и таквима је што се вама ништа не може доказати, све и да Јеванђеља подастрем. Ви сте идеолошки застранили, и безнадежни сте случајеви.
Али сте донекле забавни, па вас нико ни не узима за озбиљно.
И нема љутиш.
"Licemeri koji su se zalagali za otvorenost granica Amerike, za zabranu nošenja oružija, i koji su hteli da raspuste policiju, primenjuju sasvim suprotna načela u svojoj državi; postavljaju barikade (podseća na balvan revoluciju) nedefinisani naoružani likovi (nisu policija, jelte, legitimišu, i najavljuju čak podizanje zida, imaju svoje WARLORDE i naoružavaju se do zuba"
Imaš li argumente protiv ovih činjenica i tvrdnji koje opisuju nastanak svake socijalističke države?
Ili ćeš i dalje samo nešto da krekećeš na ličnom nivou?
 
Мафијашко је зато што полази од претпоставке да су сви људи исти као творци те идеје али нажалост свако слободно тржиште на крају се завршава са анархо-капитализмом елите која фукционише изван држава и на крају обесправљавају државу што се на крају и догодило са Америком која годинама клечи пред мафијом а онда данас сви изненађени када дође наплата тешког новца на руке. :hahaha:

А што се тиче кртине неће бити да је тако као што ти причаш већ напротив. Управо је тај систем кога браниш свет џукца где најбољи узму кртину а онда се бирачи или берзаши глођу око тога ко ће први да узме коску а кртину све појели главни играчи. Капитализам је изродио сва зла, управо због своје неморалне природе, па довољно да видишш државе где су људи хладни, отуђени, где ти неће помоћи, управо зато што у центар не ставља обичног човека већ ставља елиту а обични човек је ЕКСПЛАТАЦИОНО СРЕДСТВО како би набацио што већи профит. Све штп капитализам производи је због ПРОФИТА иако нема потребе за проиводњом, дакле иако нема потребе да се арче ресурси и људство КАПИТАЛИЗАМ ЖРТВУЈЕ И ПЛАНЕТУ И ЉУДЕ КАКО БИ СТЕКАО ПРОФИТ ЈЕР КАПИТАЛ ПОЈЕДИНЦА је главна мотивација. Толико о томе И РАЗЛОГ ЗАШТО СЛОБОДНО ТРЖИШТЕ ТРЕБА УРУШИТИ.


Ovde gore napisano ne sadrži ni jednu jedinu činjenicu!
Sve je gola teorija!
I uz to još katastrofalno glupa i zato i pogrešna!
Ti čak ne razumeš ni razliku između teorijske tvrdnje i činjenične tvrdnje!
Ne razumeš čak ni razliku imeđu činjenične tvrdnje i vrednosne tvrdnje!


Хоћеш да ми кажеш да људи у капитализму нису ЕКСПЛАТИОЦИОНО СРЕДСТВО и да није КРАЈЊИ ЦИЉ донети ПРОФИТ ПОЈЕДИНЦА на грбачи што мање плаћеног и вредног радника, по могућности ако би могао да ради 24/7 то би било идеално за капиталистичку ђубрад? Па ово је смешно или ти имаш исувише дечије гледање на свет али да знаш да понижаваш људе у недостатку аргумента за то ти алал ти ћуфте. :hahaha: :cepanje:

Знаш шта је смешно? Смешно је када капиталисти економисти крену да се чуде како смо постали потрошачко друштво а сам циљ система је продати робу без обзира на даље последице или ограничености ресурса планете и људства. То значи да намерно изазвати кварове како би маса куповала проивод који ће бити статусни симбол.

И онда добијаш ово и још много тога...



Ви капиталисти сте због "производње зарад профита појединца" уништили и људе и ову планету али вас то не занима јер сте мафија.
 
Poslednja izmena:
Хоћеш да ми кажеш да људи у капитализму нису ЕКСПЛАТИОЦИОНО СРЕДСТВО и да није КРАЈЊИ ЦИЉ донети ПРОФИТ ПОЈЕДИНЦА на грбачи што мање плаћеног и вредног радника, по могућности ако би могао да ради 24/7 то би било идеално за капиталистичку ђубрад? Па ово је смешно или ти имаш исувише дечије гледање на свет али да знаш да понижаваш људе у недостатку аргумента за то ти алал ти ћуфте. :hahaha: :cepanje:

Знаш шта је смешно? Смешно је када капиталисти економисти крену да се чуде како смо постали потрошачко друштво а сам циљ система је продати робу без обзира на даље последице или ограничености ресурса планете и људства. То значи да намерно изазвати кварове како би маса куповала проивод који ће бити статусни симбол.

И онда добијаш ово и још много тога...



Ви капиталисти сте због "производње зарад профита појединца" уништили и људе и ову планету али вас то не занима јер сте мафија.
Sa ljudima koji su protiv toga da se cene određuju na slobodmom tržištu, tj. koji smatraju da cenu vekne hleba, litre benzina.... itd... treba da odredi Vučić,
Putin, Xi, Broz, Staljin.... i/ili ostali moroni iz komunističkog tropara neću da gubim vreme! To je smešno....
 
Sa ljudima koji su protiv toga da se cene određuju na slobodmom tržištu, tj. koji smatraju da cenu vekne hleba, litre benzina.... itd... treba da odredi Vučić,
Putin, Xi, Broz, Staljin.... i/ili ostali moroni iz komunističkog tropara neću da gubim vreme! To je smešno....

