"Da li Srbi svojim ponašanjem postaju poput neonacista, ali prema sebi samima?"

nesko101

Elita
Poruka
18.536
Autorska
Shatate li vi braćo Srbi zašto ste na ovakav surov način pitani?
Ako iskreno shvatate onda je to dobro za vas u budućnosti ali ako ne shvatate onda će vas sam predsednik koga ste ponovo podržaii postati jednoga dana definitivno lična noćna mora i doživećete nesrećne godine za svoju duhovnost.Novac koji ćete imati neće moći kompenovati izdaje koje će se ređati i množiti.

Ne.
Srbi vrlo dobro znaju da cuvaju svoju guzu, i sve gledaju iz ugla svog dupeta.
U realnim individualnim zivotima, naravno, ne u vasim besmislenim nacionalistickim kolektivnim narativima.
Tipa, kada naucis srpskog seljaka, ti tacno provalis program po kojem radi, a koji se zove 'Gledaj sve, uvek i svake sekunde iz ugla svog dpeta'.
Onda tacno reci koje izgovara, znas unapred i same reci, i kontekst, i sve. U samom pogledu i pre nego ti se obrati znas da je smislio nesto za svoje dup.e

Ne.
Srbi vrlo dobro znaju da cuvaju svoju guzu, i sve gledaju iz ugla svog dupeta.
U realnim individualnim zivotima, naravno, ne u vasim besmislenim nacionalistickim kolektivnim narativima.
Tipa, kada naucis srpskog seljaka, ti tacno provalis program po kojem radi, a koji se zove 'Gledaj sve, uvek i svake sekunde iz ugla svog dpeta'.
Onda tacno reci koje izgovara, znas unapred i same reci, i kontekst, i sve. U samom pogledu i pre nego ti se obrati znas da je smislio nesto za svoje dup.e
И сам имаш колективистичке погледе, а да тога ниси ни свестан.

То само доказује Супериорност Колективистичког Концепта.

Autorska
Ako iskreno shvatate onda je to dobro za vas u budućnosti ali ako ne shvatate onda će vas sam predsednik koga ste ponovo podržaii postati jednoga dana definitivno lična noćna mora i doživećete nesrećne godine za svoju duhovnost.Novac koji ćete imati neće moći kompenovati izdaje koje će se ređati i množiti.
Много си малодушан, Нешко, то ти ме ваља.

Autorska
Мораш да будеш прецизан ? На које неонацисте мислиш ? Свака држава има неонацисте.

Nisam bio dok smo se tukli svojim pesnicama na ibarskom mostu.Sada jesam i to je posledica neprekidnih izdaja.
Мораш бити јак. Верујем у разочарења, али малодушност је лоше духовно стање. Онда човек све види негативно и често лоше резонује и закључује.

Ljudi su mi prijetili ovdje sto sam izjavio, u vezi tvog naslova - da po mom misljenju srpski nacionalizam se malo razlikuje od neonacizma.

srbski udbaški nacionalizam, je nacizam baš kao i tvoja udbaška srbomržnja.

mislio sam da se uključim u diskusiju bazirano na naslovu, ali sad vidim da nemam pojma o čemu želiš da pričaš?

o tome da se srbi koji nisu u SNS-u tretiraju nešto slično poput jevreja u naci nemačkoj
ne BUKVALNO ali nećeš naći ni posla a ni pi čke ako nisi u SNS-u!
nećeš se ni oženiti ni steći porodicu ni ništa ako i kreneš razjebaće ti i brak
a ženu i decu će okrenuti protiv tebe.....dovoljno!

Autorska

niko nije razumeo osim mene šta si hteo da kažeš....
da mi JESMO skliznuli u MEKI nacizam 21. veka
recimo, prekineš utakmicu i pokloniš prvenstvo svom klubu
pa šta je to nekog nacizam?
ne trebaju ni logori ni žica....naprave ti oni nevidljivi logor
i nevidiljivu žicu...ograde sve oko tebe...

srbski udbaški nacionalizam, je nacizam baš kao i tvoja udbaška srbomržnja.

Laz, Jovo Kapicic se borio protiv nacista i cetnika

Stephen Colbert Point GIF by The Late Show With Stephen Colbert

Back