Da li smatrate sebe pravim metalcem,i zasto?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ali svako od nas voli drugacije stvari...

ja recimo volim da nosim zutu majicu Valentina Rosija vise nego bilo sta drugo. pratim tog motociklistu 10 godina ali bih onda trebao da se setim da sam metalac i da obucem nesto drugo

Joj ne budi bar ti ogranicen,
te ljubim..?
Nije bitna ni ta majica, koje je boje konkretno ona kao ona,
vec u kojoj je konbinaciji...
vec doticna osoba pokusava da nas ubedi da ako neko nosi
ROZE MAJICE, ZLATNE PATIKE, IZLAZI PO SPLAVOVIMA, NOSI "KILO" ZELATINA,
je pravi metalac...
Nema nikakve razlike izmedju njega,
i sasvim opustenog decka,
koji slusa sve kao on od metala,
ali ne i narodnjake,
i ima malo duzu kosu..?
 
odeca zaista nije bitna,a i za taj zelatin me zabole iako ga nikad na glavu ne bih stavio

evo ti slucaj kod mene... u gradu relativno svi izgledamo lepo obuceni (nemam nameru da nosim obucu koja mi ne prija samo zato sto sam neki metalac) ali najveci deo ljudi ostaje na dnu glavne ulice u sugavom klubu pod nazivom Kazino (to je elita fenseraja) a mala ali odabrana grupa ljudi odlazi u rock kafic 100 metara odatle i slusa rokanje do 5 ujutru
 
mnogo filozofiras.ja slusam metal,ne gledam ga.zabole me za bunt.po kojim merilima metalac mora da bude skroman?po onim kakvim se vidjaju svaki dan po parkovima?klosarenje,cirkanje bajatog piva u kom ima pljuvacke radnika pivare?

haha,tvoji kriterijumi su smesni,da ne kazem za posmatranje od strane strucnog lica

nisam skroman jer nemam razloga da budem,blejim po kaficima svaki dan,volim metal a ti i dalje pljuj,nista nisi bolja od zadriglih tru metalaca kad tako generalizuje stvari

Smesan si ja ovo nikada nisam rekla...
Niti radim takve klinacke gluposti...
Ovo znaci da ti imas predrasude prema metalcima,
a ne ja...

Ja tebe ne pljujem,
ti se sam pronalazis u tome...
Dakle imas razloga za to...
Mislim kako god,
i Aca Lukas tvrdi da je roker,
tako da me ne cudi to sto pokusavas da nametnes "svetu"...:thumbdown:
 
Smesan si ja ovo nikada nisam rekla...
Niti radim takve klinacke gluposti...
Ovo znaci da ti imas predrasude prema metalcima,
a ne ja...

Ja tebe ne pljujem,
ti se sam pronalazis u tome...
Dakle imas razloga za to...
Mislim kako god,
i Aca Lukas tvrdi da je roker,
tako da me ne cudi to sto pokusavas da nametnes "svetu"...:thumbdown:

imam predrasude.najvise prema ljudima kao sto si ti.generalizujes stvari i tvoja subjektivnost probija sve granice.pravi sam metalac onoliko koliko sebe smatram istim a ne onoliko koliko mi kaze osoba tvog profila i tebi slicnim.
aca lukas jeste roker i metalac,na probama cesto sviraju metallicu,fan je sepulture.
 
kapiram ja sta Nodi hoce da kaze ali je licno meni sve to potpuno nevazno

jednom u mesec dana cete me videti na nekom fensi mestu sa losom muzikom jer postoji par ljudi koje jednostavno ne mogu da odbijem a oni to vole. i tad je bukvalno nemoguce da makar i u 4 ujutru ne svratim na omiljeno mesto i popijem toceni Jelen na brzinu

To i ja pricam sada,a ranije nisam,samo sam se svadjala sa onima koji su to pricali,za drustvo koje to voli.
 
Bitno je da slusa metal i neke srodne pravce tome a ne da slusa rep,hip hop,narodnjake,tehno i to djubre!
Da se oblaci normalno ako ne u tom fazonu (ne kazem da treba preterivati obrnuti pentagrami i ta sranja da imas na majci ili da to nosis oko vrata) onda da nosi normalne majce(normalnih boja ne neke pederske i roze),da nema Puma i te "brze" patike,kosu kakvu hoce i da se ponosi time sto jeste da bude metalac i u dusi i u mozgu!! Bez onoga otisao sam na zurku picili su "narodnjaci" (Turbo Folk) meni bilo glupo da stojim pa sam se gubio kao majmun uz to!

Tema

Da smatram sebe za metalca!
 