Слободно тржиште је највеће зло које је могло да задеси човечанство зато што људи ретко када сагледају на последице већ мисле само на оно тамо где сунце не излази и против тога се треба борити свим средствима. Мора да постоји ред у држави а не анархија где ће човек на човека гледати као напријатеља и такмичити се у играма глади - неко из аловости, а други само да преживи још један. Није ли то анимално понашање о коме си говорио и нападао ме како ја промовише назадност цивилизације или се мене то само очи варају? :rtfm:
 
Poslednja izmena:
Слободно тржиште је највеће зло које је могло да задеси човечанство зато што људи ретко када сагледају на последице већ мисле само на оно тамо где сунце не излази и против тога се треба борити свим средствима. Мора да постоји ред у држави а не анархија где ће човек на човека гледати као напријатеља и такмичити се у играма глади - неко из аловости, а други само да преживи још један. Није ли то анимално понашање о коме си говорио и нападао ме како ја промовише назадност цивилизације или се мене то само очи варају? :rtfm:
Jel ti stvarno tako misliš ili me zahebavaš?
 
Jel ti stvarno tako misliš ili me zahebavaš?

Шта мислим? Знам. Видим. То је зло против кога се треба борити свим средствима.

Важи исто и за слободне медије када се успрегну са либералним-капитализмом. Буквално непријатељ поред нас самих нам не треба.

Можете колико хоћете да се љутите, знам и зашто се љутите јер ударам директно на вашу моћ али импакт који један богаташ може да има на медије не само домаће него и светске не може ни да се пореди са неком небитном Јутуб телевизом која служи само да маже очи јавност како постоји тобоже слобода а теби руке везане.
 
Poslednja izmena:
Нико му није објаснио да капитализам постоји откако постоје и друштвени односи.

Не. Прво је постајао КОМУНИЗИАМ, 2000 година мира бескласне Винчанске културе па тек онда је дошла багра и почела да вара народ. Моја дужност као наследник те древне културе и као социјалиста јесте да борим против наследника шљама Римске републике! И то треба да буде дужност сваког ко је са ових простора и носи гене те древне цивилизације.
 
Не. Прво је постајао КОМУНИЗИАМ, 2000 година мира бескласне Винчанске културе па тек онда је дошла багра и почела да вара народ. Моја дужност као наследник те древне културе јесте да борим против наследника шљама Римске републике.

А, то сти све учио из неке твоје литературе манифеста ?
 
А, то сти све учио из неке твоје литературе манифеста ?

Најмање заједница је породица, па онда иде племе, па народ, па контитент па човечанство као највећа комуна.
Капитализам уништава природни развој свести људи и своди га на примарно ЈА, на саможивност, отуђеност.... Добродошли у игру глади. Из ког дистрикта долазите молићу лепо? :whistling:

Са штеточинама људског рода не треба трошити пуно приче. Национализам је такође чедо капитализма.

БОЉЕ РАТ НЕГО ПАКТ ✬ БОЉЕ ГРОБ НЕГО РОБ
 
Poslednja izmena:
Све то што си збућкао, настало је папазјанијом из 1789.г.

Јесте, људи раније нису тлачили никад људе... као што људи никад нису упали у неку селендру у току рата, то је иначе био ЖИВИ ФЕНОМЕН, нашла се будала лака на оборачу и мало се занели.... ниједан то народ није радио пре злих и назадних Срба па је читав свет онако сав невин нарочито невина САД остала у шокингу на то дивљаштво. Па срам нас било нецивилизованим и кад ћемо више да се цивилизујемо као они.. :hahaha: :cepanje:
 
Poslednja izmena:
Не тролуј тему и пусти друге да пишу ...

Чекај ти заиста верујеш да је ово све покренуо због убиства једног наркића да је читав свет остао згађен на убиство или је то само била НАМА добро позната Клинтова пропаганда машинерија да од магарца направи тенк како би срушио ЗАО СОЦИЈАЛИЗАМ. :hahaha: :cepanje:

Него знају људи да је због социјалне неједнакости "ЛЕВИЦА" У САД-у у порасту и прети да наплати правду над мафијашким корпорацијама који утичу не само на САД него и на читав свет, па морају да је ЖИГОШУ као Вучић што ради истом методом на опозицијом а то је ако не гласате за нас појешће нас Ти-рекс и ће погинемо сви у воду!!!:rtfm:
 
Poslednja izmena:
Imaš li argumente protiv ovih činjenica i tvrdnji
И томе ти и говорим... :lol:
То си ти и теби слични прогласио за "чињенице и тврдње", и сад тражиш некога са "друге стране барикаде" за још један круг игре "јесте- није, ти си глуп не ти си"...
А ја износим сада и овде "чињеницу и тврдњу"- сви ви, са обе стране тог свеамеричког сукоба -нисте у праву.
Само кусате исту чорбу, коју сте кували свуда по свету, само се сада просуло мало и код вас, јер Бог што шта пропусти; али- Ђаво увек дође по своје.
 
Ти си, дечкоњо, ван категорије оних који схватају смисао разговора и аргумента. :lol:
Ниси ни свестан колико си у офсајду, напаљен си као тетреб, и још увек, за све ово време твог учешћа- ја не прочитах ништа што је било вредно неке дискусије.
Проблем са тобом и таквима је што се вама ништа не може доказати, све и да Јеванђеља подастрем. Ви сте идеолошки застранили, и безнадежни сте случајеви.
Али сте донекле забавни, па вас нико ни не узима за озбиљно.
И нема љутиш.
A nemoi ga Role pa trudi se momce :D
 

Back
Top