Da li smo najgori kao turisti?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
346.215
plaža-Grčka-more-427x285.jpg

Na društvenoj mreži X razvila se poprilicna polemika nakon što je jedan tviteraš napisao sledece:

"Naši ljudi su najgori na plažama na moru (čast izuzecima). Konkretno sada Grčka - svi leže, pričaju relativno normalnim tonom, samo se naši dernjaju, viču, dozivaju glasno, zauzimaju 6 ležaljki iako ih je troje-četvoro, razvlače ih po celoj plazi...", piše on i dodaje da "svakodnevno ima transfer blama na plaži kad čuje da se jedino naši dernjaju".

U polemici je dodato da su od nas gori Albanci, Rusi, Ukrajinci i Britanci.
Jedni pišu da nismo ništa gori od drugih, samo smo malo glasniji i temperamentniji, dok drugi pak kažu da smo nekulturni i da nemamo osećaj za druge

(blic)

Vaše mišljenje..Da li smo najgori i ako jesmo zašto ?

Pogledajte prilog 1568235

Na društvenoj mreži X razvila se poprilicna polemika nakon što je jedan tviteraš napisao sledece:

"Naši ljudi su najgori na plažama na moru (čast izuzecima). Konkretno sada Grčka - svi leže, pričaju relativno normalnim tonom, samo se naši dernjaju, viču, dozivaju glasno, zauzimaju 6 ležaljki iako ih je troje-četvoro, razvlače ih po celoj plazi...", piše on i dodaje da "svakodnevno ima transfer blama na plaži kad čuje da se jedino naši dernjaju".

Jedni pišu da nismo ništa gori od drugih, samo smo malo glasniji i temperamentniji, dok drugi pak kažu da smo nekulturni i da nemamo osećaj za druge

(blic)

Nevezano za pitanje, lično mi ne bi palo na kraj pameti da boravim na ovakvoj plaži kao na fotki.

Pogledajte prilog 1568235

(blic)

a sta ocekivati od paradajz-turista ?

Nisu to nasi , to su vasi.....Moji su kulturni i fini i svi okrecu glavu za mojima....za 2 dana ih zna celo mesto, a cesto sledi i gratis koktel, poziv , neka spec ponuda i prijateljski savet ispod ruke...

Ne lazem, stvarno ima razloga zasto osecam letovanje u Grckoj kao posebno....
Jedne godine je bilo nesto na kosovu, Gazda hotela je dosao do mene i pitao , ako moras da ides, nista ne brini vraticemo ti sav novac....eto to je rekao...
Dan je 100e po osobi bio...

Back