Da li Srbija i Srbi zaista znaju sta hoce?

Da li Srbija i Srbi zaista znaju sta hoce?

  • Nova Yugosfera Srba, Hrvata i Slovenaca sa pridruzenim bananama i baklavom

    glasova: 0 0,0%
  • Ko u Srbiji poludeo nije, taj odobrava PanShiptarsku uniju

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    33
Ти си само искомплексирани болид и тотална будала. Q***čiš се да си негде тамо по ,,белом свету'' стекао некакв статус и да у матицу Србију ретко долазиш јер те прате мафијаши и БИА. Без мафијаша очигледно не можеш а БИА су само твоје глупе конструкције јер си склон самохвалисању.
Нема ти помоћи!
I da, dolazim svaka dva meseca po 10+ dana. Od pre godinu dana, oni su se okanili od mene. Oslobodio sam se njih... Lakse se dise. Bronhi! :ok:
 
I da, dolazim svaka dva meseca po 10+ dana. Od pre godinu dana, oni su se okanili od mene. Oslobodio sam se njih... Lakse se dise. Bronhi! :ok:
Нема ти помоћи! Опет самохвалисање.
Следећи пут кад долазиш, посети Лазу у Београду и поразговарај са њима. Наравно, о свему и свачему. Они ће ти рећи о чему се ради. Разговор са њима није срамота и може много да помогне.
 
Нема ти помоћи! Опет самохвалисање.
Следећи пут кад долазиш, посети Лазу у Београду и поразговарај са њима. Наравно, о свему и свачему. Они ће ти рећи о чему се ради. Разговор са њима није срамота и може много да помогне.
To su, verovatno, pricali i onom uzbunjivacu iz Krusika. Odjednom je od psihijatrijskog slucaja postao izdajnik (izbacio poverljive podatke, Oprem Dobro)! :hahaha:

Ali ja nisam blow-whistler, i zabole me ****** za popularnost. I za sve te price... Ja sam ostavljen na miru, to je vazno!

Verovatno ce neko drugi to da objavi, u skorije vreme, sto se EdePro-a tice. :hvala:
 
To su, verovatno, pricali i onom uzbunjivacu iz Krusika. Odjednom je od psihijatrijskog slucaja postao izdajnik (izbacio poverljive podatke, Oprem Dobro)! :hahaha:

Ali ja nisam blow-whistler, i zabole me ****** za popularnost. I za sve te price... Ja sam ostavljen na miru, to je vazno!

Verovatno ce neko drugi to da objavi, u skorije vreme, sto se EdePro-a tice. :hvala:

Ne lupetaj ... kome se jednom nakače ne skidaju se ... a ti da si zaista teko nešto uradio ne bi baljezgao o tome na krstarici

Mada , svako se sa izdajom nosi na svoj način... sigurn dok ne učiniš izdaju ona izgleda drugačije , a posle počinje da bude drugačija ..

Po svemu ti za sebe misliš da si izdajnik .
 
Evo ti primer, koliko puta si na forumu nasla temu u kojoj se pominje sitni kriminalac takoreci dzeparos djilas sa svojim sitnim kradjama ? Retko, a o pravim kriminalcima koji uzimaju ozbiljne pare neces nikad cuti, pa cak ni o njihovim izvrsiocima, ozbiljnim kriminalcima koje ni jedna vlast ne sme da dira.
 
Ne lupetaj ... kome se jednom nakače ne skidaju se ... a ti da si zaista teko nešto uradio ne bi baljezgao o tome na krstarici

To jeste tacno. Kome se nakace, ne skidaju se. Tri stvari:
[1] Ja njima NISTA nisam uradio. Ja znam nesto sto njima ocajnicki treba. Nesto, sto NEMA veze sa njima (nije njihovo).
[2] To "NESTO" moze da im zavrsi ugovor od 300 mio evra.
[3] Ja sam _nobody_, ali za njih samo postao _somebody_. Jer ocigledno imam uzasno jaka ledja. Zato se otkacise.

