Quantcast

Da li Srbi treba da brinu da im neki migranti ne odsecaju glave?

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.977
Autorska tema
Ovo pitanje postavljaju Srbi koji su protiv ideje predsednika Srbije da naseljava Srbiju sa bilo kojim migrantima.
Prošlo je vreme poštovanja islama jer ta vera ima elemenata za agresivnost prema svim ostalim verama.Na kraju krajeva bolje je biti fašista nego trup bez glave.A da napomenuću vam zašto odsecaju glave.Po njihovom verovanju svako ko ostane bez glave ne može u raj.Dakle nije samo uterivanje straha i terora već povezuju nevernike sa zlom jer avaj oni ne mogu takvim postupkom u pakao.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
27.492
Autorska tema
Ovo pitanje postavljaju Srbi koji su protiv ideje predsednika Srbije da naseljava Srbiju sa bilo kojim migrantima.
Prošlo je vreme poštovanja islama jer ta vera ima elemenata za agresivnost prema svim ostalim verama.Na kraju krajeva bolje je biti fašista nego trup bez glave.A da napomenuću vam zašto odsecaju glave.Po njihovom verovanju svako ko ostane bez glave ne može u raj.Dakle nije samo uterivanje straha i terora već povezuju nevernike sa zlom jer avaj oni ne mogu takvim postupkom u pakao.
Nije mi jasno što za te migrante ne pitate one koji su ih i pozvali da krenu ka Evropi?

Koji im je uvek cilj?

Nije ti malo čudno zašto idu ka tamo a uz put prave problem

I meni je uvek siptomatično - splasne priča o migrantima i njihovim nedelima, a onda se od nekud oglasi onaj hrvat Valdec sa informacijom kako ih je obilazio i odmah krenu incidenti na ovom prostoru

3BEP

Poznat
Poruka
9.104
Nije mi jasno što za te migrante ne pitate one koji su ih i pozvali da krenu ka Evropi?
Pa ''pametni'' vučić nek pita soroša na sledećem sastanku.Čika soroše,zašto mi daješ silne milione da puštam u Srbiju silne azijate?Jeste da još dodatno zaradjujem na njihovom švercovanju i transportu,ali što im praviš kuće u Srbiji čika soroše?-Neka pita mali vučpičić

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
27.492
Pa ''pametni'' vučić nek pita soroša na sledećem sastanku.Čika soroše,zašto mi daješ silne milione da puštam u Srbiju silne azijate?Jeste da još dodatno zaradjujem na njihovom švercovanju i transportu,ali što im praviš kuće u Srbiji čika soroše?-Neka pita mali vučpičić

Možda ga je i pitao .. šta su ti javli ?

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
10.426
Autorska tema
Ne treba! Migrantima je Srbija samo "tranzitna" zemlja.Srbija bi trebalo da im olakša tranzit tamo gde su se uputili, slično kao što su u prošlosti Krstaši mirno i bez nasilja nad njenim građanima, išli dalje svojim putem! Sve ostalo ne bi trebalo da bude ni briga Srbije, ni briga njenih građana.

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
12.983
Ne treba! Migrantima je Srbija samo "tranzitna" zemlja.Srbija bi trebalo da im olakša tranzit tamo gde su se uputili, slično kao što su u prošlosti Krstaši mirno i bez nasilja nad njenim građanima, išli dalje svojim putem! Sve ostalo ne bi trebalo da bude ni briga Srbije, ni briga njenih građana.
Više nije nego trajno odredište.

savasavanovic

Poznat
Poruka
9.153
Да, али имамо потписане уговоре о реадмисији са земљама ЕУ, по којима они могу да врате све мигранте који су дошли са територије Србије у Мађарску, Хрватску, Румунију итд.
У ЕУ наступе неки проблеми, и они одлуче да нам врате 800 000 миграната да се ми бринемо о њима.

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
12.983
Да, али имамо потписане уговоре о реадмисији са земљама ЕУ, по којима они могу да врате све мигранте који су дошли са територије Србије у Мађарску, Хрватску, Румунију итд.
У ЕУ наступе неки проблеми, и они одлуче да нам врате 800 000 миграната да се ми бринемо о њима.
A mi ćemo da ih pošaljemo za North Makedoniju.
Inače oni koji su potpisali readmisiju.A znamo ko je potpisao.Kako će da u tom scenariju prođu.Slika će obići ceo Svet.

Poruka
19.182
Autorska tema
Pa vidi ovako buraz...
Ovima na budžetu i sa bonus državnim dodacima se ne isplati, taman se "snašli"...

Nama iz "realnog sektora" svejedno...država je našu glavu odavno stavila na panj
posla nema, posle 40-te vidi śta ćeš da prodaš, plata do 300€ usred Beograda, penzija posle 105 godina
Pametan živi dokle hoće, budala dokle mora...

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
34.915
Pa ko da je.be ove izfeminizirane alfa ženke sa pravima ugrožene vrste?
Prosečan srpski muškarac zgažen i bačen u blato?
Ne može.
To će da bije i oplođava kerojeb Jusuf iz Avganistana.
Sve su to muske p*zde krive jer su to dozvolile, nebi ja tu krivio zene.
Sise su i sluzenje vojnog roka ukinuli jer su nesposobni, nisu im za to krive zene.
A to da Jusuf ispendreci i isprangija Srbljanovicku za gram koksa, zaboli me racku, usreci ce se. :)

savasavanovic

Poznat
Poruka
9.153
Капиталистичкој Србији су потребни радници, конобари, водоинсталатери, молери, продавци у трговинама, шофери, физички радници, који ће радити за 300-400 евра месечно.Таква радна снага убрзано напушта Србију, и неко мора доћи на њено место.Таква радна снага може да се увезе из Азије и Африке, а не из Шведске и Немачке.

Садашња генерација миграната неће да ради за ситне новце, али ствари треба гледати на дужи рок.Њихова деца се могу лепо превинкловати да буду јефтина радна снага за домаће и стране капиталисте.Нису ни Срби хтели да раде за 200-300 евра, па се све то променило за 20-30 година.

savasavanovic

Poznat
Poruka
9.153
A mi ćemo da ih pošaljemo za North Makedoniju.
Inače oni koji su potpisali readmisiju.A znamo ko je potpisao.Kako će da u tom scenariju prođu.Slika će obići ceo Svet.
А шта је било са Срђаном Ногом, да ли је оборио Вучића, похапсио све судије и тужиоце и именовао своје посланике и министре?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.