Quantcast

Da li smemo da se pozivamo na 1244 ako prekršimo 478?

Indigo3

Domaćin
Poruka
3.567
John 12:44 (5)
Then Jesus cried out, “Whoever believes in me does not believe in me only, but in the one who sent me.
The one who looks at me is seeing the one who sent me.

I have come into the world as a light, so that no one who believes in me should stay in darkness.

A Isus povika i reče: Ko u mene veruje ne veruje u mene, nego u Onog koji me posla;
I ko vidi mene, vidi Onog koji me posla.
Ja dođoh videlu na svet, da nijedan koji veruje u mene ne ostane u tami.

Izvinite, @Mrkalj, baš mi je bilo stalo da podelim sa svima 12:44 iz Biblije!
Mene oduvek, još iz vremena Đinđića, mnogo zanima ta rezolucija 12-44.

Ceo svet zavisi o tome, svi to treba da shvatimo... jer ceo svet je to gde živiš!
Jedino što sam umela je da otvorim Bibliju na 12-44 i utuvim to sebi u glavu.

Сале

Buduća legenda
Poruka
47.510
Then Jesus cried out, “Whoever believes in me does not believe in me only, but in the one who sent me.
I have come into the world as a light, so that no one who believes in me should stay in darkness.

A Isus povika i reče: Ko u mene veruje ne veruje u mene, nego u Onog koji me posla;

Ceo svet zavisi o tome, svi to treba da shvatimo... jer ceo svet je to gde živiš!
A što baš jovan od tolike biblije?

frootsman

Elita
Poruka
24.535
(Pravila potforuma Politika zahtevaju da naglasim da je ovo "autorska tema".)

Priznanje Jerusalima za prestonicu Izraela zabranjuje rezolucija Saveta bezbednosti UN 478.

Da li zemlja koja prekrši neku od rezolucija SB UN ima pravo da se poziva na neku drugu rezoluciju SB UN?
Нема. И не само то. Савет безбедности треба да размотри увођење санкција таквој држави.

Indigo3

Domaćin
Poruka
3.567
A što baš jovan od tolike biblije?
Svetog Jovana posebno volim, to mi je krsna slava, svetac kome se molim za sebe i bližnje... Zadesilo se da više od par generacija slavimo to isto ime po pravilu, ako bih išla dublje, slavili smo ga i mnogo pre.
Zato sam mu posvetila više pažnje, ali nije da sam drugima malo pažnje posvetila. Imate neki prigovor?

Сале

Buduća legenda
Poruka
47.510
Svetog Jovana posebno volim, to mi je krsna slava, svetac kome se molim za sebe i bližnje... Zadesilo se da više od par generacija slavimo to isto ime po pravilu, ako bih išla dublje, slavili smo ga i mnogo pre.
Zato sam mu posvetila više pažnje, ali nije da sam drugima malo pažnje posvetila. Imate neki prigovor?
Samo sam pitao, opusti se :D

rdeki

Elita
Poruka
17.918
Нема. И не само то. Савет безбедности треба да размотри увођење санкција таквој држави.
Sankcije treba uvesti SAD-u, a i Izraelu.

Ovo što se desilo u Vašingtonu je skandal nakon koga bi predsednik jedne normalne države morao da podnese ostavku pod hitno. Ali, mi smo daleko od normalne države.

Ako zaista nije znao šta potpisuje, to govori koliko nam je predsednik ozbiljna pojava i da svako može da mu podmetne na potpis bilo šta. To je skandal za svakog ozbiljnog čoveka, a neopisiv skandal za čoveka koji predstavlja jednu državu.

A ako je znao, pa je onako oskarovski odglumio, onda je to skandal da poptiše dokument koji se protivi rezouciji SB i odlukama EU i koji je prst u oko i Kini i Rusiji i mnogim drugim državama, pre svega muslimanskim, koje još nisu priznale nezavisnost tzv. Kosova.

I onda nakon što ceo svet zbija šale sa njim, pošto je nas sve dobro obrukao, ima obraza da priča kako je maltene tamo postigao neviđeni uspeh. Dobio je plajvaz i ključeve da može u Belu kuću da uđe kad god hoće, baš kao što je mogla i Monika Levinski.

rechner27

Aktivan član
Poruka
1.818
Ceo svet je uvek bio paradoks. I Krim je paradoks i Katalonija je paradoks i Kipar takodje. Treba se navici i gledati od cega se zivi. Meni je ta odluka o Izraelu cudna, ali ne vidim nesto lose da se sa Izraelom bude dobro. Ako su sa njima i neki Arapi nasli jezik, sto ne bi mogli i mi... Ali jasan mi je i animozitet ljudi i suprotan stav. Ja sam medjutim inace prozapadno orijentisan pa mi i ne smeta... Ko voli istok, mozda smatra ovo za udaljavanje od njega.. ALi opet, pogledajte odnose Izraela i Rusije, nije to tako lose uopste. A paralele sa Kosovom nema zapravo. To je tvorevina Amerike i tu je stvar jasna od 99'. Samo da ne kazem ko jos to nije shvatio...obrisace mi poruku... Za svet oko nas je to zavrsena prica, a za nas je izgovor da ne pricamo o onome sto su pravi problemi.

Watchman

Elita
Poruka
15.885

Priznanje Jerusalima za prestonicu Izraela zabranjuje rezolucija Saveta bezbednosti UN 478.

Da li zemlja koja prekrši neku od rezolucija SB UN ima pravo da se poziva na neku drugu rezoluciju SB UN?

Vučiću je najveći problem šta se na rezoluciju 1244 poziva Rusija.
Srbija tu rezoluciju uopšte i ne pominje i ovdašnjoj vlasti samo predstavlja teret.:rtfm:

AleksaJ

Veoma poznat
Poruka
13.237

Шта каже 4:78

Indigo3

Domaćin
Poruka
3.567
Ko... jedino se te rezolucije svi i sećamo.
Da nije želeo da je se sećamo, on bi to napravio, na takvom je mestu da može.
Nemojte da vređate AV takvim insinuacijama!

Samo još čekam da za svoga mandata digne manastir, crkvu, crkvicu, da pročita Bibliju i da iz cuga odradi stvari koje niko unazad nije.
AV je po svemu bio do sad najbolji, ali to...
Baja si, digni manastir, crkvu, crkvicu... spomen.
Bog ti je dao slavu, Bogu slavom uzvrati.

difrent from others...

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.946

zavisi koja zemlja :per:
naravno u ovom slucaju znamo kako ce ispasti, jelte.. :kafa:

јанпи

Veoma poznat
Poruka
10.446
Ајде бре Одговор постављачу теме..кратак,јасан и децидан Одговор на његово Питање:

-Србија више не може да се позива на Рез. 1244 ,зато што су Велеиздајника Вучића наместили западњаци
тако што су му подметнули другу Резолуцију коју је он потписао.Та 2 Резолуција подразумева негирање свих постојећих.-

Јел неком нешто није јасно?

Poruka
18.611
Ko... jedino se te rezolucije svi i sećamo.
Da nije želeo da je se sećamo, on bi to napravio, na takvom je mestu da može.
Nemojte da vređate AV takvim insinuacijama!

Samo još čekam da za svoga mandata digne manastir, crkvu, crkvicu, da pročita Bibliju i da iz cuga odradi stvari koje niko unazad nije.
AV je po svemu bio do sad najbolji, ali to...
Baja si, digni manastir, crkvu, crkvicu... spomen.
Bog ti je dao slavu, Bogu slavom uzvrati.
Crkvu je za njega podigao Tome. Sad može mirno da umre.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.