Po svemu ti za sebe misliš da si izdajnik .

Apsolutno ne. Ja za sebe mislim da sam SLOBODAN covek, i da NE postoji sila na svetu, koja moze da me uceni. Nicim. Dve stvari:
[1] Nikome nista NE dugujem (naprotiv, mnogi duguju meni).
[2] Nikoga ne diram (ni te, sto mi duguju). To su moje greske, sto sam na ovaj ili onaj nacin dozvolio te dugove.
 
Ne znam ... šta se zaista krije iza izbačenih floskula o kriminalu.

Sve sam rezervisanija prema raznim parolama , ma kako lepo i korisno zvučale .
Ja pisem o kriminalcima koji to nisu jer su politicki podobni, iako za ono sto rade zakon predvidja kaznu zatvora od 5 do 10 godina, a za sudije preko deset godina. Sto je ozbiljan kriminal. Sta to znaci? Znaci da iza svakoga od njih stoji gomila nedodirljivih koji zakone savijaju i menjaju po potrebi ili ih jednostavno krse i ne odgovaraju.
 
To jeste tacno. Kome se nakace, ne skidaju se. Tri stvari:
[1] Ja njima NISTA nisam uradio. Ja znam nesto sto njima ocajnicki treba. Nesto, sto NEMA veze sa njima (nije njihovo).
[2] To "NESTO" moze da im zavrsi ugovor od 300 mio evra.
[3] Ja sam _nobody_, ali za njih samo postao _somebody_. Jer ocigledno imam uzasno jaka ledja. Zato se otkacise.



Apsolutno ne. Ja za sebe mislim da sam SLOBODAN covek, i da NE postoji sila na svetu, koja moze da me uceni. Nicim. Dve stvari:
[1] Nikome nista NE dugujem (naprotiv, mnogi duguju meni).
[2] Nikoga ne diram (ni te, sto mi duguju). To su moje greske, sto sam na ovaj ili onaj nacin dozvolio te dugove.

I ja sam nuklerani fizičar i znam formulu za dobijanje energije iz ničege ... ovde sam se maskirala , da me ne bi vrbovali CIA, FSB, MOSAD MSS BND FBI MI6....
 
I ja sam nuklerani fizičar i znam formulu za dobijanje energije iz ničege ... ovde sam se maskirala , da me ne bi vrbovali CIA, FSB, MOSAD MSS BND FBI MI6....
Veruj u sta hoces. Ja jednostavno pricam Istine (o sebi). A ti u njih veruj, ili ne. Meni do lanjskog snega.

I da, pisem svoja vrlo iskrena misljenja. Mozda su neka i pogresna, ali na osnovu mnogih podataka koje imam, ja i pisem. Apsolutno je moguce da u nekim stvarima, koje komentarisem, gresim. Vrlo sam neidealan, ali poslednjih 3 godine sam USPEO da emocije izbacim iz rasudjivanja. 99%.
 
Ne znam ... šta se zaista krije iza izbačenih floskula o kriminalu.

Sve sam rezervisanija prema raznim parolama , ma kako lepo i korisno zvučale .
Ja pisem o kriminalcima koji to nisu jer su politicki podobni, iako za ono sto rade zakon predvidja kaznu zatvora od 5 do 10 godina, a za sudije preko deset godina. Sto je ozbiljan kriminal. Sta to znaci? Znaci da iza svakoga od njih stoji gomila nedodirljivih koji zakone savijaju i menjaju po potrebi ili ih jednostavno krse i ne odgovaraju.
Stavise, ako bi se povezala njih trojica u nekom dosijeu vec bi to znacilo organizovan kriminal i povecava predvidjenu kaznu, ali i postojanje mafije. Zato se tuzilastva bave tudjim problemima da opravdaju svoje postojanje cime su vec kriminalci, jer ne rade po zakonu koji ih tera da prijavljuju svaki kriminal za koji saznaju.
Ne mislis valjda da za onog nacelnika gradjevinske inspekcije nema bar 100 prijava sa dokazima?
 
