Da li smo sami u svemiru?

11 I vidje nebo otvoreno i posudu nekakvu gdje silazi kao veliko platno, što se na četiri ugla spušta na zemlju. 12 I u njoj su bile svakovrsne četveronožne životinje i gmazovi zemaljski i ptice nebeske.

13 I dođe glas k njemu: "Ustani, Petre, pokolji i jedi!"

14 A Petar reče: "Nipošto, Gospodine, jer nikada ne jedoh što okaljano i nečisto."

15 I glas opet k njemu po drugi put: "Što je Bog očistio, ti ne zovi nečistim!"

16 I ovo bi triput, i odmah se posuda opet uze na nebo.

17 I dok je Petar razmišljao u sebi, što znači to viđenje, koje vidje, eto ljudi, što ih posla Kornelije, raspitavši kuću Simonovu, stadoše pred vratima

djela apostolska
 
Bitno je da u nasem solarnom sistemu jesmo sami.
Apsolutno se slazem da smo sami. NASA sigurno ne bi lagala jer to je americka institucija a Amerika i njena politika je takva da je skroz super. Amerika brani demokratiju u Iranu i Avganistanu i brani je i u svemiru. Nema sanse da ima nekog u nasem solarnom sistemu, nema sanse da ima ni baza ni brod, jer NASA ne laze.
 
Apsolutno se slazem da smo sami. NASA sigurno ne bi lagala jer to je americka institucija a Amerika i njena politika je takva da je skroz super. Amerika brani demokratiju u Iranu i Avganistanu i brani je i u svemiru. Nema sanse da ima nekog u nasem solarnom sistemu, nema sanse da ima ni baza ni brod, jer NASA ne laze.

:dash:
mnogo si ti zelen................
 
Apsolutno se slazem da smo sami. NASA sigurno ne bi lagala jer to je americka institucija a Amerika i njena politika je takva da je skroz super. Amerika brani demokratiju u Iranu i Avganistanu i brani je i u svemiru. Nema sanse da ima nekog u nasem solarnom sistemu, nema sanse da ima ni baza ni brod, jer NASA ne laze.

Nema veza NASA sa mojim postom nego fizicka geografija
Ali cenim da si na dobrom tragu. Svidja mi se tvoj entuzijazam, optimistican si.

@hator
Da proslavimo premijeru? :mrgreen:
 
Upozoravam da je nik OnajKojiJiOpredeljen klon nik, tj slican nik jedne clanice foruma.
Verovatno neko banovan, pa se sveti.

Nazad na temu.

Elem, jos se ne zna da li smo sami u solarnom sistemu, jer na Jupiterovim satelitima moze da bidne i te kako zivota.
Jer, imaju vodu, imaju toplotu (vulkansku aktivnost, podzemne izvore), sto je preduslov za nastanak zivota.

Drugo, NISMO bili sami u solarnom sistemu, jer su na marsu sonde otkrile fosilne ostatke mikro organizama.
Bilo je i u novinama.

:)
 
cek,cek
Kad kazes je l smo sami u jebenom svemiru mislis kao sami apsolutno i neosporivo bez ikakve minimalne sanse da na Jupiteru recimo postoje mikroorganizmi ili sami u smislu da ne postoji inteligentna rasa na tom istom Jupiteru sa razvijenom civilizacijom i tehnologijom?
oce neko da mi konkretizuje:huh:
 
cek,cek
Kad kazes je l smo sami u jebenom svemiru mislis kao sami apsolutno i neosporivo bez ikakve minimalne sanse da na Jupiteru recimo postoje mikroorganizmi ili sami u smislu da ne postoji inteligentna rasa na tom istom Jupiteru sa razvijenom civilizacijom i tehnologijom?
oce neko da mi konkretizuje:huh:

ako mss na ovog opredeljenog,decko je udario po gluposti................:roll:
 
Kakve ste vi tuzibabe.... Ko neka deca ste (a jos neki od vas veruju i u vanzemaljce :) )... Inace... gledao ja neku emisiju... zaboravio sam ko je bio gost u toj emisiji, ali je pricao kako su vanzemaljci pravili piramide. Nije to bio tamo neki Secerovski... to je bio ozbiljan doktor-covek :) Samo se ne secam ni jednog argumenta koji bi potkrepio tu njegovu tvrdnju... Nije ni bitno... mozda je neko od vas cuo nesto slicno tome...
 

Back
Top