Poslednja izmena:
E lepa tema . . .Sebe smatram pravim metalcom,slusam sve podpravce metala i svi u mi dobri naravno neki vise gotivim neki manje al cenim svaki metal bend cak i NUmetal (ima pokoja pesma koja mzoe da se svari ali uglavnom 85% ziva shranja komercialna koja nisu pravi metal) oblaci mse noramlno nosim crne majice jer obozavam da ih nosim,nenosim lance i eksere .Slusam ono sto mi se svidja a ne ono sto je kulj i neslusam samo metal ali njega najvise cak 95%,ponekad slusam punk i rock,A pravi metalac mora da slusa old school definitivno ako ne slusa on je majmun mislim tu je sve pocelo,pravi metalc nije lik koji samo slsua novi metal bar ja tako mislim,ja mislim da sam pravi jer slsuam svaki metal,i da izmisle sh.it metal slsuo bi ga ..hebes mi mater ako sam normalan
 
Pa moze i rock, bluz, dzez i klasiku...
A ovde se prica o metalcima u zargonu...
Mislim da metalac ne moze da se stopi sa masom ko fenser neki da se oblaci,
ali na mora bas sa kolor pentom da izlazi na ulicu...
Pravi metalac ne slusa grand, i tako neku muziku, tehno, haus, emo, pozerske bendove...
Slusa bilo koju muziku iz okvira metala,
osim nju i gothic metala...
I mozda jos nekih vrsta koje ljudi svrstavaju u metal,
a to nisu...

Nodi, bez uvrede, ali ja kad procitam neki tvoj ovakav post gde se trudis da ispadnes pametna, dodje mi da se izlogujem i nikad vise ne dodjem na forum, jer sam zapanjen kolicinom gluposti koju ti siris ovde... :hahaha::hahaha::hahaha:

Prvo, NJU metal ne postoji. Nije NJU niti NEW niti bilo sta, vec NU. I ne, ja ne slusam to.

Pravi metalci ne slusaj gotik metal (ne gotik, vec gotik metal)? Od kad to bre? Sta se ti tripujes? 0o Pa sto ima u sebi "metal" onda jbte?
I niko ne svrstava gotik u metal... To su dve razlicite stvari ffs. Dakle, da elaboriramo - postoji gothic i gothic metal..

Dalje, metal nema veze sa odecom, obucom, lancima, itd... To jeste stereotipican imidz svakog metalca, ali metal je zapravo muzika, a ne nacin zhivota kao pank i slicne stvari. Tako da, nacin odevanja nema tu nikakve veze. :dash:

:think: :dash: :thumbdown:
 
Poslednja izmena:
Nodi, bez uvrede, ali ja kad procitam neki tvoj ovakav post gde se trudis da ispadnes pametna, dodje mi da se izlogujem i nikad vise ne dodjem na forum, jer sam zapanjen kolicinom gluposti koju ti siris ovde... :hahaha::hahaha::hahaha:

Prvo, NJU metal ne postoji. Nije NJU niti NEW niti bilo sta, vec NU. I ne, ja ne slusam to.

Pravi metalci ne slusaj gotik metal (ne gotik, vec gotik metal)? Od kad to bre? Sta se ti tripujes? 0o Pa sto ima u sebi "metal" onda jbte?
I niko ne svrstava gotik u metal... To su dve razlicite stvari ffs. Dakle, da elaboriramo - postoji gothic i gothic metal..

Dalje, metal nema veze sa odecom, obucom, lancima, itd... To jeste stereotipican imidz svakog metalca, ali metal je zapravo muzika, a ne nacin zhivota kao pank i slicne stvari. Tako da, nacin odevanja nema tu nikakve veze. :dash:

:think: :dash: :thumbdown:

Tako ona uvek,nije je bilo jedno vreme i mir na forumu.Dodje posle 100 godina naprica kojekakve baljezgarije uverena da niko ne moze da je demantuje.Cuj,uvek sam u pravu :hahaha:

Sa drugim delom posta se slazem,postoji gothic kao sto je Aesma Daeva i Gothica,to je suvi gothic,dok je gothic metal nesto drugo,Sirenia itd.
I najvise se slazem sa boldovanim ali ajde ti objasni njoj da je to tako?Slusam metal,ne gledam ga niti ga zivim jer zivim za mnogo primarnije ciljeve u zivotu.Metal je muzika uz koju uzivam,isto kao sto uzivam dok radim nesto sto me cini zadovoljnim...Al nemaju svi taj IQ da mogu iz prve da pokopcaju :dash: :hahaha::rotf::klap::bye: :dontunderstand:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top