Znamo sta hocemo. Sagledavajuci situaciju hocemo

1. Pripajanje Srpske, Severnog Kosova bez priznanja Kosova, povratak Crne Gore u integralni sastav Srbije, uklanjanje djukanovicevaca koji su oteli srpsku drzavu.

2. Unistavanje korupcije i nekulture u drzavi.

3. Slobodno ekonomsko trziste a pogotovo sa licnim ekonomskim slobodama.

4. Odbacivanje clanstva u EU.

5. S400 i novu eskadrilu MIG 35.

6. punopravno clanstvo u EAEU i potpuno regulisane odnose sa EU u smislu radnog prava i protoka robe ali bez uclanjenja.
 
Срби желе комунизам који ће платити неко други и признање да су у праву и да им свет на тацни да велику државу и моли за опроштај што то раније није учинио.

Укратко, желимо валидацију нашег небеског статуса на земљи.
 
Znamo sta hocemo. Sagledavajuci situaciju hocemo

1. Pripajanje Srpske, Severnog Kosova bez priznanja Kosova, povratak Crne Gore u integralni sastav Srbije, uklanjanje djukanovicevaca koji su oteli srpsku drzavu.
2. Unistavanje korupcije i nekulture u drzavi.
3. Slobodno ekonomsko trziste a pogotovo sa licnim ekonomskim slobodama.
4. Odbacivanje clanstva u EU.
5. S400 i novu eskadrilu MIG 35.
6. punopravno clanstvo u EAEU i potpuno regulisane odnose sa EU u smislu radnog prava i protoka robe ali bez uclanjenja.

Ja se sa ovom listom na neki nacin slazem. Lista ima tezinu, ima ideju... Cetiri stvari:
[1] To ti i neki zelite, ni izdaleka vecina Srba;
[2] Da se ovo sprovede u delo, treba jaka biracka baza i ko granit jaki lideri, i jako jako dugacko vreme (20 godina minimum);
[3] Nakon postizanja ovih ciljeva, treba nova generacija politicara da zameni stare, odgajana na principima ove liste;
[4] Ne mogu sve tacke liste u celosti da se ispune, ali mnoge (vecina tacaka) itekako da!

Good Luck! :ok:
 
Znamo sta hocemo. Sagledavajuci situaciju hocemo

1. Pripajanje Srpske, Severnog Kosova bez priznanja Kosova, povratak Crne Gore u integralni sastav Srbije, uklanjanje djukanovicevaca koji su oteli srpsku drzavu.

2. Unistavanje korupcije i nekulture u drzavi.

3. Slobodno ekonomsko trziste a pogotovo sa licnim ekonomskim slobodama.

4. Odbacivanje clanstva u EU.

5. S400 i novu eskadrilu MIG 35.

6. punopravno clanstvo u EAEU i potpuno regulisane odnose sa EU u smislu radnog prava i protoka robe ali bez uclanjenja.

Значи хоћете немогуће. Теби је на првом месту Велика Србија, дакле национализам. Ту нема места борби против корупције и некултуре јер та идеологија почива на корупцији, некултури и једноумљу. Што је национализам јачи то је више кичераја и моралне декаденције. Деведесете су диван пример.

Онда неприципијално је бити за чланство у Евроазијској унији, а бити против чланства у ЕУ. Да не говоримо да је такође и веома глупо јер ми далеко више тргујемо са ЕУ него са Русима и њиховим сателитима али и да је контрадикторно захтеву за слободним тржиштем јер је ЕАЕУ затворено тржиште.

На крају, тај аранжман са ЕУ који предлажеш ни Велика Британија није способна да искамчи, ап сумњам да ће Србија икада бити способна. Посебно када узмемо у обзир колико су лоши наши преговарачи.
 

Back
Top